PODPORA

ESC Radio Awards 2012

23. června 2012 v 15:20
Přinášíme nové hlasování v anketě "ESC Radio Awards 2012" pro Maxe Jasona Maie v kategoriích "Nejlepší song 2012" a "Nejlepší zpěvák 2012". Podpořte ho svými hlasy...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hlasovat je povinné ve všech 4 kategoriích. Maxe Jasona Maie vybírejte hned v první části, v kategorii "Nejlepší song 2012" a věnujte hlas prezentačnímu singlu Don't Close Your Eyes. Hlasovat pro Maxe lze i ve třetí části, v kategorii "Nejlepší zpěvák 2012".

Na konci je nutno vyplnit kód, který se vám na stránce zobrazí. A POZOR - hlasovat můžete NEOMEZENĚ!

Za všechny hlasy, které Maxovi poskytnete ať už v kategorii "Nejlepšího zpěváka" nebo pro jeho song Don't Close Your Eyes, moc děkujeme! Hlasovat můžete » ZDE »

(zdroj: all-about-miro-smajda.blog.cz)

Singl Don't Close Your Eyes v hitparádě Rádia Frontinus!

15. června 2012 v 18:09


Singl Don't Close Your Eyes je nasazen do hitparády Rebrík slovenského Rádia FRONTINUS. Ve sloupci se sedmi body prosím vyberte N3 (Max Jason Mai - Don't Close Your Eyes) a odešlete fomulář.

Žádné ostatní údaje není třeba vyplňovat. Hlasovat můžete na odkazu výše.

Děkujeme za všechny poskytnuté hlasy.

Jakou známku byste dali slovenskému reprezentantovi?

25. května 2012 v 17:39
Slovensko má za sebou sedmou účast na Eurovizi, o kterou se tentokrát postaral zpěvák Max Jason Mai. Ten do finále nepostoupil a na Vás nyní je, abyste jeho výkon ohodnotili. Známkujte jako ve škole!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
foto: Juraj Dosza

Semifinálové vystoupení Maxe Jasona Maie s jeho soutěžní písničkou Don't Close Your Eyes si můžete připomenout ZDE. Hlasovat v anketě můžete kliknutím na obrázek anketky. :-)

Anketa Týtý 2011 - hlasování pro Mira Šmajdu!

21. února 2012 v 13:00
Tradiční anketa Týtý 2011 je tady! Pomozte nám hromadně spojit síly a podpořit Mira Šmajdu v kategorii "Zpěvák roku". Dobrá zpráva je, že hlasovat mohou i občané Slovenské republiky!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hlasování bude probíhat ve dvou kolech.

V 1. kole (nominačním), které probíhá od 20. 2. 2012 do 18. 3. 2012 lze hlasovat těmito způsoby:

1) Pomocí SMS (do 18. 3. do 24.00) ve tvaru: TT 7 MIROSLAV SMAJDA posílejte na číslo 906 15 09. Cena SMS je 9 Kč vč. DPH. Počet zaslaných SMS z jednoho telefonního čísla je omezen na 30!

2) Prostřednictvím kuponů nalepených na korespondenčních lístcích (nejzazší je razítko z 16. 3.), které jsou uveřejněny v 8 časopisech vydavatelství BAUER MEDIA v.o.s. Jedná se o Týdeník Televize, TV Revue, TV Plus, TV Max, Claudia, Chvilka pro tebe, Tina, Žena a život.

3) Prostřednictvím internetu - hlasování probíhá na www.tyty.cz - Mira nominujeme v kategorii Zpěvák roku! Hlasování bude omezeno na e-mailovou adresu. Z jedné e-mailové adresy bude možné hlasovat pouze jednou. Tato adresa musí být funkční, jedině tak bude možné hlasy započítat.

Hlasující přes internet budou zařazeni do slosování o věcné ceny, vyjma automobilu, pouze ve druhém kole. Tímto hlasováním hlasující zároveň vyjadřuje souhlas s pravidly ankety a s tímto herním řádem a přistupuje na ně. Hlasováním z e-mailové adresy dává hlasující souhlas s použitím jeho osobních údajů za účelem identifikace hlasujícího, jeho zapojení do soutěže a případného předání výhry. Pro tyto hlasující dále platí z hlediska ochrany jejich osobních údajů přiměřeně čl. 3 tohoto herního plánu.

Všechny další užitečné informace naleznete ZDE (k dispozici jsou i čísla kategorií a tvary SMS, které potřebujete pro hlasování prvního způsobu!) - DOPORUČUJEME PODROBNĚ PROSTUDOVAT!

Za všechny případné hlasy děkujeme! :-)

Poslední možnost hlasování pro Mirův videoklip!

19. února 2012 v 15:39

Poslední možnost hlasování v Slávikovi pro Mirův videoklip Loneliness! Již zítra bude ukončeno hlasování! Stále platí - jedno jméno, jeden email a jeden klik na HLASUJ!

Podpořte nás svými hlasy a dokažme Slovensku, že Loneliness je nejlepší! :-)

Hlas bude započítán až po kliknutí na URL v potvrzující emailové zprávě! Z jednoho emailového účtu je za jeden klip možné hlasovat pouze jednou!

Všem děkujeme za podporu a za případné hlasy!

Aktuální hlasování: Slávik a Žebřík!

13. února 2012 v 19:29
Za všechny hlasy, které poskytujete do aktuálních anket, nevýslovně děkujeme. Je to momentálně snad ta největší podpora, kterou můžete Mirovi poskytnout! Moc si toho vážíme a doufáme, že vaše hlasy přinesou nějaké to šťavnaté ovoce! :-)

1) Aktuálně jde o anketu SLÁVIK, ve které hlasujeme pro Mirův nejnovější videoklip Loneliness! Dejme Slovensku najevo, že je nejlepší! Jedno jméno, jeden email a jeden klik na HLASUJ! Ostatní užitečné informace, na jakém odkazu a jak hlasy posílat se dozvíte v článku ZDE.

2) Druhá aktuální důležitá anketa (pro nás snad nejvíc v tomto roce), je tradiční hlasování do ŽEBŘÍKU 2011, ve kterém jsou pro nás motivací tři první místa z minulého roku! :-) Letos jsme nominovaní v kategorii "Videoklip" s Loneliness! Ostatní užitečné informace, na jakém odkazu a jak hlasy posílat se dozvíte v článku ZDE.

Moc bychom chtěli poděkovat, že se do hlasování zapojujete, znamená to pro nás opravdu neskutečnou podporu! Úspěšný týden všem! :-)

Hlasujte v anketě Žebřík!

8. února 2012 v 19:59
Chtěli bychom poděkovat za všechny hlasy, které posíláte Mirovi do ankety Žebřík pro jeho videoklip Loneliness! Doufáme, že to k něčemu bude a umístíme se na některé ze tří příček, co myslíte vy?


A teď něco málo vzpomínkového z minulého roku! To bylo ale... kráááásný! :-)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zbývá už jen 5 dní do ukončení nominací Žebříku!

25. ledna 2012 v 15:30
V anketě OTO se nám o TOP 7 bohužel Mira nominovat nepodařilo, ovšem máme tady ještě dvě aktuální ankety:

Slávik (hlasování končí 31.1.2012) - zde pro nás platí dvě kategorie a to "Spevák", ve kterém nominujeme jak jinak než Mira Šmajdu, a kategorie "Skupina", ve které samozřejmě Rosemaid.

Žebřík (kolo nominací končí 31.1.2012) - pro nás momentálně nejdůležitější anketa, motivací je pro nás úspěch z minulého roku, který obnášel celkem !3 první místa! v kategoriích album, objev a sklaba roku!

Pevně doufáme, že pokud spojíme hromadné síly nás nenasytných fanoušků, máme šanci na další úspěchy!

Kdo si to myslí taky?! :-)

Poslední možnost podpory v 1. kole ankety OTO!

20. ledna 2012 v 18:30
Již zítra - 21.1.2012 končí 1. kolo hlasování do ankety OTO 2011! Určitě je momentálně největší éra posílání hlasů, tak zabereme i my, aby se nám podařilo dostat Mira do TOP 7 - tím pádem do druhého kola! Co říkáte? :-)

Jak a prostřednictvím čeho hlasovat, se dozvíte v článku ZDE.

A stále nezapomínejte ani na aktuální ankety Slávik a Žebřík!

Moc děkujeme za vaše hlasy a stálou podporu!

Podpořte videoklip Loneliness do Slávika!

18. ledna 2012 v 19:20

Možnost velké podpory pro Mira a jeho aktuální videoklip Loneliness!

Hlasujte za videoklip Loneliness ve Sláviku! Dejme Slovensku najevo, že Loneliness je nejlepší! :-) Jedno jméno, jeden email a jeden klik na HLASUJ!

Hlas bude započítaný až po kliknutí na URL v potvrzující emailové zprávě. Z jednoho emailového konta je za jeden klip možné hlasovat jen jednou.

Všem děkujeme za hlasy a podporu a nezapomínejte být i nadále ve střehu a hlasovat do aktuálních anket Slávik, OTO a Žebřík 2011 - vše v rubrice PODPORA!

 
 

Reklama

Optimalizované pro Mozillu Firefox | Official www.mirosmajda.com | © miro-smajda-daily.blog.cz 2009-2017