Novinky

Miro Šmajda má jasno. Homosexuální sňatky a adopce nechce!

20. dubna 2015 v 15:48
Na Slovensku to pěkně vře. Blíží se totiž referendum o tom, zda se zde mohou brát osoby stejného pohlaví a zda mohou adoptovat děti. Nejnověji se k hlasování vyjádřil zpěvák Mira Šmajda a překvapivě tvrdí, že je proti!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na Slovensku se hlasovalo. Otázky byly tři. První se týkala manželství mezi osobami stejného pohlaví, druhá možnosti adopce párů stejného pohlaví a třetí otázka se týkala toho, aby školy nemohly vyžadovat povinnou účast dětí na vyučování v oblasti sexu a eutanázie. Z našeho pohledu jde o otázky, které Slovensko posouvají někam do 19. století a člověk by řekl, že většina známých osobností bude mít zcela jasno.

Například Miro Šmajda (26) chce hlasovat v Referendu pro ochranu rodiny (jak se hlasování správně nazývá) třikrát ano. Miro mluví o "přírodních zákonech" a o tom, že rodinu prý netvoří dva lvi, ale lev a lvice…

Proč z toho důvodu odmítá, aby děti absolvovaly ve škole sexuální výchovu, už není jasné. Mnoho Slováků má jasno: k referendu se nechystají, protože to je platné pouze při nadpoloviční účasti. Bratrům Slovákům přejeme, aby zvítězil zdravý rozum a nikoliv tmářství a propad do předminulého století!

"Aj keď sám seba považujem za veľmi liberálneho človeka a nemám absolútne žiaden problém s homosexuálnymi vzťahmi, pretože si myslím, že každý človek má právo na svoje sebaurčenie, na svoju slobodnú voľbu, ale v tomto prípade som za zachovanie tradičných rodinných hodnôt, pretože si myslím, že nielen medzi ľuďmi je rodina stanovená klasicky, tradične ako mama, otec a dieťa. Takisto aj v prírode svoje mláďa nevychovávaj dva levy alebo dva psy, samce, ale je to vždy samec, samica a mláďa. A preto si myslím, že je veľmi podstatné ísť k referendu 7. februára a v mene nejakých prírodných zákonov hlasovať za zachovanie tradičnej rodiny. Takže ja dávam 3x ÁNO."

(zdroj: www.bulvar.cz)

Miro Šmajda má novou image i kapelu: Podívejte se na videoklip Odpovede!

20. dubna 2015 v 15:37
Po delší odmlce se Miro Šmajda opět hlásí o slovo. Své fanoušky nejdříve překvapil výraznou změnou image a následně zveřejnil i nový singl s názvem Odpovede, který nahrál společně s kapelou Terrapie.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Miro Šmajda svou novou skupinu nejdříve představil na Facebookové stránce prostřednictvím několika fotografií. Ty šokovaly mnoho fanoušků i média, protože zpěvák si nechal ostříhat své dlouhé vlasy. Změnu image doprovází i zajímavý posun v tvorbě. V novince Odpovede kombinuje zpěv se screamo a melodický refrén střídá energie hardcoru. Textově však superstárista nepřekvapil - otřepaná téma nefungujícího vztahu a nevěry snad lahodí ženské části jeho fanklubu, nové příznivce mu však zřejmě nepřinese.

Kapelu Terrapie kromě Šmajdy tvoří Matt Hejduk (kytara), Woody Koval (baskytara) a Dominik Smutný (bicí). Formace aktuálně pracuje na svém debutovém studiovém albu, které plánuje vydat už v březnu tohoto roku. Jak dodal sám Miro, kromě kapely se chce věnovat i své sólové tvorbě, která však pro něj aktuálně není prioritou.

• VIDEOKLIP POD CELÝM ČLÁNKEM

Miro Šmajda má nejen novou image, ale i kapelu: Sladký boyband? Zapomeňte!

20. dubna 2015 v 15:31
Pod přezdívkou Max Jason Mai už dávno nevystupuje, přestěhoval se do Prahy a shodil svou bujnou blond hřívu.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zdá se, že Miro Šmajda (26) se v životě rozhodl pro radikální změnu. V Česku si už zpěvák, který se zviditelnil v pěvecké soutěži Superstar, založil i kapelu. Nese název Terrapie, Miro v ní spolu s Mattem Hejdukem zpívá a hraje na kytaru, Woody Koval zpívá a hraje na basu a Dominik Smutný hraje na bicí.

Mladíci připravují vydání debutového alba na březen, zatím světu představují svůj první videoklip. "Při klipu na debutový singl Odpovede jsme vsadili na jednoduchost a autenticitu, hraní jsme si velmi užívali. Doufáme, že naše muzika bude lidi bavit stejně jako nás!" Řekl Miro. Videoklip si můžete jako první podívat právě na Cas.sk!

• VIDEOKLIP POD CELÝM ČLÁNKEM

Superstárista Šmajda po 5 letech: Miro, si k nepoznání!

20. dubna 2015 v 15:26
To snad ani není on! Extravagantní zpěvák ze SuperStar Miro Šmajda (26) se vždy rád pyšnil svou bujnou blond hřívou. Po pěti letech je však jeho pýše konec. Ze zpěváka, který připomínal útlou postavou a dlouhými vlasy spíše dívku, je dnes urostlý chlap s krátkým tmavým hárem. Podívejte, jak se změnil.

Fanynky budou šílet ještě více! Výstřední zpěvák Miro Šmajda, který se v roce 2009 zviditelnil v první sérii Česko Slovenské SuperStar, se nedávno rozhodl výrazně změnit svou image. Výsledkem je, že aktuálně vypadá úplně jinak, než si ho mnozí pamatují.

Bujnou blond hřívu, kterou se vždy pyšnil, si nechal ostříhat a také obarvit na tmavší. To však není vše, čím mladý muž teď oslňuje své fanynky. Zpěvák pořádně zapracoval i na vlastní postavě. To, že je se sebou spokojený, je vidět i na jeho polonahých fotkách, které s železnou pravidelností přidává na sociální síť.

Kromě vizáže vyměnil bývalý superstárista i styl hudby. Občas ukřičený zpěv vystřídal za melodický rock. "Měl jsem období ticha a mnoha změn, uspořádal jsem si priority," řekl český internetový portál Super.cz zpěvák na margo tolika novinek. V rámci nich už stihl představit veřejnosti svoji novou kapelu s názvem Terrapie.

(zdroj: www.topky.sk)

Miro Šmajda se ostříhal a z koštěte je nádherný kluk!

20. dubna 2015 v 15:20
No tohle! Miro Šmajda (26), jeden z finalistů SuperStar, konečně prokoukl. Nechal se ostříhat, zamakal na svalech a je k sežrání!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V roce 2006 se zúčastnil písničkové soutěže Košický zlatý poklad 2006. Předposlední soutěžní písní na 22. soutěžním ročníku byla jeho skladba s názvem Suchý ľad, kterou zahrál se svou skupinou Skivers. U odborné poroty ale neuspěla.

V roce 2009 se účastnil hudební soutěže Česko Slovenská Superstar, kde ve finále skončil na 2. místě. Od té doby koncertuje a vystupuje.

11. března 2012 Šmajda na tiskové konferenci Slovenské televize oznámil, že bude pod pseudonymem Max Jason Mai reprezentovat Slovensko na hudební soutěži Eurovision Song Contest 2012 v Baku. 22 bodů ve druhém semifinále s písní Don't Close Your Eyes na postup ale nestačilo.

(zdroj: www.prask.nova.cz)

Miro Šmajda změnil image i kapelu!

20. dubna 2015 v 15:16
Zpěvák Miro Šmajda (26) to dal konečně na chlapa. Zřejmě se rozhodl udělat v životě nějaké změny a začal pěkně od podlahy. Blonďák známý svým bujarým három se svého pověstného image vzdal a konečně vypadá jako muž.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Radikální změnu v podobě ostříhání dlouhých vlasů, kterou Šmajda absolvoval, možná budou mít problém strávit jeho věrné fanynky. Ty se totiž zamilovaly do Šmajdy v době, kdy účinkoval v SuperStar a představil se jako vlasatý rocker.

"Není za tím žádný úmysl, normálně to vzniklo přirozeně, měl jsem dlouhé vlasy už nějakých 11 let, skoro polovinu života, takže jsem se spontánně rozhodl dát v zimě letní střih," zavtipkoval zpěvák na margo změny image. Ten starý je dnes již minulostí a to není jediná novinka v jeho životě. Zpěvák se rozhodl změnit i kapelu.

"To také vzniklo jako spontánní nápad, vždycky jsem vlastně víc chtěl fungovat pod jménem kapely než pod svým jménem, ​​myslím, že k rockové muzice to jde spíš," prozradil Šmajda. Kapela v čele s Mirem nese název Terrapie a už na jaře se chystá prorazit s debutovým albem. Dáme se překvapit, jak nový image a nové uskupení zabodují u Šmajdovým fanoušků.

(zdroj: www.pluska.sk)

Miro Šmajda se zbavil svého legendárního "hára": Poznáte ho vůbec?!

19. dubna 2015 v 12:36
Velká změna! Divoký účes byl dlouhá léta poznávacím znamením slovenského rockera, dnes je už minulostí.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zpěvák Miro Šmajda (26) nosil dlouhé vlasy neuvěřitelných 11 let. Díky blond hřívě si ho zapamatovali už fanoušci SuperStar, pak s ní reprezentoval Slovensko na Eurovizi, když se z něj stal nabušený Max Jason Mai.

V Mirově životě je několik novinek. Zpěvák žije v Praze a má také novou kapelu, která už nese český název - Terrapie. Miro se zjevně rozhodl pro nový začátek a tak dal sbohem i svému poznávacího znamení, rozcuchané blond hřívě. Zda mu změna prospěla, posuďte sami.

(zdroj: www.cas.sk)

Urostlý zpěvák ze SuperStar začal konečně vypadat jako samec!

19. dubna 2015 v 12:25
Už bylo načase! Miro Šmajda (26) vždycky provokoval bujnou kšticí, kterou připomínal spíš holku. Teď si zvolil ale trochu jinou image, představil novou kapelu Terrapie a jeho fanoušci a hlavně fanynky zase šílí!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Miro už dřív dřel na své figuře, ale to měl ještě vlasy delší jak lecjaká nevěsta. Teď nasadil tmavší odstín, čepici a vypadá docela k světu. "Měl jsem období ticha a mnohých změn, uspořádal jsem si priority," hlásí Miro, který do Terrapie povolal Dominika Smutného, Woodyho Kovala a Matta Hejduka.

Šmajda se nezměnil jen vizáží. Dřív sem tam ukřičený zpěv přetavil do melodického rocku, který mu docela sedne. Zkrátka na sobě zapracoval, a je to docela znát.

Autor článku: David Zápal
(zdroj: www.super.cz)

Miro Šmajda překvapil postavou i novým hudebním projektem!

19. dubna 2015 v 12:23
Šmajda představuje Terrapii, a to doslova. Prochází další obrovskou radikální proměnou, která vám vyrazí dech. Nejen, že na své Facebookové stránce vykopl svůj zbrusu nový projekt - kapelu Terrapie, ale až terapeuticky rozebral své fanoušky novou vizáží plnou sexappelu, v redakci jsme na něm mohli oči nechat. Jeho rajcovní profilovka, teď říká i to, co nemusí být řečeno.

A hřmění se odehrálo taky v jeho kapele. Z původního projektu Mira zbyl jen věrný kytarista Matt Hejduk. Živým a neméně důležitým článek v kapele je i nový basák Woody Koval a snad na celém těle pokérovaný bubeník Dominik Smutný. Zdá se, že nová sestava klukům klape, čemuž nasvědčuje také obměna prepubertálních fanynek v socializovanější rockové publikum na koncertu Terrapie.

A samotná změna neproběhla na Šmajdovi jen co se týče vizáže. Na jeho posledním předvánočním koncertu ukázal, že mu cesta do Ameriky prospěla jednak v uspořádání životních priorit i pěveckého rázu. Jeho kdysi často předhazované ukřičené výkony a pěvecké přešlapy, zkorigoval do poslouchatelné verze melodického rocku. Když k tomu ještě připočteme jeho balady, roztaje i to nejtvrdší rockerské srdce. I přesto však nezanevřel na svou heavymetalovou lásku, a tak se na jeho vystoupení dočkáte poslouchatelné moderní verze rockového zvuku, ale také punk-rockové klasiky.

Zkrátka Miro Šmajda znovu všem ukázal, že když se chce a máte směr tak to jde. A má na to nárok. Od svého přerodu ze účastníka SuperStar uběhla dlouhá doba a na tom klukovi je tvrdá práce sakra znát.

(zdroj: www.boyler.cz)

Miro Šmajda se chystá do zahraničí s novým projektem Nae6!

19. dubna 2015 v 12:05
Slovensko má na svém kontě bohatou historii účastí na Eurovision Song Contest, kde se celá země prezentovala jak v 90. letech, tak i novém tisíciletí. Druhá etapa účasti se nesla v duchu experimentů a obměny stylů, kterou v roce 2012 uzavřel Miro Šmajda. Stříbrná SuperStar se opět pokouší prorazit na mezinárodním trhu, a to s novým projektem Nae6 a singlem "Rising Angels".
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Miro Šmajda, který si pro světovou a zahraniční kariéru vybral umělecké jméno Max Jason Mai, se v roce 2012 stal interně zvoleným reprezentantem Slovenska na Eurovizi v ázerbájdžánském Baku. Do boje vstupoval s písní "Don't Close Your Eyes", která se umístila na 18. místě v semifinálovém klání se ziskem 22 bodů.

Účastník soutěže Česko Slovenská SuperStar se ale myšlenek na svou mezinárodní kariéru nevzdává, proto se rozhodl k dalšímu radikálnímu kroku. Do víru internetu a celého světa přivedl Šmajda projekt Nae6, na kterém zpěvák spolupracuje s americkým spisovatelem a skladatelem Lucienem.

Nový projekt Nae6 (NaeSix) se veřejnosti představuje se zbrusu novým singlem "Rising Angels", který v uvedení doprovází jednoduché, leč efektní lyric video.

(zdroj: www.eurocontest.cz)
 
 

Reklama

Optimalizované pro Mozillu Firefox | Official www.mirosmajda.com | © miro-smajda-daily.blog.cz 2009-2017