PODPORA

Hlasujte pro videoklip White-Black v Óčko chart!

15. února 2013 v 18:00
Minulý týden byla do Óčko chart nasazená novinka White-Black od Mira Šmajdy. Po odhlasování se vyhoupla na skvělé 4. místo díky vašim hlasům! :-)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


...na odkazu výše můžete od dnešních 18:00 hod. do úterních 10:00 hod. opět hlasovat! :-) Všem bychom chtěli zároveň opravdu obrovsky poděkovat za vaše hlasy, protože videoklip White-Black si to určitě zaslouží! Moc děkujeme!

Tak co? Podaří se nám White-Black vyhoupnout ze čtvrtého místa ještě na vyšší pozici? ... :-)

Všem, kteří se rozhodnou pro videoklip hlasovat, moc děkujeme!

POMOZTE NÁM DOSTAT MIRA DO CEN ÓČKA!!!

5. února 2013 v 14:09
Přicházíme s prosbou o podporu! Letos se "Ceny Óčka" vyhlašují prostřednictvím fanoušků! Ty nominuješ, ty hlasuješ, ty předáváš!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Obracíme se tedy na vás, fanoušky Mira, abyste ho podpořili do ankety "Cen Óčka". Miro může být nominován za skvělý videoklip Don't Close Your Eyes anebo nejnovější White Black, zároveň taky jako Zpěvák roku!

K tomu, abyste Mira nominovali stačí velmi málo: natoč video, řekni Óčku, kdo je tvůj favorit, koho chceš nominovat. Řekni, jestli ho vidíš jako Zpěváka roku a taky jeho klipy jako Videoklip roku, řekni to nahlas a pošli jim to!

Miro to letos rozjíždí ve velkém, tak ať se to ukáže i v televizi a dostaneme to mezi co nejvíc lidí! Natáčej, sdílej, posílej a podpoř skvělou muziku a skvělého muzikanta a zpěváka!

Na tomto odkazu naleznete způsob a návod, jak Mira dostat do nominací na Videoklip roku a Zpěváka: http://ocko.tv/clanky/nominuj-sveho-favorita-do-ocko-hudebnich-cen-2012-40a6696d.html ...

Uzávěrka nominací je 10.2.2013

Všem moc děkujeme za podporu, vážíme si toho a doufáme, se nám podaří Mirovu tvorbu veřejně podporovat!

POTŘEBUJEME VAŠI POMOC!

29. ledna 2013 v 15:54
Podpořte "Akci na přání" s Mirem v Otrokovicích!...

Do 8.2.2013 potřebujeme k uskutečnění této akce získat celkem 600 fanoušků, kteří odkliknou v události » Akce na přání - Miro Šmajda svou účast! Počítají se POUZE lidé z kolonky "zúčastní se" a podpora e-mailem na adrese http://www.akcenaprani.cz/detail/186-miro-smajda ...

Všem, kteří svou účast odkliknou děkujeme. Podpoříte tím koncert Mira na otrokovické besedě a pomůžete k uskutečnění této akce i v případě, že se nakonec nebudete osobně účastnit.

Dále pro Vás pak máme seznam akcí a festivalů spolu s kontakty na organizátory, kam nutno psát žádosti o Mirovo koncerty! Pokud tedy chcete Mira ve vašem městě či okolí, mrkněte na kontakty a rozešlete e-maily s vaší prosbou o koncert! Moc nám tím pomůžete! Seznam kontaktů naleznete ZDE.

Děkujeme! Vaše podpora je pro nás důležitá!

Podpora nového klipu White-Black!

16. ledna 2013 v 21:09
Od zítřka jde klip "White-Black" do rotace na TV Óčko a bude nasazován podle toho, jak si o něj budou lidé volat nebo psát.

Pokud chcete Mirovi a jeho novému videoklipu poslat co nejvíce podpory, máte dvě možnosti:

01. VOLEJTE na číslo 906309947 z Česka nebo na 0900 60 56 66 ze Slovenska.
02. NAPIŠTE SMS ve tvaru MIX mezera TEXT na 9001120 z Česka nebo na 6665 ze Slovenska.

Všem, kteří se do této podpory zapojí moc děkujeme. Budeme rádi, pokud oslovíte známý, rodinu a co nejvíce blízkých lidí a zapojíte je do této podpory! :-)

Podpořte Mira v anketě Žebřík 2012!

2. ledna 2013 v 18:19
Tradičně spustila hlasování do 1. kola anketa Žebřík 2012, ve které Miro v roce 2010 uspěl hned ve třech kategoriích! Pojďme ho znovu podpořit svými hlasy a zkusme ho dostat do nominací pro 2. kolo hlasování ... :-)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HLASOVAT LZE DVĚMA ZPŮSOBY:

01. Prostřednictvím hlasovacího formuláře na www.ireport.cz/hlasovani.html
Vyplňte hlasovací formulář na odkazu uvedeném výše. Vyplňujeme všechny možné kategorie, do kterých lze Mira zařadit.
Pokud se rozhodnete Mira podpořit, vyplňte políčka v "domácí části" následovně:

Skladba: Miro Šmajda - Don't Close Your Eyes
Videoklip: Miro Šmajda - Don't Close Your Eyes
Zpěvák: Miro Šmajda

Nakonec vyplňte krátký formulářek s vašimi údaji a klikněte na "ODESLAT". Poté se vám vygeneruje kód, který pošlete na číslo 900 11 09 pro Českou republiku, popř. pro Slovensko na 6661.

02. Formou sms zprávy
Mira můžete podpořit i formou SMS zprávy, do které uveďte text následovně (DO KAŽDÉ KATEGORIE MUSÍTE POSLAT SMS ZPRÁVU ZVLÁŠŤ!)

Skladba: ZB 3 D MIRO SMAJDA DONT CLOSE YOUR EYES
Videoklip: ZB 4 D MIRO SMAJDA DONT CLOSE YOUR EYES
Zpěvák: ZB 5 D MIRO SMAJDA

Sms zprávu posílejte na číslo 900 11 09 pro Českou republiku, popř. pro Slovensko na 6661.

Cena jedné SMS zprávy je 9 Kč včetně DPH a 0,201 € pro Slovensko.

HLASOVÁNÍ DO 1. KOLA KONČÍ 31.1.2013!

Všem děkujeme za případné poskytnutí hlasů a zaměřme se především na videoklip! :-)

(zdroj: www.ireport.cz)

Podpořte Mira Šmajdu v anketě OTO 2012!

20. prosince 2012 v 16:50
V pondělí, 17.12., bylo odstarováno 1. kolo hlasování do ankety OTO 2012, ve které máme možnost podpořit i Mira v kategorii "Spevák!

HLASOVAT LZE DVĚMA ZPŮSOBY:

1) Pomocí anketních lístků, které naleznete v tištěných médiích (Život, NČ, NČ pro ženy, NC víkendová příloha, Eva). Pro úspěšné hlasování musíte správně vyplnit lístek s uvedenými čtyřmi jmény/programy. Adresa, na kterou lze lístky posílat, je uvedená na hlasovacím lístku.

2) Prostřednictvím internetového hlasování na stránce www.anketaoto.sk. JE NUTNÉ vyplnit v každé kategorii 4 jména intepretů/programů. Pro Mira hlasujeme v již výše zmiňované kategorii "Spevák". Po zaškrtání jmen stačí už jen vyplnit formulář a odeslat.

První kolo potrvá do 20.1.2013, poté bude v každé kategorii zveřejněno sedm jmen interpretů/programů, které postoupily do druhého kola.

Více potřebných informací naleznete ZDE.

Všem, kteří se rozhodnou Mira podpořit, moc děkujeme! :-)

Podpořte klip Don't Close Your Eyes v anketě Slávik 2012!

13. prosince 2012 v 18:19


Na odkazu výše prosím podpořte Mirův videoklip Don't Close Your Eyes do ankety Slávik 2012 v kategorii "Klip roka". Za každý hlas, který Mirovi poskytnete, vyjadřujeme prostřednictvím tohoto blogu obrovské poděkování a moc si vážíme vaší společné podpory, kterou pro Mira posíláte! Děkujeme!

PODÍVEJTE SE NA VIDEOKLIP DON'T CLOSE YOUR EYES | © animace by tynnaa.blog.cz

Slávik 2012: Podpořte Mira Šmajdu v kategorii "Spevák"!

11. prosince 2012 v 15:09
Tradiční anketa Slávik je opět tady! Tentokrát s rokem 2012, ale co se nemění, je naše možnost podpořit Mira Šmajdu v kategorii "Spevák"!

Hlasovat lze dvěma způsoby:

01. POMOCÍ INTERNETOVÉHO FORMULÁŘE - http://www.forza.sk/anketa-slavik/hlasovanie-online-formular/
Je nutné, abyste vyplnili všechny políčka a místa, tzn. kategorii Spevák, Spevačku i Skupinu. V kategorii "Spevák" vyberte samozřejmě nejlépe na 1. místo (přiděluje 3 body) v liště Mira, který je tam uveden jako Max Jason Mai (Šmajda Miro).

Po vyplnění všech políček klikněte na "Vytvoriť hlasovací kód", který pošlete formou SMS na číslo 6664. Kód musí být odeslaný do jedné hodiny po vygenerování! Cena SMS je 0,500 € s DPH.

02. PROSTŘEDNICTVÍM SMS ZPRÁVY
Na číslo 6664 posílejte SMS zprávy ve tvaru:
SPEVAK (mezera) SMAJDA MIRO (mezera) jméno nějakého zpěváka (mezera) jméno nějakého zpěváka (mezera) věk (mezera) vaše pohlaví. Vše bez diakritiky jinak nebude hlasování přijato!

Příklad tvaru SMS v kategorii zpěvák:
SPEVAK SMAJDA MIRO CMORIK PETER MULLER RICHARD 19 Z

POZOR musíte uvést všechna 3 jména. Za 1. uvedené místo jsou 3 body, za 2. místo 2 body a za 3. místo 1 bod.
Z každého telefonního čísla se dá hlasovat POUZE JEDNOU. Cena SMS je 0,500 € s DPH.

HLASOVÁNÍ KONČÍ 13.1.2013 (23:59) !

Děkujeme za případné poskytnutí hlasů!! :-)

Foto: VerunkaHonz
(zdroj: www.forza.sk)

Podpořte Mira ve facebookovských anketách!

17. listopadu 2012 v 19:50
Pomalu se na Facebooku začínají objevovat ankety k různým festivalům na příští rok, ve kterých si můžete vyhlasovat interpreta, jehož byste rádi na akci viděli, popř. ho na ní nechali vystoupit. Podpořte prostřednictvím vašeho facebooku Mira Šmajdu, ať máme příští rok pořádně nabitý!

Uherskobrodská pouť - do komentářů prosím pište Mirovo jméno :-)

Odkazy na další facebookové ankety můžete posílat dolů do komentářů, článek bude v případě rozšiřování AKTUALIZOVÁN!

foto: Karin Süvegová

Podpořte Mira: Český Slavík Mattoni 2012!

22. října 2012 v 20:09
3. října odstartovalo hlasování v anketě Český Slavík Mattoni, ve kterém i tentokrát máme možnost podpořit Mira Šmajdu v jedné z kategorií.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

01. ZPŮSOB - POMOCÍ INTERNETOVÉHO FORMULÁŘE

Na odkazu http://slavikmattoni.seznam.cz/ vyplňte dole v lištách jména interpretů v kategoriích. V poslední kategorii, "Slavíci bez hranic", klikněte z výběru na jméno ŠMAJDA MIROSLAV. Dále vyplňte věk, pohlaví a klikněte na Vytvořit hlasovací kód. Objeví se pětimístný kód, který pošlete SMS na tel. číslo 903 09 06.
Pozor: Do SMS napište nejdříve klíčové slovo HLASUJ a za něj zobrazený kód.
Příklad SMS: HLASUJ 123a4

Po odeslání vám bude doručena zpětná SMS s informací, zda byl váš hlas přijat.

Z každého telefonního čísla lze hlasovaz POUZE JEDNOU!

02. ZPŮSOB - FORMOU SMS ZPRÁVY

Hlasovat můžete i pomocí SMS, kterou zašlete ve tvaru SK 9 SMAJDA MIROSLAV na číslo 900 06 06
Přijetí vašeho hlasu bude potvrzeno zpětnou SMS.


Hlasovat lze do 18. listopadu!!

Za každý hlas, který Mirovi pošlete, budeme všichni neuvěřitelně rádi! Děkujeme za podporu všem, kteří věnují pár minut na zaslání hlasu, protože i VÁŠ hlas může rozhodnout!

© foto: Lucinka Viktorová
(zdroj: www.slavikmattoni.seznam.cz)
 
 

Reklama

Optimalizované pro Mozillu Firefox | Official www.mirosmajda.com | © miro-smajda-daily.blog.cz 2009-2017