Novinky

TOP 5 rockerů, co shodili hřívu

16. listopadu 2015 v 15:08
Zatímco Jarda Jágr se chce vrátit ke svojí pověstný dece z 90. let, rockeři naopak svý háro zkracují. Mrkej na ty proměny.

Miro Šmajda byl svou lví hřívou proslulý. Tuhle image se ale s novou kapelou rozhodl zahodit a je z něj krátkovlasý týpek. Dáváš mu lajk?

Celý článek k přečtení ZDE.
(zdroj: www.ocko.tv)

Anglické album by mělo spatřit světlo světa příští rok!

11. listopadu 2015 v 9:18

European alternative rock band Max J Mai is currently working on new record. Upcoming debut album will be probably released in the second half of 2016. Energetic band promise huge widescreen modern rock sound, diverse moods, powerful lyrics and melodies. Download, share, stay tuned and follow the band on facebook, twitter, instagram.

Překlad:
Evropský alternativní rockový zpěvák Max J Mai v současné době pracuje na novém albu. Nadcházející debutové album bude pravděpodobně vydáno v druhé polovině roku 2016. Energetický zpěvák slibuje velký širokoúhlý moderní rockový zvuk různých žánrů, silné texty a melodie. Stahujte, sdílejte, zůstaňte naladěni a sledujte zpěváka na Facebooku, Twitteru a Instagramu.

(zdroj: www.cdbaby.com)

Co plánuje Miro Šmajda ve svém projektu Max J Mai dál?

11. listopadu 2015 v 9:14
Miro zveřejnil na facebooku svého druhého projektu Max J Mai novinky, které chystá nadále:

"Kopec ludi a muzikantov sa ma na to pytalo, tak som po roznom experimentalnom veslovani v casopriestore prebudil Maxa zo zimneho spanku ...updatol Rising Angels a s nadsenim k tomu teraz pripravujem novy videoklip. Dalsi singel je tiez ready, a 5 songov na album rozpracovanych. Mam z toho radost! :) stale nove info na MAX J MAI"

www.maxjasonmai.com

Než začali zpívat, měli jiné plány! Co studovali nejen finalisté SuperStar?

18. září 2015 v 8:59
Spousta českých i slovenských zpěváků v útlém věku netušila, že se jednou budou živit hudbou. Proto při studiu středních i vysokých škola kolikrát zvolili úplně odlišné obory a zaměření. Víte, co studoval například Palo Habera nebo Sámer Issa?

Miro Šmajda

Do finalisty s rockovou vizáží i hlasem by asi málokdo řekl, že navštěvoval Technickou univerzitu.

© foto: Profimedia
Celý článek k přečtení ZDE.
(zdroj: superstar2015.nova.cz)

11 účastníků ze šesti SuperStar prošlo razantní změnou!

28. srpna 2015 v 11:05
Letos je to jedenáct let, kdy si Česko zvolilo svou první SuperStar. V roce 2004 zvítězila Aneta Langerová (28). Po třech ročnících Česko hledá SuperStar přišla v roce 2009 změna v podobě Česko Slovenská SuperStar. Vybrali jsme 11 účastníků, kteří prošli velkou změnou. Již v neděli 30. srpna na obrazovky vtrhne sedmá řada SuperStar.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Blonďák s holčičí kšticí

Jeho blonďatá rozčepýřená kštice připomínala jednoho ze členů legendární kapely Europe. V soutěži předvedl neskutečný temperament, což ho vykoplo na stříbrnou příčku. Jeden čas tíhl k vegetariánství a cvičení, čímž si zajistil skvělou postavu. Před rokem se ostříhal a přestal se barvit na blond. V lednu 2015 odstartoval propagační kampaň projektu Terrapie. Vydal tři alba.

Celý článek si můžete přečíst ZDE.
(zdroj: www.blesk.cz)

Volarské slavnosti dřeva mají za sebou úspěšný dvacátý druhý ročník!

28. srpna 2015 v 9:59
Znělka města krátce po sobotní deváté hodině ohlásila příchod starostky Martiny Pospíšilové, místostarosty Ladislava Touše a významných hostů, kterými byli Jan Bartošek místopředseda Poslanecké sněmovny parlamentu České republiky, senátor a starosta Hluboké nad Vltavou Tomáš Jirsa, zastupitelé a radní města.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Po úvodních slovech starostky promluvil Jan Bartošek, který řekl, že ve Volarech je poprvé a město se mu moc líbí. ,,Prošel jsem si náměstí a okolí a ta vůně dřeva a mistrovské ruce řemeslníků se mně moc líbí. Jsem rád, že dnes zde mohu být a věřím, že si to pěkně společně užijeme," dodal na závěr.

Poté již starostka Martina Pospíšilová tradičně s hlavním hostem dne, populárním bavičem Zdeňkem Izerem, přeřízli poleno dřeva a přípitkem Volarským pivem slavnosti zahájili.

A začala zábava a velký dřevěný jarmark. Za krásného počasí všechny v hodině smíchu pobavil Zdeněk Izer a bránice mnohé bolí ještě nyní.

• POKRAČOVÁNÍ V CELÉM ČLÁNKU

Blonďák ze SuperStar Miro Šmajda & Terrapie představili nový videoklip!

19. srpna 2015 v 7:24
Slovenský zpěvák Miro Šmajda (26), finalista první řady Česko Slovenské Superstar, přichází s novým videoklipem k písni Každý deň, který natočil s kapelou Terrapie.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Název Terrapie dostalo do vínku mimo doprovodné skupiny i album. To vyšlo letos na jaře a za kmotra šel Šmajdovi moderátor Leoš Mareš (39). Každý deň je již druhým klipem z novinkové nahrávky.

"Video jsme točili v Praze a okolí. Cílem bylo natočit pohodový letní klip ke skladbě z našeho nového alba, která nám přišla jako nejvhodnější. Nesnažili jsme si hrát na nějaké velké umění, vsadili jsme na jednoduchost, relax, slunce, vodu a hlavně dobrou náladu. A především doufáme, že to skvěle naladí do letní pohody i naše fanoušky," říká Miro Šmajda.

Na videoklip k písni Každý deň, kde se kromě do půl těla svlečeného blonďatého zpěváka objevují i čtyři sexy kočičky, se podívejte zde.

(zdroj: www.aplausin.cz)

Video: Miro Šmajda má letní klip!

18. srpna 2015 v 19:38
Zpěvák Miro Šmajda má nový videoklip. Natočil ho se svou kapelou Terrapie v červenci ke skladbě Každý deň a chystá sérii koncertů v České republice.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Video jsme točili v Praze a okolí. Cílem bylo natočit pohodový letní klip ke skladbě z našeho nového alba, která nám přišla jako nejvhodnější. Nesnažili jsme si hrát na nějaké velké umění, vsadili jsme na jednoduchost, relax, slunce, vodu a hlavně dobrou náladu. A především doufáme, že to skvěle naladí do letní pohody i naše fanoušky," říká Šmajda.

Zpěvák, muzikant a textař Miro Šmajda vydal na jaře s kapelou Terrapie album se stejnojmenným názvem. Převážně česká kapela se slovenským frontmanem pokřtila kolekci v pražském klubu Rock Café 18. března.

Jeho holčičí vzhled je snad nadobro pryč: Sledujte, jak blonďáček ze Superstar zmužněl!

16. srpna 2015 v 11:13
Zní to neuvěřitelně, ale je to už celých šest let, co na sebe Miro Šmajda (26) upozornil v první řadě Česko Slovenské Superstar. S drobnými pauzami se snaží ve světě československého šoubyznysu nadále prosazovat. Nyní přichází s novým videoklipem k písni Každý deň, který v červenci natočil s kapelou Terrapie.

"Video jsme točili v Praze a okolí. Cílem bylo natočit pohodový letní klip ke skladbě z našeho nového alba, která nám přišla jako nejvhodnější. Nesnažili jsme si hrát na nějaké velké umění, vsadili jsme na jednoduchost, relax, slunce, vodu a hlavně dobrou náladu. A především doufáme, že to skvěle naladí do letní pohody i naše fanoušky," říká Miro Šmajda.

Jeho nový klip je klasickou prázdninovou oddychovkou. Kromě hudebníka a členů kapely se v klipu objevují čtyři sexy kočičky. Nevypadá to však, že by některá z dívek k blonďatému fešákovi přímo patřila.

Videoklip můžete zhlédnout na tomto odkazu.
(zdroj: www.super.cz)

Miro Šmajda: Hvězda Superstar překvapivě ožila!

15. srpna 2015 v 18:37
Kdo dnes pamatuje Mira Šmajdu? V roce 2009 skončil těsně druhý v Superstar a stal se lamačem dívčích srdcí. To mu ale vydrželo asi tak rok a pak po Mirovi slehla zem. I když před dvěma lety vydal další desku.

Šmajda se teď ale pokouší o comeback. A dělá to dobře. Za dva týdny startuje nová Superstar a Šmajda se pokusí povozit na vlně dočasného zájmu o tuhle reality show. Miro dokonce investoval do natočení nového videoklipu a na podzim chystá turné po Čechách.

"Video jsem točil v Praze a okolí. Cílem bylo natočit pohodový letní klip ke skladbě z nového alba, která mi přišla jako nejvhodnější. Nesnažil jsme si hrát na nějaké velké umění, vsadil jsme na jednoduchost, relax, slunce, vodu a hlavně dobrou náladu. A především doufám, že to skvěle naladí do letní pohody i moje fanoušky," řekl Šmajda. Snad se mu jeho comeback povede.

Videoklip můžete zhlédnout na tomto odkazu.
(zdroj: www.ihot.cz)
 
 

Reklama

Optimalizované pro Mozillu Firefox | Official www.mirosmajda.com | © miro-smajda-daily.blog.cz 2009-2017