OSTATNÍ

SuperStar: Lidi, milujem vás! Bylo to neuvěřitelné!

18. ledna 2010 v 16:43
Křik, nadšení, obdiv fanoušků a naproti tomu velká euforie ze strany účinkujících! To byl sobotní koncert finalistů Česko Slovenské SuperStar. Na ten se do pražské O2 areny přijelo podívat přes 8 tisíc nadšenců.
Mezi nimi vládly převážně náctileté slečny a pak rodiny s dětmi.

Moderátor Leoš Mareš všem ukázal, že rozhodně nezapomněl na svoji kolegyni z Bratislavy Adelu Banášovou (29), a vystoupení uváděl v tričku s nápisem I love Adela (miluji Adelu)!

Do největšího varu se aréna dostala až v druhé části vystoupení. Ben Cristovao (22) se dokonce nechal vyhecovat k saltu. Dav šílel. Největší aplaus sklízeli především kluci. Když se na scéně objevil Ben, Denis Lacho (16), Jan Bendig (15), Martin Chodúr (20) nebo Miro Šmajda (21), fanynky byly k neutišení.

"Tohle je nejkrásnější den mého života a já vám něco dám, " pronesl Miro a hodil do davu pásek. "Teď ten pásek drží patnáct holek a žádná ho nepustí. Stvořil si novou rodinu," smál se Mareš. Šmajda tedy neváhal a odhodil ještě dva řetízky. To bylo pořád málo a nakonec se Miro nechal od Leoše vyhecovat ještě k tričku!

Finalisté se s fanoušky rozloučili společným hitem Příběh nekončí. Když však dav odmítal odejít, přidal Bendig s Chodúrem ještě duet od Eltona Johna. Tím celý SuperKoncert finalisté za bouřlivých ovací ukončili.

( zdroj: blesk.cz )

V Praze to roztočili finalisti ČeskoSlovenské Superstar !

17. ledna 2010 v 9:31
Finalisté prvního ročníku pěvecké soutěže ČeskoSlovenské SuperStar se včera sešli na společném koncertě v pražské O2 aréně. Vzhledem k tomu, že byl o akci velký zájem a v hledišti bylo téměř 8000 diváků, zůstaly i volná místa.
"Máte rádi alespoň jednoho z finalistů Česko-Slovenské SuperStar?", Přivítal moderátor Leoš Mareš publikum. V něm převládaly mladé dívky a rodiče s dětmi. Mnozí z nich byli zaskočeni tím, že si do haly nemohli vzít fotoaparáty. "Chtěla jsem se vyfotit s Mirem Šmajdou a teď místo toho musím platit za úschovu fotoaparátu," postěžovala si jedna fanynka.

Společný koncert si užívali

Vítěz soutěže je již několik týdnů znám, proto na finalistech na pódiu bylo vidět úlevu a chuť vychutnat si publikum.

Nejvíce se uvolnili a s publikem si pohrávaly Ben Christovao, Jan Bendigo, Leona Šenková i Miro Šmajda, který po skladbě Welcome to the jungle od Guns'n'Roses do publika ječícího jeho jméno odhodil nejen pásek, ale také propocené tričko.

Jakési napětí či přehnané soustředění bylo cítit pouze ze samotného vítěze SuperStar - Martina Chodúra, který zazpíval písně Venus od Toma Jonese a Paparazzi od Lady Gaga, a přidal i sólo na klarinet. Na náladě mu lze nepřidalo ani to, že i v zákulisí musel slyšet, jaké ovace vyvolává u publika Bendig zda Cristovao, nemluvě už o Šmajdovi, který dokázal uvést mladičké publikum do varu.

Finalisté SuperStar, kteří největší českou arénu zaplnili fanoušky více než z poloviny, se v Praze rozloučili tradičně, jak bylo na závěr finálových večerů zvykem - společnou skladbou Příběh nekončí. Ve skutečnosti však jejich "superhvězdný" příběh končí a ty, kteří budou chtít zpívat dále, čeká na cestě k plným sálům velká dřina.

Celou šou nacvičovali už od rána

Dvanáctka finalistů soutěže v čele s vítězem Martinem Chodúrem téměř celé dnešní dopoledne věnovala zvukové zkoušce. Jako první zazpíval nejstarší z nich, osmadvacetiletý Thomas Puskailer, který i první opustil soutěž. Stejně jako v průběhu soutěže, tak i při dnešním vystoupení, zapůsobil na diváky svým typicky širokým úsměvem.

Šest dívek a šest chlapců, kteří bojovali až do finále soutěže, do níž se přihlásilo 11.575 zájemců, si dnes připomněli prostředí plné emocí, které vytvořili především teenageři na předchozích setkáních s finalisty SuperStar v Bratislavě, Brně či v Praze.

"Konečně si zazpívám v aréně, v níž nedávno vystoupil můj vzor Tom Jones. Tuto legendu jsem v O2 Aréně sledoval jako divák a teď budu stát na stejném pódiu," řekl Martin Chodúr, do něhož vkládají fanoušci i hudební kritici velké naděje.

Dvacetiletý Codúr byl od začátku soutěže považován za favorita. Diváci během týdne oběma finalistům poslali 1,273 milionu hlasů.

( zdroj: pluska.sk )

Dnešní SuperKoncert finalistů - budeme při tom!

16. ledna 2010 v 14:39
Nevyhráli jste vstupenky na koncert v soutěži? Nebo jste si je ještě nestihli koupit? Nevadí, poslední lístky jsou ještě k dostání!
Na dnešním velkolepém koncertě finalistů SuperStar v 02 areně uvidíte v plné parádě celou dvanáctku finalistů. Zajímá vás, jak se budou cítit v tak obrovské hale, do které se nedostane hned tak někdo z českých zpěváků? Má podle vás někdo z finalistů šanci později 02 arenu vyprodat sám?

Na stránkách superstar.tv se budou postupně objevoat informace o tom, co se na koncertě děje a prý i ukázky z vystoupení zpěváků. Samozřejmě se budu snažit přidávat to i na tento blog :)

( zdroj: superstar.tv )

SuperStar v O2 areně: Zazpívají za 20 tisíc!

16. ledna 2010 v 14:19
Každý z finalistů SuperStar si za dnešní SuperKoncert v O2 areně vydělá okolo dvaceti tisíc korun! Všech dvanáct muzikantů zazpívá za tyto pěkné peníze na prvním velkém vystoupení po skončení soutěže.
To je zároveň také na delší dobu poslední. "Momentálně není naplánováno žádné další společné vystupování," řekla Blesku tisková mluvčí TV Nova Michaela Fričová.

Koncert bude moderovat Leoš Mareš (33) a zájem o vystoupení je obrovský. V tuto chvíli je prodáno okolo deseti tisíc lístků a další vstupenky jsou stále v prodeji.

 
 

Reklama
Optimalizované pro Mozillu Firefox | Official www.mirosmajda.com | © miro-smajda-daily.blog.cz 2009-2017