OSTATNÍ

Miro, všechno nejlepší k narozeninám!

27. listopadu 2012 v 18:39
Prostřednictvím tohoto článku, který je věnovaný samotnému Mirovi, přejeme všechno nejlepší k nádherným 24. narozeninám!

Za všechny fanoušky přejeme hodně štěstí, zdraví, lásky, co nejvíce úspěchů, které si Miro za svou skvěle odvedenou práci opravdu upřímně zaslouží, ale úspěchy samozřejmě i mimo hudební kariéru, v soukromém životě, aby byl šťastný, plnily se mu všechny plány, cíle a přání, které má a samozřejmě velký "balíček" inspirace na psaní nových písniček... :-)

Mirovi patří obrovské poděkování za to, co pro fanoušky stále dělá a my jsme moc rádi, že je zpátky v plné síle, kráse, sršící novými nápady a inspirací a nezbývá, než se těšit na nové projekty, materiály a novinky, které Miro možná už během tohoto a příštího roku vypustí na světlo světa!

Držíme palce a ještě jednou- HAPPY BIRTHDAY!!!

Pokud Mirovi chcete popřát, pište do komentářů pod tento článek, doručím mu odkaz ještě během dnešního dne! :-)

© animace by tynnaa.blog.cz | sledujte www.mirosmajda.com

Výsledky Český Slavík Mattoni 2012 - Slavíci bez hranic

25. listopadu 2012 v 20:50
...prostřednictvím tohoto článku patří poděkování všem, kteří se zapojili do hlasování Českého Slavíka Mattoni 2012 a podpořili tak Mira v kategorii "Slavíci bez hranic"...

Tento rok skončil Miro na 20. místě s 1 296 body, což je v porovnání s minulým rokem propad, ale všem moc děkujeme, kteří se zapojili a poslali svůj hlas...

• Výsledky z této kategorie naleznete pod celým článkem.Miro-Smajda-Daily funguje již 3 roky!

10. listopadu 2012 v 17:29
Zdravím všechny fanoušky Mira Šmajdy a návštěvníky tohoto blogu,

prostřednictvím tohoto článku bych ráda vyjádřila poděkování všem, kteří svou přízeň neustále věnují Mirovi, kteří ho podporují a sledují informace ohledně tohoto blonďáka na tomto blogu! Miro-Smajda-Daily totiž od DNEŠNÍHO dne funguje již 3 roky!

Ráda bych poděkovala všem, kteří jsou tomuto blogu stále věrní, navštěvují ho a komentují články, kde vyjadřují jak své názory, tak projevují přízeň blogu! Je až opravdu neuvěřitelné, kam se během tří let dostala návštěvnost a já za ty čísla neuvěřitelně moc DĚKUJI všem fanouškům i návštěvníkům, kteřím se sem rádi podívají ... :-)

A jaké jsou vize ohledně blogu do budoucna? Popravdě sama nevím, kam až dokážu vidět v prospěch tohoto blogu, samozřejmě se budu snažit, abyste měli vždy zde informace tak, jako doteď, protože Miro-Smajda-Daily byl jedním z prvních blogů o Mirovi vůbec!
Takže aktivitu slibuji i nadále a vy nezapomínejte dále podporovat Mira, vyjadřovat vaše názory v komentářích a navštěvovat tento blog, protože jen díky VÁM funguje ještě dnešní datum - 10.11.2012!!

Vám všem ještě jednou hromadně projevuji VELKÉ DĚKUJI, které patří samozřejmě i samotnému Mirovi, protože nejen VY, ale i ON jste mi obrovskou inspirací!

Foto: www.mirosmajda.com
Sledujte Mira na nových oficiálních stránkách na facebooku.

ZAPOJTE SE do narozeninového projektu pro Mira!

6. listopadu 2012 v 18:20
Pro Mira byl vymyšlený narozeninový projekt, do kterého bychom rádi zapojili co nejvíce fanoušků, kteří Mira rádi podporují! Neváhejte, zapojte se, a pomozte nám to sdílet dál... :-)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zdravíme všechny fanoušky !
Jak jistě většina z Vás ví, náš oblibený zpěvák Miro Šmajda již brzy oslaví své 24. narozeniny.
Znamená to tedy dvě věci. První je ta, že už uplynuly téměř 3 roky od doby, kdy se do našeho povědomí Miro dostal pomocí pěvecké show ČeskoSlovenská Superstar, druhá je ta, že bychom se pomalu měli rozmýšlet nad vhodným dárkem. Tento rok je to malinko těžší, jelikož se nekonají žádné koncerty, kde by se dárky mohly předat, navíc už tady většina věcí byla. A právě proto jsme se rozhodli uspořádat projekt, do kterého by se mohli zapojit všichni fanoušci, kteří budou mít chuť.

Jde o způsob, jakým přejí fanoušci svým idolům hlavně v cizině, u nás v Česku (ale ani na Slovensku) není moc populární. O důvod víc to udělat a být jako příznivci Mira Šmajdy prvími fanoušky v našich zemích, kteří tímto způsobem popřáli k narozeninám interpretovi účinkujícímu na CZ/SK hudební scéně! Vše je jednoduché. Jde pouze o to, nahrát video, ve kterém své blahopřání vyslovíte. Je úplně jedno, jestli to bude pouze klasické ,,Všechno nejlepší k narozeninám" s úsměvem, nebo přidáte nějáké delší přání. Pro ukázku si v celém článku můžete pustit videa tvořená fanoušky např. pro Lady GaGa, či Michaela Jacksona. Výsledkem nemá být pouze předat Mirovi video, ve kterém bude spousta vašich videovzkazů. Jde hlavně o to, aby jste se Vy sami u natáčení videa bavili a vzali to s vtipem. Každý to může pobrat jinak. Někdo může např. na začátku videa zadrnkat na kytaru, další si může natupírovat vlasy, nebo si vzít černého kulicha. Je to jen na vás, čím více budete originální, tím líp pro vás.

Svá videa poté zašlete na email videonarozeniny@email.cz. Závěrem bychom vás chtěli požádat, abyste tento text šířili dál. Ať už prostřednictvím svých profilů na sociálních sítích, či propagací na blogu. Ke konci videa bude sepsáno, kdo všechno se na videu a jeho propagaci podílel. Proto prosím na výše uvedený email směřujte také odkazy na vaše blogy, na kterých tuto myšlenku budete propagovat.

K videu samozřejmě potom do textu nezapomeńte připsat svá jména či přezdívky!! UZÁVĚRKA JE 13.11.2012 !!! Konečný výsledek předáme Mirovi.

Předem děkujeme a těšíme se na vaše videa!! :-)))

Miro Šmajda - VIP zprávy (2.11.2012)

3. listopadu 2012 v 12:39
Reportáž s Mirem Šmajdou ve VIP zprávách o nahrávání nové desky, která výjde na den zamilovaných - 14.2.2013! Miro v čase 6:43 ... :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kliknutí na obrázek Vás přesměruje na stránku s videem.

(zdroj: play.iprima.cz)

Anketa: Které hudební polohy sedí Mirovi nejvíc?

29. září 2012 v 18:49
V tomto klidném období, kdy se začne pomalu rozbíhat natáčení druhého albumu, pro vás připravuju ankety, ve kterých můžetw vyjadřit svůj názor ohledně Mira. V této anketě by mě zajímalo, jestli máte radši Mira jen tak s kytarou, nebo na pořádně rockové akci, kde se vyblbne a běhá po pódiu! Hlasujte opět v anketě :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Don't Close Your Eyes - akustická verze

Smooth Criminal (Michael Jackson)

Anketa: Miro Šmajda x Max Jason Mai?

28. září 2012 v 16:39
Začátkem března představil Miro svůj projekt - Max Jason Mai, který trval do konce května. Jak víte, Max Jason byl název projektu, jehož jméno si přebral Miro na nějakou dobu jako pseudonym. Max dělal tvrdou rockovou muziku. Zajímalo by mě, ke kterému z nich máte, popř. měli jste blíže. Hlasujte v anketě! :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Foto: Aquiel V. photography (vlevo); Jan Varchola 2012 (vpravo)

Návštěvnost překonala 300 000! ♥

12. srpna 2012 v 16:30
Je to tady! Blog se konečně skoro po roce přehoupl již do třetí fáze stotisícovky, do úžasného čísla 300 000 ♥ ...

Dlouho jsem přemýšlela, jak bych tento děkovný článek napsala, abych se stále neopakovala - bohužel neúspěšně - takže to vezmu velmi jednoduchým poděkováním pro Vás všechny.

Tento blog vlastně funguje už skoro 3 roky (založen 10. listopadu 2009). Já se už od začátku snažím dělat vše proto, aby tu byly samozřejmě novinky ohledně Mira, videa z koncertů, které točíte vy fanoušci, fotky... Zkrátka aby tu každý fanoušek našel obsah o Mirovi a byl s ním vlastně stále dá se říct "v kontaktu".

Proto si neuvěřitelně vážím tohohle čísla a musím říct, že to je VAŠE ♥
Mně nezbývá, než všem hromadně poděkovat, že sem chodíte, čtete si články, sledujete novinky a zachováváte přízeň nejen mně a blogu, ale především Mirovi.

Budu se vám to snažit vracet stálou denní aktivitou, informovaností a doufám, že takhle pospolu vydržíme ještě do mnohem větších čísel. I když jsou to jen čísla, člověka potěší, protože ví, že to dělá hlavně pro vás a že má motivaci něco takového dělat. Takže ještě jednou - VŠEM NEUVĚŘITELNĚ DĚKUJU ZA NÁVŠTĚVNOST, PŘÍZEŇ A VŠECHNO, CO PRO MIRA DĚLÁTE ♥

(Toplist screenutý ze dne 11.8.2012)

Ukázka: DESmod feat. Miro Šmajda - Zostane ticho

12. srpna 2012 v 14:00
Ukázka skladby "Zostane ticho" z duetu Kulyho a Mira Šmajdy, která se objeví na "Javorovém albumu" kapely DESmod... :-)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kliknutí na obrázek Vás přesměruje na stránku s ukázkou songu.

(zdroj: www.facebook.com/DESmod.sk)

Zveřejněny kompletní výsledky Eurovize 2012!

19. června 2012 v 13:49

Eurovision Song Contest je u konce a již skoro měsíc známe jméno vítězky - Loreen s písní Euphoria. Ta se tak stala úplným vítězem letošního ročníku. Evropská vysílací unie včera zveřejnila kompletní výsledky, rozdělené na body televizních diváků a na body odborných porot.

Z tabulek se dozvídáme, že kdyby rozhodovali jen televizní diváci, do finále by se ze semifinálových kol podařilo probojovat švýcarským Sinplus anebo nizozemské reprezentantce Joan Franka. Slovenský Max Jason Mai byl jak u diváků, tak u poroty na 15. místě, v kombinačním hlasování to ale znamená místo poslední!

• VÝSLEDKY V CELÉM ČLÁNKU
 
 

Reklama

Optimalizované pro Mozillu Firefox | Official www.mirosmajda.com | © miro-smajda-daily.blog.cz 2009-2017