Novinky

Miro Šmajda & Terrapie se připomínají tuctovým letním singlem "Každý deň"!

15. srpna 2015 v 18:29
Zkrátil si vlasy, snad posté změnil jméno, vypracoval se (spíš fyzicky než hudebně), ale stále je to ten samý slovenský finalista někdejší série SuperStar. Nějaký pátek už uplynul od nijak slavně přijatého sólového alba i od vystupování pod pseudonymem Max Jason Mai. V současnosti rockového zpěváka doprovází skupina Terrapie poskládaná z českých hudebníků a vystupující pod jménem Miro Šmajda & Terrapie.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Název "Terrapie" dostala do vínku kromě doprovodné kapely i debutová deska. Ta vyšla na jaře letošního roku a za kmotra šel Šmajdovi Leoš Mareš. "Každý deň" je již druhým klipem z novinkové nahrávky a hudebně ani vizuálně nepřináší nic objevného. Lehoučký moderní pop-rock s nenáročným textem a velmi obtížně zapamatovatelnou melodií je doprovázen letním videem, jež postrádá příběh, smysl a ocení ho snad jen fanynky vypracovaného, v klipu do půl těla svlečeného blonďáka.

Jako průměrný nenásilný sezónní hit tato píseň neurazí, ale ani tentokrát se moc Miro Šmajda nevytáhl.

Hodnocení: 3/10

Videoklip můžete zhlédnout na tomto odkazu.
(zdroj: www.musicserver.cz)

10 věcí, které by si vzal Miro Šmajda na pustý ostrov!

13. srpna 2015 v 11:00
Zpěvák Miro Šmajda dal dohromady 10 věcí, které by si s sebou zabalil na pustý ostrov. A některé byste v jeho loďáku asi rozhodně nečekali.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Miro Šmajda poslal nedávno do světa nový klip k písničce Každý deň. Jde o chytlavý song, který má velké ambice a šanci stát se hitem letošního léta. Teď už ale slíbená desítka věcí, které by si vzal sympatický vitarián na pustý ostrov.

1. Rodina
Protože moje rodina je skvělá :-)

2. Holka
Bez holky bych měl romantiku maximálně tak s Wilsonem.

3. Kytara a mikrofon
Protože přece musím psát novej exotickej matroš.

• POKRAČOVÁNÍ V CELÉM ČLÁNKU

SuperStáři žijí: Miro Šmajda a Vlasta Horváth mají nový videoklip!

13. srpna 2015 v 7:19
Skladba "Kousek mýho já" je již třetí skladbou z loňského studiového alba Vlasty Horvátha "To máme znát", která se dočkala klipové podoby. Také zpěvák Miro Šmajda má nový videoklip. Natočil ho se svou kapelou Terrapie v červenci 2015 ke skladbě "Každý deň" a chystá sérii koncertů v České republice.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Video jsme točili v Praze a okolí. Cílem bylo natočit pohodový letní klip ke skladbě z našeho nového alba, která nám přišla jako nejvhodnější. Nesnažili jsme si hrát na nějaké velké umění, vsadili jsme na jednoduchost, relax, slunce, vodu a hlavně dobrou náladu. A především doufáme, že to skvěle naladí do letní pohody i naše fanoušky," říká Miro Šmajda.

Zpěvák, muzikant a textař Miro Šmajda, který se do povědomí veřejnosti dostal jako jeden z nejúspěšnějších tváří československé SuperStar, ale zejména později jako vítěz kategorie Album roku, Skladba roku a Objev roku v anketě Žebřík, úspěšně působící na zdejší hudební scéně již pátým rokem, vydal na jaře 2015 s kapelou Terrapie nové v pořadí třetí album se stejnojmenným názvem "Terrapie". Převážně česká kapela se slovenským frontmanem pokřtila album v pražském klubu Rock Café 18. března 2015, kde se ve společnosti fanoušků zhostil úlohy kmotra Leoš Mareš. Jak předpověděl lednový singl "Odpovědi", album má hodně masívní a moderní zvuk.

Sympatická pětice ve složení Miro Šmajda (zpěv), Matt Hejduk (kytara), Jakub Mahdies (kytara), Woody Koval (basa), Dominik Smutný (bicí), známá svou energickou show a strhujícím projevem frontmana Miro Šmajdy, slibuje na novém albu svěží rozmanitost, tvrdost, silné melodie, nálady, texty a hlavně našlapaný nával pozitivní energie všude na koncertech, kde album představila.

Celý článek k přečtení ZDE.
Videoklip můžete zhlédnout na tomto odkazu.
(zdroj: http://www.krajskelisty.cz)

Videoklip k songu "Každý deň" patří k TOP 7 videoklipů týdne!

12. srpna 2015 v 11:27
Uplynulý týden přinesl převážně klipy oplývající letní atmosférou. Paulie Garand piknikuje s přáteli, Miro Šmajda si vyjel za Prahu a Calvin Harris zase paří v Malibu. Enter Shikari naopak cestují v čase, Nero si libují ve sci-fi a mladá Elis v čisté lásce.

MIRO ŠMAJDA SI UŽÍVÁ LÉTA
Slovenský rocker Miro Šmajda pro tentokrát nechal temnotu a čerň doma a přijel si do Česka užít letní pohody. "Nesnažili jsme si hrát na nějaké velké umění, vsadili jsme na jednoduchost, relax, slunce, vodu a hlavně dobrou náladu. A především doufáme, že to skvěle naladí do letní pohody i naše fanoušky," říká Miro Šmajda.
Zpěvák vydal letos s kapelou Terrapie eponymní desku. Křest proběhl v pražském Rock Café a za kmotra si pánové pozvali moderátora Leoše Mareše. Při nahrávání desky kladli obrovský důraz na moderní a svěží zvuk, jehož se jim povedlo dosáhnout.

Celý článek k přečtení ZDE.
Videoklip zhlédni v celém článku.

Na toto se nezapomíná. Připomeň si nejzajímavější výkony ze SuperStar!

12. srpna 2015 v 11:18
I když na většinu účastníků pěvecké soutěže SuperStar se po čase zapomene, některé výkony se nám přece jen zapíší do paměti. Od revolučního Kým vieš snívať až po romantický duet v předposlední sérii. Na jakou písničku si vzpomeneš ty, když se řekne SuperStar?

Miro Šmajda - C'est La Vie a Welcome to the Jungle

Miro známý svou blond hřívou se od prvního momentu prezentoval jako rocker. V kole věnovaném Karlu Gottovi však objevil i kouzlo maestrovej písně C'est La vie, a tak se ve finále rozhodl využít obě karty. Netradiční kombinace, že? Faktem je, že na výhru mu to nestačilo. Do našeho výběru se dostal především díky tomu, že dokázal trochu zaprášenou písničku dostat mezi mladičké fanynky a také za rockový jekot ve Welcome to the Jungle.

Celý článek k přečtení ZDE.
(zdroj: najky.webnoviny.sk)

Pamatujete si na Mira Šmajdu? Podívejte se na jeho nový klip!

10. srpna 2015 v 20:24
Zpěvák Miro Šmajda má nový videoklip. Natočil ho se svou kapelou Terrapie v červenci 2015 ke skladbě Každý deň a chystá sérii koncertů v České republice. "Video jsme točili v Praze a okolí. Cílem bylo natočit pohodový letní klip ke skladbě z našeho nového alba, která nám přišla jako nejvhodnější. Nesnažili jsme si hrát na nějaké velké umění, vsadili jsme na jednoduchost, relax, slunce, vodu a hlavně dobrou náladu. A především doufáme, že to skvěle naladí do letní pohody i naše fanoušky," říká Miro Šmajda.

Zpěvák, muzikant a textař Miro Šmajda, který se do povědomí veřejnosti dostal jako jedna z tváří československé SuperStar, ale zejména později jako vítěz kategorie Album roku, Skladba roku a Objev roku v anketě Žebřík, úspěšně působící na zdejší hudební scéně již pátým rokem. Na jaře 2015 vydal s kapelou Terrapie nové v pořadí třetí album se stejnojmenným názvem Terrapie. Převážně česká kapela se slovenským frontmanem pokřtila album v pražském klubu Rock Café 18. března 2015, kde se ve společnosti fanoušků zhostil úlohy kmotra Leoš Mareš. Jak předpověděl lednový singl Odpovědi, album má hodně masívní a moderní zvuk.

Pětice ve složení Miro Šmajda (zpěv), Matt Hejduk (kytara), Jakub Mahdies (kytara), Woody Koval (basa), Dominik Smutný (bicí), známá svou energickou show a strhujícím projevem frontmana Miro Šmajdy, slibuje na novém albu svěží rozmanitost, tvrdost, silné melodie, nálady, texty a hlavně našlapaný nával pozitivní energie všude na koncertech, kde album představila.

(zdroj: topvip.cz)

Recenze: Miro Šmajda na Létě plném hvězd 2015!

9. srpna 2015 v 19:51
Pokud byl z mé strany některý z benefičních koncertů dvacátého ročníku výstavy Léto plné hvězd nejočekávanější, byl to právě ten včerejší (pozn. koncert probíhal dne 6. srpna 2015).
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Přestože byl Miro Šmajda mým nejoblíbenějším zástupcem pánské poloviny Top 12 první Česko Slovenské SuperStar (a druhým největším favoritem celkově po mé bohyni Monice Bagárové), tak jsem jeho koncert na LPH viděl včera poprvé, jelikož v předchozích letech mi do toho vždycky něco vlezlo. Díky velkému očekávání zákonitě hrozilo zklamání, které se ale naštěstí nekonalo. Jak tedy akustický koncert Mira a jeho kapely Terrapie probíhal?

Celý koncert Miro zahájil jedním ze svých prvních singlů Pod vodou z debutového alba Čo sa týká lásky, z nějž později zazněla už jen píseň Zabudnutí, jinak se Miro ke svému debutu už nevracel. Převahu měly písně z aktuálního CD Terrapie, přičemž jako první z nich zazněla píseň Stévie. Prostřední CD mirosmajda.com jako první reprezentovala středně rychlá píseň Requiem, kterou následoval mimoalbový singl Loneliness, k němuž Miro natočil před čtyřmi lety poněkud kontroverzní videoklip.

• POKRAČOVÁNÍ V CELÉM ČLÁNKU

Tisková zpráva: Miro Šmajda má nový videoklip!

9. srpna 2015 v 12:49
Zpěvák Miro Šmajda má nový videoklip. Natočil ho se svou kapelou Terrapie v červenci 2015 ke skladbě "Každý deň" a chystá sérii koncertů v České republice. "Video jsme točili v Praze a okolí. Cílem bylo natočit pohodový letní klip ke skladbě z našeho nového alba, která nám přišla jako nejvhodnější. Nesnažili jsme si hrát na nějaké velké umění, vsadili jsme na jednoduchost, relax, slunce, vodu a hlavně dobrou náladu. A především doufáme, že to skvěle naladí do letní pohody i naše fanoušky," říká Miro Šmajda.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zpěvák, muzikant a textař Miro Šmajda, který se do povědomí veřejnosti dostal jako jeden z nejúspěšnějších tváří československé SuperStar, ale zejména později jako vítěz kategorie Album roku, Skladba roku a Objev roku v anketě Žebřík, úspěšně působící na zdejší hudební scéně již pátým rokem, vydal na jaře 2015 s kapelou Terrapie nové v pořadí třetí album se stejnojmenným názvem "Terrapie". Převážně česká kapela se slovenským frontmanem pokřtila album v pražském klubu Rock Café 18. března 2015, kde se ve společnosti fanoušků zhostil úlohy kmotra Leoš Mareš. Jak předpověděl lednový singl "Odpovědi", album má hodně masívní a moderní zvuk.

Sympatická pětice ve složení Miro Šmajda (zpěv), Matt Hejduk (kytara), Jakub Mahdies (kytara), Woody Koval (basa), Dominik Smutný (bicí), známá svou energickou show a strhujícím projevem frontmana Miro Šmajdy, slibuje na novém albu svěží rozmanitost, tvrdost, silné melodie, nálady, texty a hlavně našlapaný nával pozitivní energie všude na koncertech, kde album představila.

• POKRAČOVÁNÍ V CELÉM ČLÁNKU

Nové oficiální webové stránky Mira Šmajdy & Terrapie!

8. srpna 2015 v 15:28
Nedávno byly konečně spuštěny oficiální stránky Mira Šmajdy & Terrapie. Určite je navštivte! Nechybí přehledy koncertů, fotogalerie, audiopřehrávač... no, mrkněte sami! ;-)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

www.mirosmajda.com

Nový klip Miro Šmajdy je dokonalou reklamou na léto i na Prahu!

8. srpna 2015 v 15:28
Miro Šmajda začátkem roku naordinoval svým fanouškům léčbu šokem, když jim představil svou novou kapelu a rockovou image. Teď posílá do světa zbrusu nový klip a oproti předchozím na tvrdosti znatelně ubral. Co je zřejmé, "sluší" mu to o dost víc.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Když Miro Šmajda v lednu zveřejnil první song Odpovede jeho nové kapely Terrapie, zaskočil všechny včetně těch nejvěrnějších fanynek. Dost totiž přitvrdil.

S hitovkou Každý Deň ale vrací do zajetých kolejí. Venku už je i povedený klip, který je dokonalou reklamou na léto. Nechybí v něm koupání ani krásné holky. A na své si přijdou taky milovníci Staré Prahy.

Videoklip lze zhlédnout ZDE.
(zdroj: www.t-mobile.cz)
 
 

Reklama

Optimalizované pro Mozillu Firefox | Official www.mirosmajda.com | © miro-smajda-daily.blog.cz 2009-2017