OSTATNÍ

Výsledky Český Slavík Mattoni 2012 - Slavíci bez hranic

29. listopadu 2013 v 18:49
» © foto by: ewilyn | www.ewilyn.rajce.idnes.cz

Mám tu pro Vás výsledky letošního Českého Slavíka Mattoni 2012 v kategorii Slavíci bez hranic. Jistě už všichni víte, kolikátý náš Miro skončil, ale pokud by to ještě někoho nezasvěceného zajímalo, můžete se podívat v celém článku na žebříček!

Každopádně bych prostřednictvím tohoto článku moc chtěla poděkovat všem, kteří Mira podpořili a věnovali mu svůj hlas, protože díky vám se umístil na 23. místě s 906 body, a nutno zmínit i to, že se dostal před tak uznávaného zpěváka, jako je Peter Cmorík! :-) Takže ještě jednou všem moc děkujeme za poskytnutí hlasů!

• KOMPLETNÍ VÝSLEDKY POD CELÝM ČLÁNKEM

Skupina Traktor o Mirovi Šmajdovi na Gama rádiu (16.11.2013)

16. listopadu 2013 v 18:46
Kapela Traktor mluví v rozhovoru pro Gama rádio o aktuálním společném ALCATRANZ TOUR s Mirem Šmajdou. Poslechněte si, co o něm a jeho kapele řekli... :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Autor videa: Lebka0
(zdroj: www.youtube.com)

Záznam: Miro Šmajda v pořadu Rock Music (27.6.2013)

28. června 2013 v 17:19
Miro byl ve středu hostem pořadu Rock Music, který se vysílá na několika rádiových stanicích v ČR. Poběží až do příštího týdne, tzn. 3.7., ale vy jej již můžete slyšet v tomto záznamu ... :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Autor videa: KrissTyna18
(zdroj: www.youtube.com)

Chcete se znovu dělit o své fan fiction? Máte možnost!

27. února 2013 v 17:56

Aktuálně jsme se rozhodli spustit znovu mezi fanoušky možnost zasílání vašich fan fiction povídek! Ovšem došlo k menší změně - povídky již nebudou zveřejňovány na tomto blogu, ale přesouvají se na nový, který bude tak nějak v "propojení" s miro-smajda-daily!

Rádi bychom udělali z toho blogu místo, kam se budou střádat úplně všechny povídky, kam si zvyknete chodit přispívat nebo jen číst, relaxovat, cokoli! :-)

Moc se tam těšíme na vaše dílka, protože vaše fanztazie je naprosto úžasná a myslíme, že to v tomto MŠ světě vážně chybělo!!! :-)

Fan fiction povídky posílejte a čtěte od dnešního dne na -> http://miro-smajda-stories.blog.cz/

Miro Šmajda zve na dovolenou v Turecku v reklamním spotu!

12. února 2013 v 19:30

..na odkazu výše si můžete poslouchnout rádiový reklamní spot na dovolenou v Turecku s Mirem Šmajdou!

Více o této kampani si můžete přečíst v tomto článku.

(zdroj: www.facebook.com/ckmarinetour)

Plakát: mirosmajda.com tour 2013

12. února 2013 v 14:20
Vstupenky na jednotlivé zastávky TOUR si již můžete objednávat v síti Ticketportal ... :-)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DESmod - Zostane ticho (feat. Miro Šmajda)

8. ledna 2013 v 19:00
Frontman skupiny DESmod Kuly nazpíval skladbu "Zostane ticho" jako společný duet s Mirem Šmajdou! Skladba je zároveň součástí "Javorového albumu" skupiny DESmod... :-)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Z YouTube kanálu uživatele SKskupiny
(zdroj: www.youtube.com)

Hitparáda výkonů: Miro Šmajda - Velké finále

7. ledna 2013 v 19:50

Miro se s písní Wicked Game, se kterou byl nominován do hitparády výkonů, dostal díky vaší podpoře prostřednictvím hlasů do Velkého finále!

Podpořit Mira můžete na odkazu výše, pro své favority hlasujte do neděle, kdy se dozvíme, který výkon byl ten nejlepší z nejlepších!

Všem děkujeme za podporu, kterou Mirovi věnujete, a nezapomeňte se také zaměřit na aktuální velké ankety, které pohromadě najdete v rubrice PODPORA.

PŘIPOMEŇTE SI MIRŮV VÝKON Z 2. SEMIFINÁLE SUPERSTAR POD CELÝM ČLÁNKEM...

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2013!

31. prosince 2012 v 20:00
Za celý tento blog bych vám chtěla prostřednictvím toho článku popřát šťastný Nový rok 2013 plný lásky, zdraví, pohody, klidu, spokojenosti a aby pro vás byl zase o mnoho lepší, než ten minulý... :-)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zároveň bych ráda poděkovala všem návštěvníkům, kteří v tomto uplynulém roce navštívili blog, sledovali ho a komentovali, protože si vážím jakéhokoli ohlasu od vás a jen to nakopává v této práci dál.
Ukončujeme tedy již třetí rok, kdy je miro-smajda-daily s vámi ONLINE a já můžu za všechny fanoušky Mira jen poděkovat, že jeho kariéru nadále sledujete, vyjadřujete podporu prostřednictvím hlasování, komentování a všech odezev, které na Mira posíláte a v příštím roce 2013 je určitě na co se těšit!
Doufám, že blog budete i nadále sledovat, protože bude fungovat samozřejmě dále.. a bude ho čekat i spoustu změň, úprav a rozšíření... :-)
Těšte se!

Tak ještě jednou přeji všem šťastný Nový rok 2013 a vstupte do něho tou správnou nohou!

VŠEM ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE!

24. prosince 2012 v 12:30

Všem návštěvníkům, fanouškům Mira Šmajdy i náhodným zabloudilcům, bych ráda jménem tohoto blogu popřála šťastné a veselé Vánoce plné pohody, klidu, příjemně strávených dní s těmi nejbližšími, abyste pod stromečkem každý našel to, co jste si nejvíce ze všeho přáli a užívejte si příjemnou atmosféru Vánoc!

Také bych zároveň chtěla poděkovat všem, kteří Mirovi vyjadřujete svou podporu do aktuálních anket Slávik a OTO 2012 a doufáme, že si odneseme nějaké dobré výsledky. Pro více informací koukněte do rubriky PODPORA.

Děkujeme všem a ještě jednou... Veselé Vánoce! :-)
 
 

Reklama

Optimalizované pro Mozillu Firefox | Official www.mirosmajda.com | © miro-smajda-daily.blog.cz 2009-2017