OSTATNÍ

Nafouklý Šmajda: Změnil jméno i tělo! (SCAN)

14. března 2012 v 19:10
Pod celým článkem máte větší velikost ;)

Z časopisu STAR, 13.3.2012

Max Jason Mai na 3. místě v hitparádě ESC Chart 2012!

14. března 2012 v 18:10
Také letos jsme pro Vás připravili eurovizní hitparádu, která nás bude po několik týdnů seznamovat s Vašimi favority soutěže Eurovision Song Contest 2012. Dnes přinášíme výsledky pátého kola!

Max Jason Mai (Miro Šmajda) přišel jako novinka, kdy byl 7.3.2012 vyhlášen jako reprezentant Slovenska pro Eurovizi a hned se krásně ukotvil na 3. místě! V boji s takovými zeměmi, které se s ním utkávají, je to nádherné umístění a zaslouží si gratulaci! :-) V neděli bude hitparáda aktualizovaná. Jak dopadneme tentokrát? :-) Lépe...?
Klikněte na obrázek pro kompletní zvětšení.

(zdroj: escportal.cz)

Miro Šmajda alias Max Jason Mai už zítra ráno na Rádiu Slovensko!

8. března 2012 v 20:59
RTVS ve středu 7. března na tiskové konferenci oficiálně představila slovenského reprezentanta na Eurovizi 2012 v Baku. Bude jím zpěvák Max Jason Mai, který je nám známý pod jménem Miro Šmajda. Jak však zpěvák sám říká, Miro je minulostí a novým produktem se stal Max, který v květnu před eurovizním publikem zaboduje o postup Slovenska do finále s rockovou skladbou Don't Close Your Eyes.

Pokud si chcete poslechnout, proč se Miro Šmajda rozhodl pro nové umělecké jméno a jako fandí své a soutěžní skladbě, poslouchejte rádio Slovensko v pátek 9. března 7.18 hod. a v sobotu 10. března po 8.00 hod. a o ​​15.10 hod. Pokud si chcete poslechnout, proč se Miro Šmajda rozhodl pro nové umělecké jméno a jako fandí své a soutěžní skladbě, poslouchejte rádio Slovensko v pátek 9. března 7.18 hod. a v sobotu 10. března po 8.00 hod. a o ​​15.10 hod.

Lze sledovat i online na: www.rozhlas.sk/zive-vysielanie

(zdroj: rozhlas.sk)

Všechno nejlepší k českému svátku, Miro! :-)

6. března 2012 v 13:50
Dnes, podle českého kalendáře má svátek Miro! Tradičně je již zvyklý na přáníčka od fanynek dá se říct třikrát ročně a proto bych mu za všechny fanoušky chtěla prostřednictvím tohoto článku popřát jen to nejlepší, hodně štěstí, lásky a především zdraví, které je tím nejdůležitějším...

...aby se mu nadále dařilo v jeho nových chystaných projektech, které už "čoskoro" snad vyjdou na povrch, a samozřejmě taky hodně úspěchů v soukromém životě!

Ještě jednou za široké spektrum fanoušků - VŠECHNO NEJLEPŠÍ!!

Nadále držíme palečky, podporujeme a hlasujeme do ankety Týtý 2011! Jak hlasovat se dozvíte prostřednictvím článku ZDE.

Slávik 2011 - Výsledky kategorie "Spevák"!

27. února 2012 v 14:10
Všem děkujeme za hlasy, které jste posílali Mirovi do Slávikovi za videoklip Loneliness! :-) I když jsme bohužel nebodovali, velké ďakujeme patří vám, co jste si našli chvilku a podpořili jste Mira!

A jak dopadl Miro Šmajda v kategorii "Spevák"? Minulý rok jsme bohužel neobsadili první příčky, ale důležité bylo, že jsme se umístili. Ani tento ročník jsme nezářili na prvních pozicích, ale přesto jsme zářili - a to na krásném 15. místě s 1057 body! Všem děkujeme za hlasy a... třeba příště?! :-)

Kompletní výsledky kategorie "Spevák" naleznete v celém článku..

Děkujeme za podporu!

3. února 2012 v 19:20
Tak v první řadě bychom chtěli všem, kteří poskytli hlasy do nominačních kol ankety Žebřík 2011, obrovsky poděkovat za tu neustálou podporu. Díky tomu jsme se dostali do jedné z kategorií - VIDEOKLIP. Soutěžíme samozřejmě s Loneliness a byli bychom neuvěřitelně vděční, kdyby se vaše podpora udržela i v 2. kole.

Hlasuje se prostřednictvím SMS.

SMS posílejte ve tvaru: ZB 4 D 1

Tvar SMS zašlete na číslo 900 06 09, ze Slovenska na číslo 6661. Cena SMS je 9,- Kč včetně DPH pro Čechy a 0,19 € pro Slovensko.

Přehled všech nominovaných najdete ZDE.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Co se týká povídek a funkčnosti blogu - blog je v některých směrech zaměření POZASTAVEN. Každý přece potřebuje odpočinek a nabrat nové síly a pak přijít s čistým štítem, no ne? :-)

Dále se pak pro vás obnovuje FOTOGALERIE všech proběhlých koncertů, akcí, vystoupení, relací... všeho možného. Dá se říct, že jí tak nějak probouzíme zpátky "k životu". Nachází se nově na odkazu: http://photogallery-mirosmajda.rajce.idnes.cz/.

Ještě jednou bychom všem chtěli poděkovat, že při Mirovi nadále stojíte, držíte mu palce a nebojte se, nezapomněl na vás...
Momentálně se zaměřte na podporu v anketě Žebřík 2011, aby jsme dostali nějaké to ocenění. Všem za případné poskytnutí hlasů děkujeme a... LET IT ROCK!

Hlasování do různých anket...

23. ledna 2012 v 17:09
Zpříjemněme si toto klidné období (kromě odpočinku a nabíráním sil, samozřejmě :-)) hlasováním v různých hitparádách a anketách, pro Mira a jeho songy! Nezapomínejte ani na důležité aktuální ankety - Slávik a Žebřík!

Tímto článkem taky moc děkujeme všem za to, že hlasujete, věnujete tomu čas a taky samozřejmě za to, že Mira podporujete a stále mu fandíte! Věříme, že už brzy vám všem to Miro vrátí několikanásobně.
D Ě K U J E M E!


Úspěšný týden vám všem!! :-)

Špatná zpráva - Šmajda žije! (SCAN)

22. ledna 2012 v 16:59
Pod celým článkem máte větší velikost ;)

Z časopisu SuperSpy

Dostaňme Mira do TOP 7 v anketě OTO 2011!

13. ledna 2012 v 20:30
Hlasovat do 1. kola v anketě OTO 2011 můžeme ještě do 21.1.2012! Kdo jste ještě neposlal svoje hlasy a nepodpořil Mira Šmajdu, nezapomeňte napravit a pomoct nám tak nominovat ho do TOP 7, která postoupí do 2. kola!

Všechny užitečné informace k hlasování si prostudujte v článku ZDE.

Děkujeme za příležitostné poskytnutí hlasů, je to neuvěřitelně velká pomoc...

Všem příjemně strávený víkend plný odpočinku...!

Miro Šmajda na 1. místě jako NEJVÍC SEXY MUŽ! :-)

1. ledna 2012 v 17:20

...v rámci blogové ankety "Nejvíc sexy slavný muž 2011", skončil nominovaný Miro Šmajda na krásném 1. místě! :-)

Děkujeme, že jste se zapojili do hlasování. Jak již bylo zmíněno, šlo pouze o blogovou anketu, nebyla nijak důležitá, pouze pro zpestření a zábavu nás všech... :-)

Tak doufám, že jste všichni spokojení a pyšní na sebe za to, jakou skvělou práci jste odvedli a dokázali tak ostatním, že přece MIRO ŠMAJDA je ten NEJVÍC SEXY...!

Tak... gratulace! :-)
 
 

Reklama

Optimalizované pro Mozillu Firefox | Official www.mirosmajda.com | © miro-smajda-daily.blog.cz 2009-2017