mirosmajda.com - novinky

Miro Šmajda a jeho album mirosmajda.com!

23. června 2013 v 11:49
Po několikaměsíčních tancích s vydavatelstvími se Miro rozhodl své album nahrát a vydat sám. Využil k tomu zbrusu nové nahrávací studio ve starých Bohnicích, jehož byl prvním klientem, a od září začala tvrdá dennodenní práce na albu.

Například týden hledal ten správný "tón" kytar. Ty si nahrál sám, a protože se nepovažoval za brilantního kytaristu, od června tvrdě cvičil hru. Tvrdě = 6-10 hodin denně. Bicí nahrál Richard Scheufler ml.,který byl zároveň zvukovým mistrem alba, basu pak Richard Scheufler st. Vše ostatní nahrál Miro Šmajda, který je až na jeden song (White-Black) výhradním autorem hudby a textů. A producentem alba.

Album se jmenuje mirosmajda.com. Je to adresa oficiální page na Facebooku a zároveň název projektu, navázaného na toto album. Projektem rozumějme muzikanty, kteří s Mirem od března do května brázdili Česko a Slovensko na propagačním turné. A po měsíční pauze v tomto budou pokračovat, dokud se album tímto způsobem nedostane mezi maximální počet posluchačů.

• POKRAČOVÁNÍ V CELÉM ČLÁNKU

Prodejnost alba mirosmajda.com !

29. května 2013 v 13:19

SuperStar Miro Šmajda bojuje statečně o své místo v českém showbyzu. Vlastními silami vydané album mirosmajda.com v nákladu 3000 kusů je již z jedné třetiny pryč. Šmajda přitom album prodává hlavně na svých koncertech.

(zdroj: www.borovan.cz)

Miro Šmajda přiveze do Ostravy nové album!

20. března 2013 v 18:30
Miro Šmajda, či chcete-li Max Jason Mai, na konci minulého měsíce vydal své druhé album pojmenované mirosmajda.com a na jeho podporu vyráží na turné.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

O desce ještě před vydáním médiím prozradil, že bude převážně 'československá', přesto se na ní dočkáte i několika songů v angličtině. Navíc dodal, že na mirosmajda.com chtěl oproti předešlému počinu přitvrdit. Nicméně první singl, k němuž je na internetu ke shlédnutí i videoklip, nahrál Miro právě v angličtině. Hostuje na něm kapela Poison Pen Projects a song se jmenuje White Black. Miro také v loňském roce reprezentoval svou vlast v soutěži Eurovision Song Contest v Baku písní Don't Close Your Eyes, s níž se umístil na osmnáctém místě.

V rámci tohoto turné zavítá Miro Šmajda i do ostravského klubu Barrák, konkrétně v úterý 23. dubna. Společně s ním se v roli předskokanů představí ostravská glam/sleaze rocková čtveřice SWEET LEOPARD, která v té době již bude mít pokřtěno své první třípísňové demo pojmenované Wild Ride Hot Night. Vstupné je 200 Kč a začátek plánován na osmou hodinu večerní.

Foto: Peter Uhrin
(zdroj: www.irockshock.net)

Miro Šmajda zhubl 15 kilo, má vlasy jako lví hřívu a skáče polonahý mezi fanynky!

10. března 2013 v 16:22
Kam se to poděl stříbrný vítěz první Česko Slovenské SuperStar Miro Šmajda (24)? Po delší pauze, kdy si dal oraz s koncertováním, se rozhodl uspořádat veřejný křest nového alba ve Futuru, kam pozval všechny svoje příznivce.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jednalo se tedy spíš o fanynky, které natěšené pod pódiem doufaly, že zrovna jim věnuje jejich idol aspoň vzdušný polibek, v lepším případě, že si budou moci zpěváka pořádně zblízka osahat. A tohle přání jim slovenský zpěvák opravdu splnil.

Porušil tradice a cédéčko mu místo nějakých hvězdných hostů pokřtily právě vzrušené fanynky pod pódiem, které Miro pořádně postříkal sektem. Potom mezi ně divoce vlítl a nechal se unášet davem. "Chtěl jsem to prostě tentokrát udělat jinak. Žádní hosté, ale moji příznivci, kteří mi už dlouho chyběli."

A nebyl by to Miro Šmajda, aby se na pódiu neproducíroval v bohatě natupírované hřívě a pořádné rozhalence. Před rokem si díky pravidelnému drilu vypracoval perfektní tělo. Za poslední dobu ale dost svalové hmoty ztratil. Jak je ale vidět podle fotek eXtra.cz, fanynkám to rozhodně nevadí.

Originální článek s fotogalerií ZDE.
(zdroj: www.extra.cz)

Miro Šmajda právě vydal mirosmajda.com!

2. března 2013 v 20:09
Takhle zní rock´n roll´ 21. století! Dynamický progresívní sound a energie, která vás rozpumpuje.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Charismatický kontroverzní rocker se zavřel na několik měsíců do studia a příznivci kvalitní muziky mohou jásat. Album mirosmajda.com zní, jako by ho nahrál někde na západ od našich hranic (nejlépe za oceánem), a obsahuje nejen nečekaně tvrdé songy, ale i rockové balady, které rozechvějí blahem i zatvrzelého příznivce metalcoru.

Miro Šmajda vyzrál nejen jako zpěvák, ale především jako skladatel s mimořádným citem pro moderní zvuk progressive rocku. Až na jedinou výjimku je album ryze autorské, a to doslova - Miro totiž nenechal nic v cizích rukách a zhostil se role producenta. Výsledkem je našlapané album, které představuje na velké jarní Tour po ČR a SR.

TRACKLIST A UKÁZKY POD CELÝM ČLÁNKEM

Již DNES vychází nová deska Mira Šmajdy!

27. února 2013 v 19:40
Již dnes, 28.2.2013 vychází nové album Mira Šmajdy pod názvem "mirosmajda.com" !

Digi prodej bude zahájen na www.supraphonline.cz, desku ale lze zakoupit i v jiných internetových a kamenných obchodech, popřípadě i na křestu, který se koná už 7.3.2013 v Praze!

Deska je hodně rozmanitá, co se týče skladeb. Miro nedávno zveřejnil i TEASER celého alba, který si můžete poslechnout ZDE.

Nové album také obsahuje jako bonus aktuální singl White Black, ke které byl již v lednu zveřejněný videoklip.

Tak jak se těšíte, až nové album spustíte v přehrávači?! ... :-)

Miro Šmajda nazval album mirosmajda.com!

26. února 2013 v 15:09
Zpěvák Miro Šmajda zveřejnil netradiční název svého nového alba. Nahrávka, která vyjde 28. února, se bude jmenovat "mirosmajda.com". Informoval o tom v neděli na svých oficiálních Facebook stránce. Právě na ni se dostanete, pokud do internetového prohlížeče zadáte název alba.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Miro Šmajda, který se zviditelnil v první Česko Slovenské SuperStar a loni pod jménem Max Jason Mai reprezentoval Slovensko na Eurovizi, kromě názvu svého druhého alba zveřejnil i téměř čtyřminutovou prezentaci, ve které znějí několikavteřinové ukázky skladeb z očekávané novinky. Skladby na ní Šmajda označil za "zhudebněnou poezii" a podle jeho slov překvapí fanoušky několika úlety do jiných poloh, než jsou u něho zvyklí.

Něco naznačuje již zmiňovaná prezentace s ukázkami, na níž mají fanoušci možnost "ochutnat" energické kousky s moderním rockovým zvukem jako Nostalgie, Odssúdení, Bez lásky žíť, Na, Na, Na, Dotyky, Requiem, ale i pomalejší sentimentální písně Príbeh tela a Moja zem, či taneční úlet Bullshi*t. Nechybí ani punkově laděná anglická píseň White Black, ke které zpěvák už v lednu zveřejnil videoklip.

Týden po vydání alba mirosmajda.com vyrazí 24-letý hudebník se svojí kapelou na turné. Většina zastávek je v České republice, kde má ještě z dob účinkování superstar mimořádně oddaný fanklub. Ten ho podržel i po loňské tvrdé kritice od slovenské veřejnosti a médií.

Ve čtvrtek 7. března odstartuje turné v pražském Futurum Music Baru, v následujících dvou měsících vystoupí i v Brně, Ústí nad Labem, Plzni, Ostravě, Liberci a v dalších českých městech. Prvním slovenským koncertem bude 3. května vystoupení v bratislavském Randallu, novinku představí živě i v Žilině (4.5.) a v Popradě (10.5.).

foto: mirosmajda.com
(zdroj: www.radiotisovec.eu)

Miláček žen Miro Šmajda jede na turné!

24. února 2013 v 14:19
Slovenský zpěvák Miro Šmajda vydá 28. února svoji druhou studiovou desku se zajímavým názvem "mirosmajda.com". Zprávu zveřejnil na svém facebooku, na který se dostanete, pokud do internetového prohlížeče zadáte právě název nové desky.

Mimo to předhodil veřejnosti i ukázky všech písní v podobě čtyřminutového teaseru, který si můžete poslechnout i v tomto článku. Na albu bude možno slyšet rockové vypalovačky, pomalé balady i jeden výlet do světa taneční muziky a punkovou pecku White Black. Nebude to tedy jednotvárná nahrávka. Hned týden poté se vydá na turné na podporu nového alba, které bude mít zastávky hlavně v České republice. V Brně bude hrát 15.3.

(zdroj: www.kisshady.cz)

Miro Šmajda vydává příští týden nové album!

22. února 2013 v 22:00
Slovenský reprezentant na Eurovizi 2012, Miro Šmajda, chystá na příští týden vydání svého druhého studiového alba. Novinka vstoupí do prodeje 28.02.2013 a nese název "mirosmajda.com". V rámci podpory nového alba vyrazí Miro na turné po českých a slovenských městech.

V roce 2012 reprezentoval Miro Šmajda Slovensko na Eurovision Song Contest, kde vystupoval jako Max Jason Mai. Ze soutěže si odvezl poslední místo v rámci svého semifinálového kola, čímž se tak stal prvním Slovákem na této nelichotivé příčce. Přesto stále platí pravidlo, že ode dna se dá nejlépe odrazit.

Miro se tak od pomyslného světového dna snaží odrazit alespoň ve svých domovinách - v Česku a na Slovensku. Příští týden spatří světlo světa jeho nové album "mirosmajda.com", které bude obsahovat deset písní. Na druhé studiové desce stříbrného superstaristy nalezneme jak rockové pecky, tak i balady, a po jednom kousku od punkové vypalovačky a jednom tanečním songu.

Desku "mirosmajda.com" si budete moci zakoupit za 249 Kč nebo 9,99 eur v kamenných i internetových obchodech.

Týden po vydání své nové desky se interpret vydá na promo-tour, která se bude jmenovat velmi originálně a příhodně "Mirosmajda.com Tour 2013". Během turné navštíví zpěvák 16 měst v Česku a na Slovensku. Vstupenky lze zakoupit prostřednictvím sítě Ticketportal.cz za 189 Kč. Na koncertech bude možné zakoupit nové album.

Foto: www.mirosmajda.com
(zdroj: www.eurocontest.cz)

Miro Šmajda vydává novou desku a míří na turné!

21. února 2013 v 14:49
Slovenský zpěvák Miro Šmajda vydá 28. února svoji druhou studiovou desku se zajímavým názvem "mirosmajda.com". Zprávu zveřejnil na svém facebooku, na který se dostanete, pokud do internetového prohlížeče zadáte právě název nové desky.

Mimo to předhodil veřejnosti i ukázky všech písní v podobě čtyřminutového teaseru, který si můžete poslechnout i v tomto článku. Na albu bude možno slyšet rockové vypalovačky, pomalé balady i jeden výlet do světa taneční muziky a punkovou pecku "White Black". Nebude to tedy jednotvárná nahrávka.

Hned týden poté se vydá na turné na podporu nového alba, které bude mít zastávky hlavně v České republice. Vstupenky v ceně 189 korun lze zakoupit v sítích Ticketportal.cz

Termíny turné Mirosmajda.com Tour 2013 naleznete pod celým článkem.


 
 

Reklama

Optimalizované pro Mozillu Firefox | Official www.mirosmajda.com | © miro-smajda-daily.blog.cz 2009-2017