Známkování

Mirko a Katka - Takto jim porota hodnotila Paso Doble!

18. května 2010 v 15:19
Známky: 8-8-7-5
Tanec: Paso Doble
miro-smajda-daily.blog.cz
Jozef Bednárik: Tajně jsem doufal, že opustíte image regionálního pop idola, že oprášíte erotický vercajch a že se změníte na toreadora. No nestalo se! Němci říkají, když není maso, obhryzejme kosti. Také paso může být maso, i může být doblééé.
Tatiana Drexler: Mně se to velmi líbilo, protože něco takového jsem ještě neviděla, ale možná ta dnešní mládež nechce běhat po parketu jako býk a muleta a je třeba to paso doble přizpůsobit rockovému stylu ...
Dagmar Hubová: Pokládám to za inovativní paso doble, ještě jsem takové neviděla, ale bylo vaše. Připomínalo mi to terminátora, ale proti gustu žádnej disputát ...
Zdeněk Chlopčík: Pokud mám oceňovat taneční umění, ukázal si toho dost. Ale nebylo to paso doble. Neměl si základní postavení, Inovace může být, ale musí být dodržen charakter tance ...

(zdroj: letsdance.markiza.sk)

Mirko a Katka - Takto jim porota hodnotila Quickstep!

18. května 2010 v 14:29
Známky: 9-8-8-6
Tanec: Quickstep
miro-smajda-daily.blog.cz
Jozef Bednárik: Mně se líbilo, že to bylo mládežnické, takové "Mirkovské".
Tatiana Drexler: Zlepšení Mirkovo držení považuji za neuvěřitelné. Já jsem kdysi měla 2 afghánské chrty a oni když běžely po louce, to mi přesně to připomínalo.
Dagmar Hubová: Je vidět, že Katka v trénincích přitvrdila. Pohybovali jste se přesně, rychle, ale pokladám to za slušný výkon.
Zdeněk Chlopčík: Určitě to byl lepší quickstep než ten první, ale já jsem očekával trošku víc. Čekal jsem kromě poskoků, že tam předvedete i švihovou variantu. Držení se výrazně zlepšilo, ale Miro, stále ti jdou ramena nahoru.

(zdroj: letsdance.markiza.sk)

Mirko a Katka - Takto jim porota hodnotila Salsu!

12. května 2010 v 17:59
Známky: 8-7-7-7
Tanec: Salsa
miro-smajda-daily.blog.cz
Jozef Bednárik: Trošku mi to připadalo jako pejsek s kočičkou, když pekli dort, že tam dali všeho příliš mnoho, a to se týká i choreografie, a tím pádem dort nebyl nejchutnější. Mně se líbí nasazení, u Mirka nevídané, neslýchané, dokonalé. Vás má nejraději jedna paní pokojská v Martině. Ona měla takový vysavač, já bych ji sem s tím vysavačem zavolal, aby vysála pár věcí, a byla by to dokonalá salsa.
Tatiana Drexler: Mně se to také líbilo, na Mirka Šmajdu to bylo opravdu dobré. Ale já si myslím, že té energie nebylo dost, protože Mário mluvil o tom, abyste tam dostali takovou tu nejkrásnější, dravce, samici, ani ne kočičku. Katarína vyzařuje tolik energie, že já se musím překonávat, abych se dívala taky na vás.
Dagmar Hubová: Do rytmu, práce boků - to už pracovalo dokonale, i ten kozáček ... ale mně se to líbilo, bylo to fajn, bylo to veselé, a i jste si to tam docela dobře užili.
Zdeněk Chlopčík: Ten začátek, já jsem skoro vyskočil, protože to bylo přesně to, co čekám od salsy - pohyb v celém těle, ramena se hýbaly, boky, přesný rytmus ... Pak přišla ta zvedačka a jakoby ten tanec přestal, pak se to znovu rozeběhlo. Chyběl tomu ještě break-dance, aby jste s esebou švihl na zem a roztočil se na hlavě ... kvůli tomu začátku to budu velmi dobře hodnotit.

(zdroj: letsdance.markiza.sk)

Mirko a Katka - Takto jim porota hodnotila Waltz!

10. května 2010 v 19:10
Známky: 8-8-7-8
Tanec: Waltz
miro-smajda-daily.blog.cz
Jozef Bednárik: V Užhorodě by to na festivalu mírně shrbených umělců vyhrálo první místo. Miro by měl zapracovat na výrazu, ale velmi si vážím, Mirko, že jste pracovali. Možná půl Slovenska mi nasadilo psí hlavu, že jsme vás pustili do dalšího kola a vy jste nezklamali ...
Tatiana Drexler: Já jsem žasla, to bylo nádherné, co jste dělali celé ty týdny předtím? A ta emoce, to bylo úžasné!
Dagmar Hubová: Musím se přidat, že vidět vaši tvrdou práci ... mezi vámi přeskočila jiskra, bylo to elegantní, pouze občas ta ruka jakoby o záchranu prosila, ale to se dá odbourat ...
Zdeněk Chlopčík: Je to anglický waltz a já uvažuji, do kterého kola se dále dostaneš, protože nejlepší tvůj tanec a krásný pohyb po parketu se snažila zakrýt pára, aby nohy nebylo vidět. Doufám, že při tvém dalším tanci se nezhasne. Ale co bylo vidět, to byl elegantní, plynulý pohyb, takže velký pokrok ...

(zdroj: letsdance.markiza.sk)

Mirko a Katka - Takto je hodnotila porota v 7.kole!

4. května 2010 v 16:50
Známky: 7-6-6-5
Tanec: Tango
Jozef Bednárik: Zachutnalo vám tančit i tvářit se. Občas to byl pohled medového zajíčka na velikonočním stole. Věnuji vám předělaného Sama Chalupku. A ty mor ho, Šmajda našeho rodu. I když ti dají hento zas jen tři a půl bodu a co i jen duši dáš v tom tangu divokém, tancuj jen a vol tanec, nehrb se a nebuď otrokem.
Tatiana Drexler: Omar Sharif je oproti vašemu výrazu v tangu šuvix. Líbilo se mi to, mělo to emoci, postavení ne.
Dagmar Hubová: Je vidět, že to berete vážněji. Měli jste soustředěný výraz. Vadily mi pokrčené kolena. Trénujte i chůzi do zadu.
Zdeněk Chlopčík: Nejlepší váš tanec v této soutěži. Skvělá atmosféra. Bylo tam i mnoho chyb, některé velmi výrazné. Ramena vždy máte velmi vysoko. Nejisté zastavení po rotacích. Máte skvělou partnerku.

(zdroj: letsdance.markiza.sk)

Mirko a Katka - Takto je hodnotila porota v 6.kole!

26. dubna 2010 v 21:30
Známky: 8-7-6-5
Tanec: Rumba
Jozef Bednárik: Dnes dostanete vysokou známku. Dali jste do rumby takové "šmajdovské" mládí. Poprvé jste působili uvolněně. Chválabohu jste se dopracovali k výrazu s minimem techniky. Vadily mi ruce.
Tatiana Drexler: Také dávám více bodů, ale ne za techniku, ale za styl. Zlepšujete se z kola na kolo, škoda, že soutěž netrvá dva roky.
Dagmar Hubová: Udělali jste nám radost. Zapojujete boky, ramena a ruce. Občas byly i dopnutá kolena.
Zdeněk Chlopčík: Katčiny pohyby by rozhýbaly každého muže. Předvedl jste málo tanečních kroků, ale na vás extrémně mnoho. Paže se mi líbily.

(zdroj: letsdance.markiza.sk)

Mirko a Katka - Takto je hodnotila porota v 5.kole!

19. dubna 2010 v 20:20
Známky: 7-6-5-4
Tanec: Samba
Jozef Bednárik: Mně telefonovaly fanynky z Moravy. Říkají: žereme ho, zbožňujeme ho, ale ať víc zkouší, vždyť on se tam jenom tak šmajdá ... Ale vy jste dnes normálně tancovali, byl to velmi platný pokus. Měl jste i výraz dnes, žádný kapřík, nebyla roleta, ale byl to radostný sambista.
Tatiana Drexler: Když budete takto pokračovat, tak vaše šance budou stoupat. A ty vlasy jsou fantastické.
Dagmar Hubová: Bylo to více roztančené, kroky z rytmu moc nevypadávaly, jen dále trénujte, trénujte...
Zdeněk Chlopčík: Dnes to bylo tancování, alespoň v některých krocích, oproti minulému kolu obrovské zlepšení. Byla to samba. Sice s množstvím chyb, ale nevadí samba to byla.

(zdroj: letsdance.markiza.sk)

Mirko a Katka - Takto je hodnotila porota ve 4.kole!

12. dubna 2010 v 20:20
Známky: 4-3-3-2
Tanec: Slowfox
miro-smajda-daily.blog.cz
Jozef Bednárik: Slowfox je můj nejoblíbenější tanec. Je těžké z rockera udělat smetanového. Hugh Grant se nekonal. Starý dobrý kapřík s otevřenými ústy.
Tatiana Drexler: Zase to nešlo. Vy jste byl jako v rýžovém poli, zase to nevyšlo. Bohužel nedám vysokou známku.
Dagmar Hubová: Měli jste trénovat 24 hodin denně, jste mladí, máte na to. Překážejí vám vlastní nohy.
Zdeněk Chlopčík: Bylo to špatné. U nás říkáme: "Naser se a makej!"

(zdroj: letsdance.markiza.sk)

Mirko a Katka - Takto je hodnotila porota ve 3.kole!

6. dubna 2010 v 16:39
Známky: 4-3-4-2
Tanec: Jive
Jozef Bednárik: Moje režisérské srdce zaplesalo, protože Šmajda se pokusil o Jive. Doposud byl takový dietní. Šmajda se poprvé dopustil výrazu, herectví, držel roli, i když to byla role kapříka: jéj, mně narostla ofina!

Tatiana Drexler: Mělo to dobrou atmosféru, ale raději dělejte, že nevidíte a neslyšíte ...

Dagmar Hubová: Dobře jsem ohodnotila atmosféru. Užili jste si to, i když jste se od Jive vzdálili, spíše to byl rock and roll.

Zdeněk Chlopčík: Hrála hudba, ale k Jive nedošlo. Bylo to spousta akrobatických prvků, ale já jsem čekal na základní krok Jive. Ten tam nebyl! Rychlost to mělo, energii to mělo, ale Jive to nebyl.

(zdroj: letsdance.markiza.sk)

Mirko a Katka - Takto je hodnotila porota ve 2.kole!

30. března 2010 v 16:21
Známky: 4-4-4-4
Tanec: Quickstep
miro-smajda-daily.blog.cz
Jozef Bednárik: No já začnu, jako měl jsem jeden telefonát, ze Zelenča, z mé vesnice, okres Trnava, že "prosím tě řekni jim, že ať si jeden odekryje vlasy, protože nevím, který z těch dvou je který" . Pane Šmajdo, už teď to pochopí i v mé vesnici. Já jsem jim ale víte co řekl? Že to, co dobře tancovalo byla Katka a to co jen tancovalo, byl pan Šmajda. Ale v každém případě dneska jste tancovali, dneska jste byli důstojný Katčin partner, říkám, jdu, sbor židů: Geniální byl pan Šmajda dnes, kdyby se dal trošku víc muzikou vést, a to je asi to, co chci říct. Troška muziky, rytmusu, ještě to kdyby bylo a navíc trošku Katku vnímat, protože kdybych já měl takovou tanečnici jako je Katka, tak bych vnímal všechno a Chlopčík by mi dal už v druhém kole desítku!

Tatiana Dexler: Já se také velmi těším, že konečně vidím vaši tvář, máte opravdu krásnou tvář, a z rockera se stal houslista ve filharmonii, to je nádherné jako změna osobnosti. Kroky, všechno vynikající, akorát postavení - jste trošku vzadu, což vám ubírá na rychlosti, jako na možnosti vytvořit dostatečnou dynamiku. A já vám strašně držím palce, protože já si myslím, že máte opravdu velký potenciál! Kdybyste zkusil jít trošku usilovněji do toho!

Dagmar Hubová: Přidávám se také k tomu, věřte si více! Jste mladý, máte na to, musíte se do toho víc vložit, do toho tance, věřit tomu, co vám Katka říká a dělat to s větším přesvědčením! A bude to dobré!

Zdeněk Chlopčík: Nebát se, Mozart vlastně ve své době byl také rocker, protože se odlišoval od všech ostatních, takže to je správné. K tomu standardnímu postavení ještě trošičku více zpevnit mezi lopatkové svaly, ramena dolů, tím se vytáhne hlava nahoru, prodlouží se krk. Ten "copíček" vzadu mi trošičku vadí, i když je to lepší, než ten levíček. Uvidíme, co vymyslí příště s vašimi vlasy, každopádně quickstep byl lehoučký, lehký, trošičku rytmické nedostatky, ale v takovém rychlém tanci se to smaže.

(zdroj: letsdance.markiza.sk)

 
 

Reklama

Optimalizované pro Mozillu Firefox | Official www.mirosmajda.com | © miro-smajda-daily.blog.cz 2009-2017