PODPORA

Podpořte aktuální singl a videoklip #Miluj!

18. února 2016 v 18:39
Aktuální singl #Miluj byl nasazen do Relaxády na Rádiu Relax a zároveň videoklip k tomuto singl jako novinka do Óčko Chart. Budeme rádi, pokud singl podpoříte svým hlasem a společně jej dostaneme v žebříčku co nejvýše.

Relaxáda na Rádiu relax: http://www.radio-relax.cz/relaxada/

Za každý hlas a podporu všem děkujeme!

Podpořte nový singl kapely Terrapie v Relaxádě!

11. července 2015 v 14:37

Kluci již brzy vypustí na světlo světa nový videoklip k singlu Každý deň (zde poslechni), který byl tento týden nasazen do Relaxády v Rádiu Relax.

Na odkazu výše můžete samozřejmě hlasovat. Věříme, že tento singl má na to, aby obsadil první příčky hitparád, takže určitě neotálejte a pošlete prosím svůj hlas.

Všem, kteří se rozhodnout podpořit Mirovu kapelu a jeho nový singl, samozřejmě moc děkujeme a těšíme se na klip! ;-)

Užívejte prázdniny a koncerty! \m/

Hlasujte pro Terrapii a videoklip Odpovede!

1. května 2015 v 15:47
Ahoj všem!

Obracíme se na Vás s prosbou o podporu videoklipu k singlu Odpovede, který se tento měsíc nasadil jako novinka do TV Rockparády! Takže jakmile zhlédnete nový díl, ve kterém byl Miro hostem, určitě budeme rádi, pokud obětujete minutku na zaslání hlasu.

Určitě to bude pro kluky velká podpora! Pokud tedy máte chuť podpořit, prosím hlasujte na www.fajnrockmusic.cz/rockparada pro TERRAPIE - ODPOVEDE ... :-)

Všem, kteří se rozhodnou pomoci, strašně moooc děkujeme. Je to "ZUPAAAA"... :-)

Hlasování a podpora: Videoklip Nostalgie + rádia

24. května 2014 v 13:37
Zdravíme všechny fanoušky mirosmajda.com! Prostřednictvím tohoto článku bychom vás rádi poprosili o velkou podporu jak k novému klipu Nostalgie, tak o hlasování do rádia, aby se hranost Mirových songů zvedla!

martin.knol@gamaradio.cz
Jako první bychom vás rádi poprosili, abyste na výše uvedený e-mail žádali o hraní songu Nostalgie, který se aktuálně hraje na GAMA rádiu! Bude určitě fajn, pokud se podaří udržet jej tam co nejdéle!

Odstartované je také nové kolo hitparády T-Music Chart, ve které je jako NOVINKA nasazen videoklip Nostalgie. Podpořte jej na odkazu výše buď hlasováním na webu, nebo z mobilního telefonu.
Hlasovat můžete do středy do 12.00 hod.

Na odkazu výše můžete zahlasovat i do rádia Čas Rock v anketě Líbí/Nelíbí. Určitě bychom byli vděční za kladné ohlasy a vaši celkovou podporu, které si Miro a kapela obrovsky váží! Hlasovat můžete do zítřejšího dne.

○ Dále můžete také do rádia CRo - Radiozurnal psát a žádat o song Príbeh Tela. Všechny kontakty na celoplošné stanice CRo najdete na: www.rozhlas.cz/informace/kontakty/_zprava/kontakty-celoplosne-stanice... a kontakty na regionální stanice CRo ZDE: www.rozhlas.cz/informace/kontakty/_zprava/kontakty-regionalni-stanice...

Všem velice děkujeme za podporu, za hlasování, klikání a psaní do rádií! Samozřejmě také za řetězové sdílení tohoto článku, ve kterém máte nejaktuálnější přehled všech běžících hlasování... \m/

Pomozte nám obhájit nominaci v anketě DEBUT!

6. března 2014 v 17:17

Velké díky všem, kteří jste nám pomohli s nominací mirosmajda.com do hudební ankety DEBUT. Aby se nám podařilo obhájit nominaci a získat cenu Debut, prosíme o pomoc s hlasováním. Hlasuje se prostřednictvím facebooku, a to tak, že kliknete na "To se mi líbí" pod fotkou ZDE: https://www.facebook.com/photo....

Všem děkujeme, kteří se rozhodnou kapelu mirosmajda.com podpořit, a přispějou svým hlasem .. :-)

HLASUJTE: Anketa DEBUT magazínu HelpMusic!

21. února 2014 v 16:14
Milí fanoušci,
jistě jste již četli o anketě na webu musicserver, ve které se album mirosmajda.com umístilo na třetím místě jako oblíbené album roku 2013.

My ještě jednou moc děkujeme všem, kteří poskytli hlasy a znovu se na vás obracíme s prosbou o podporu!

Jedná se o anketu DEBUT, kterou pořádá magazín HelpMusic, jenž pomáhá mladým kapelám. Jelikož kapela mirosmajda.com splňuje dané podmínky pro nominaci, byli bychom určitě strašně moc vděční, pokud bysme spojili síly a poslali tak pro ně nominaci. Máme přece na to dokázat, jak super tvorba na československé hudební scéně je, ne?! ;-)

Stačí pouze zaslat vaši nominaci, tedy: mirosmajda.com na e-mail
cenydebut@email.cz ...

Moc všem děkujeme za poskytnuté hlasy a držte palce! :-)

Podpořte album mirosmajda.com!

24. ledna 2014 v 16:06
Hudební server www.musicserver.cz uspořádal anketu, ve které můžete nominovat svá oblíbená hudební alba, která vyšla v roce 2013. Nominovat můžete až 5 jakýchkoli alb z domácí (české a slovenské), ale i zahraniční části.

Budeme opravdu moc vdeční, pokud se rozhodnete přispět svým hlasem i pro album mirosmajda.com, které vyšlo v únoru minulého roku!

Podpořit jej můžete tím, že odešlete název alba + interpreta na e-mailovou adresu malar@musicserver.cz.

Všem moc děkujeme za poskytnutou podporu!! :-)

Podpořte Mira v anketě Žebřík 2013!

3. ledna 2014 v 11:26
Tradičně spustila hlasování do 1. kola anketa Žebřík 2013, ve které Miro v roce 2010 uspěl hned ve třech kategoriích! Pojďme ho znovu podpořit svými hlasy a zkusme ho dostat do nominací pro 2. kolo hlasování ... :-)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
HLASOVAT LZE DVĚMA ZPŮSOBY:

01. Prostřednictvím hlasovacího formuláře na www.ireport.cz/hlasovani.html
Vyplňte hlasovací formulář na odkazu uvedeném výše. Myslíme si, že by bylo určitě fajn zaměřit se PŘEDEVŠÍM NA KATEGORIE ALBUM A ZPĚVÁK. Pokud ovšem máte zájem udat i ostatní (např. klip, skupinu, skladbu...), určitě můžete.
Pokud se rozhodnete Mira podpořit, vyplňte políčka v "domácí části" následovně:

Skupina: mirosmajda.com
Album: mirosmajda.com
Videoklip: Miro Šmajda - Bullshit
Zpěvák: Miro Šmajda

Nakonec vyplňte krátký formulářek s vašimi údaji a klikněte na "ODESLAT". Poté se vám vygeneruje kód, který pošlete na číslo 900 11 09 pro Českou republiku, popř. pro Slovensko na 6661.

02. Formou sms zprávy
Mira můžete podpořit i formou SMS zprávy, do které uveďte text následovně (DO KAŽDÉ KATEGORIE MUSÍTE POSLAT SMS ZPRÁVU ZVLÁŠŤ!)

Skupina: ZB 1 D MIROSMAJDA.COM
Album: ZB 2 D MIROSMAJDA.COM
Videoklip: ZB 4 D MIRO SMAJDA BULLSHIT
Zpěvák: ZB 5 D MIRO SMAJDA

Sms zprávu posílejte na číslo 900 11 09 pro Českou republiku, popř. pro Slovensko na 6661.

Cena jedné SMS zprávy je 9 Kč včetně DPH a 0,201 € pro Slovensko.

HLASOVÁNÍ DO 1. KOLA KONČÍ 31.1.2014!

Všem děkujeme za případné poskytnutí hlasů! :-)

(zdroj: www.ireport.cz)

HLASUJTE PRO MIRA DO 14. ROČNÍKU ANKETY OTO!

27. prosince 2013 v 14:29
Již tradičně, jako každý rok přichází 14. ročník slovenské ankety OTO. I v této anketě máme možnost podpořit našeho Mira v kategorii "Spevák".. :-)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© foto: ewilyn, ewilyn.rajce.idnes.cz

1. KOLO - HLASOVAT LZE DVĚMA ZPŮSOBY:

1) Pomocí anketních lístků, které naleznete v tištěných médiích (Život, NČ, NČ pro ženy, NC víkendová příloha, Eva). Pro úspěšné hlasování musíte správně vyplnit lístek s uvedenými čtyřmi jmény/programy. Adresa, na kterou lze lístky posílat, je uvedená na hlasovacím lístku.

2) Prostřednictvím internetového hlasování na stránce www.anketaoto.cas.sk. JE NUTNÉ vyplnit v každé kategorii 4 jména intepretů/programů. Pro Mira hlasujeme v již výše zmiňované kategorii "Spevák". Po zaškrtání jmen stačí už jen vyplnit formulář a odeslat.

První kolo potrvá do 26.1.2014, poté bude v každé kategorii zveřejněno sedm jmen interpretů/programů, které postoupily do druhého kola.

Více potřebných informací naleznete ZDE. Všem, kteří se rozhodnou Mira podpořit, moc děkujeme! :-)

Klip Don't Close Your Eyes na druhém místě!

2. listopadu 2013 v 17:22
Miro se se svým anglickým klipem Don't Close Your Eyes dostal v hitparádě pořadu Rockparáda na krásné 2. místo! Děkujeme všem, kteří jste se zapojili do hlasování a podpořili jej. Jak vidíte, mělo to naprosto parádní výsledek a dle slov moderátorů je na co koukat i co poslouchat! :-)

Podpořte klip i nadále prostřednictvím SMS zprávy ve tvaru: RP 7 a odešlete na číslo 903 55 10 ...

Všem opět děkujeme za všechny hlasy, tento skvělý klip si to nepochybně zaslouží! :-)
 
 

Reklama

Optimalizované pro Mozillu Firefox | Official www.mirosmajda.com | © miro-smajda-daily.blog.cz 2009-2017