PODPORA

Podpořte Mira Šmajdu v anketě Zlatý holub 2013!

18. října 2013 v 10:49
Tradiční slovenská hudební anketa Slávik sice skončila, ale moderátoři rádia Expres na Slovensku se rozhodli ocenit nejlepšího slovenského interpreta za rok 2013.

Každý, kdo se zapojí do hlasování o Zlatém holubovi 2013, je zařazen do slosování o jeden z pěti dárkových balíčků od Rádia Expres.


• PRVNÍ KOLO PROBÍHÁ OD 14.10. - 20.10. •

V prvním kole hlasování můžete posílat nominace na to, kdo by měl získat hudební cenu. Všichni soutěží v jedné kategorii - takže psát můžeš zpěváka, zpěvačku nebo skupinu. Jediná podmínka je, že to musí být slovenský interpret.

- HLASOVÁNÍ KONČÍ V NEDĚLI, 20.10.2013 V 07:00 HOD.

Do druhého kola hlasování se dostane 5 interpretů, kteří od vás dostanou nejvíce nominací. Proto bude určitě fajn, pokud vás co nejvíce odešle prostřednictvím internetového formuláře návrh na Mira Šmajdu. Hlasovat můžete vyplněním tří položek na odkazu ZDE.

Všem samozřejmě moc děkujeme za veškerou podporu a hlasy! :-)

© foto: www.metalsvet.cz
(zdroj: www.expres.sk)

Podpořte klip Don't Close your Eyes do TV Rockparáda!

15. října 2013 v 19:35
Jak už jistě víte, Miro byl jedním z hostů na říjnový díl TV Rockparády. Zároveň byl do rockové hitparády nasazen videoklip Don't Close Your Eyes, takže pokud máte chuť připojit svou podporu, určitě neváhejte :-)

Přispět svým hlasem můžete prostřednictvím SMS, kterou pošlete ve tvaru: RP 6 na telefonní číslo 903 55 10... Pro více informací se mrkněte na www.rockparada.cz ...

Všem, kteří pošlou hlas moc děkujeme a doufáme, že se videoklip dostane na dobré příčky! :-)

+ KLIP SI MŮŽETE SPUSTIT POD CELÝM ČLÁNKEM

ČESKÝ SLAVÍK MATTONI 2013: Podpořte Mira Šmajdu!

5. října 2013 v 12:03
Dne 2. října bylo již tradičně spuštěno hlasování do ankety Český Slavík Mattoni 2013, kde byl Miro znovu nominovaný v kategorii "Slavíci bez hranic". Určitě bude moc fajn, pokud se rozhodnete Mira podpořit svým hlasem!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© foto: Mimísek, www.facebook.com

Jak hlasovat do kategorie Slavíci bez hranic? K hlasování můžete využít tyto možnosti:

1. PROSTŘEDNICTVÍM INTERNETOVÉHO FORMULÁŘE - slavikmattoni.seznam.cz

Na uvedeném odkazu vyplňte celý hlasovací formulář. V kategorii Slavíci bez hranic vyberte jméno "Šmajda Miroslav" a klikněte na "Vytvořit hlasovací kód". Po vygenerování kódu stačí jen napsat SMS zprávu ve tvaru HLASUJ (mezera) a opište pětimístný kód, který se vám na stránce zobrazil. SMS odešlete na na telefonní číslo 903 09 06.

Po odeslání vám bude doručena zpětná SMS s informací, zda byl váš hlas přijat. Z každého telefonního čísla můžete hlasovat POUZE JEDNOU!

2. PROSTŘEDNICTVÍM SMS ZPRÁVY

V tomto případě stačí pouze pomocí mobilního telefonu odeslat SMS zprávu ve tvaru: SK 9 SMAJDA MIROSLAV, kterou odešlete na číslo 900 06 06. Přijetí vašeho hlasu bude potvrzeno zpětnou SMS. Cena SMS 6 Kč vč. DPH

- HLASOVÁNÍ BUDE UKONČENO V NEDĚLI 17. LISTOPADU 2013! -

Více informací o anketě naleznete na webových stránkách www.ceskyslavikmattoni.cz

Všem, kteří se rozhodnou Mira v této anketě podpořit obrovsky děkujeme. Miro si za tento rok nepochybně zaslouží dobré umístění, nemyslíte? :-)

Zahlasujte pro Mira do ankety Souboj Celebrit!

6. července 2013 v 12:51


..na odkazu výše si můžete pro Mira zahlasovat do soutěžní ankety "Souboj Celebrit", který pořádá Prima Style. Výhra je pro hlasující nový PEUGEOT nebo některé z dalších cen. Stačí pouze kliknout na LÍBÍ SE a dát LIKE na stránku facebooku, poté odeslat váš číselný tip, kolik hlasů dohromady bude v soutěži započítáno - váš hlas celebritě bude automaticky připočítán.

Děkujeme všem, kteří Mira podpoří svými hlasy! :-)

Chcete slyšet mirosmajda.com v rádiích? Pište, mailujte, žádejte!

27. dubna 2013 v 15:49
Jak jistě víte, slovenská i česká rádia odmítají hrát skladby z nového alba mirosmajda.com. Rock hrát nechtějí, v případě skladby Bullshit se vyjádřily na úkor toho, že je text mířený proti nim, takže ani ten hrát nebudou... Spousta rádií ani třeba nemají páru o tom, že nějaké nové album Miro vydal...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rádi bychom vás tedy požádali o pomoc. Pokud chcete, aby se Mirovy písničky hrály v rádiích a ukázali jsme jim prostřednictvím toho Mirův neuvěřitelný talent, zažádejte a do jisté míry dejte vědět rádiím o Mirově novém albu.

Zde máte vypsáno několik e-mailových adres, popřípadě formulářů, kam lze zasílat vaše žádosti, prosby, připomínky, atd. ... Bylo by moc fajn, kdybyste přihodili odkaz na teaser celého alba, který je dostupný na tomto odkazu!

Kiss Morava - http://www.kissmorava.cz/ (do odkazu napište nám - stačí vyplnit jméno, mail a text)
Fajn rádio - program@fajnradio.cz
Evropa 2 - http://www.evropa2.cz/cs/tym-a-porady/maxximum-muziky.shtml (propojeno s facebookem)
Rádio Hey - studio@radiohey.cz
Rádio Beat - studio@radiobeat.cz
Rádio Bonton - info@radiobonton.cz
Bikers rádio DOUPĚ - radio@motorkarskydoupe.cz
Rádio Wave - radiowave@rozhlas.cz
Frekvence 1 - info@frekvence1.cz
Rádio Čas rock - studio@casrock.cz
Kiss Proton - info@kissproton.cz
Rádio Gothic - info@radiogothic.net
Rock zone - studio@rockzone.cz
Rádio Černá hora - http://www.cernahora.cz/ (na straně kolonka VZKAZ DO STUDIA)


Všem předem děkujeme za pomoc! Nestojí to nic, jen pár minut rozeslání vašich proseb a žádostí a nezapomeňte, že tím neuvěřitelně pomáháte a... třeba se nám to i povede a díky našim silám budeme moct "rozbít rádia" ... :-)

(zdroj vyhledaných e-mailů: smajda-fan.blog.cz)

Podpora White Black v T-Music chart!

22. března 2013 v 17:59

...na odkazu výše můžete podpořit videoklip White Black v T-Music chart hitparádě, kde se klipu podařilo posunout z jedenáctého místa na šesté!

Prosíme o vaši podporu a moc všem za věnované hlasy děkujeme! :-)

Hlasujte pro videoklip White Black!

10. března 2013 v 17:10

» Článek vztahující se k podpořte aktuálního videoklipu a singlu Mira - White Black ...

Videoklip White Black v Óčko Chart na 5. místě. Prosíme o podporu klipu, jistě si zaslouží vyšší příčky! Stačí jedno jediné kliknutí, které může videoklip posunout. Hlasovat lze do úterních 10.00 hod. ...

Videoklip White Black nasazený v T-Music Chart jako novinka! Opět stačí jedno jediný kliknutí k nějakému dobrému umístění!

Všem moc děkujeme za případnou podporu a poskytnutí hlasů! :-)

Podpora White Black v Óčko chart!

2. března 2013 v 12:20

Po týdnu skončil videoklip White Black v Óčko chart na 5. místě. Oproti dřívejším kolům je to propadnutí o jednu příčku...

Budeme rádi, pokud videoklip podpoříte a pomůžete nám dostat se na vyšší pozice! Všem moc děkujeme, hlasování na odkazu výše! :-)

Podpořte další akci na přání s Mirem Šmajdou!

21. února 2013 v 11:44

...byla spuštěna další akcí na přání s Mirem Šmajdou, tentokrát v Pardubicích. Tato akce vznikla na přání fanoušků a k její uskutečnění potřebujeme získat do 6.3.2013 celkem 400 odkliknutí účasti.

Počítají se pouze lidé v kolonce "ZÚČASTNÍ SE", možnost "možná" se nepočítá... Potřebujeme pouze vaše odkliknutí, samotné akce se nakonec účastnit nemusíte, důležitá je podpora k projití do dalšího kola!

Prosíme tedy o maličkost - klikněte v události ZDE na "zúčastním se" nebo posílejte e-maily na tomto odkazu ... Za všechny odkliknutí budeme vděční, je to od vás VELKÁ PODPORA! Děkujeme!

Nominace klipu Don't Close Your Eyes v anketě Žebřík 2012!

17. února 2013 v 15:50
Aktuálně probíhá anketa Žebřík 2012, kde byly již včera zveřejněny výsledky nominací. Mira se nám podařilo dostat do kategorie "Videoklip". Velké poděkování patří všem, kteří klip podporovali svými hlasy a doufáme, že podpoříte i tentokrát a proměníme nominaci v nějaké pěkné umístění!

Pokud tedy chcete videoklip Don't Close Your Eyes podpořit, pošlete sms zprávu ve tvaru: ZB 4 D 1 na číslo 900 11 09 z Česka nebo na telefoní číslo 6661 ze Slovenska.

Cena jedné SMS zprávy je 9 Kč včetně DPH, ze Slovenska max. 0,20 € s DPH.

Za všechny poskytnuté hlasy moc děkujeme! Vážíme si vaší podpory! :-)


 
 

Reklama

Optimalizované pro Mozillu Firefox | Official www.mirosmajda.com | © miro-smajda-daily.blog.cz 2009-2017