Let´s dance - články

Polámaná žebra, podvrtnuté kotníky, natažené svaly!

5. června 2010 v 16:59
miro-smajda-daily.blog.cz
Nejen krásné šaty, nádherný úsměv a dramatické choreografie tvořily součást taneční show, Let's Dance. Kromě zábavy, elegance a lesku se tanečníkům na paty občas lepí i smůla. Občas se udeřili, kopli, spadli na zem. Takové věci k tanci patří a zejména tehdy, když se člověk učí. No tato show zažila i mnohem dramatičtější zdravotní problémy, s nimiž se tanečníci museli poprat. Někteří to takto vydrželi až do konce, jiní ne, a soutěž museli opustit, protože navzdory všemu, zdraví je na prvním místě.

Ve videu vám tanečníci prozradí, s čím vším se museli popasovat a jak moc svá těla "zmrzačili", jen aby pro vás předvedli to nejlepší, co dovedli. I když těch zranění nebylo málo, tanečníci se drželi statečně a bojovali až po dno svých možností. Miro Šmajda mluví hned na začátku.


(zdroj: letsdance.markiza.sk)

Let's Dance: Byli jsme jako jedna rodina!

4. června 2010 v 16:29
miro-smajda-daily.blog.cz
Je to tak! Let's Dance spojuje lidi, vytváří zcela jinou kvalitu vztahů, přináší zcela nové zážitky. Z účastníků letošní série Let's Dance se stala jedna velká rodina, která i když se teď rozchází, zůstává spolu. Tanečníci se navzájem sblížili, vytvořili si k sobě vzájemné vztahy a vazby, které se ukončením show jistě nepřetrhnou. Co na to řiká Miro Šmajda? (Miro v čase 1:35)


(zdroj: letsdance.markiza.sk)

Miro Šmajda – nepřítel lidstva č.1

3. června 2010 v 17:27
Slovenskem od 16.5.2010 otřásal několik dní velký skandál. Tiskové média se mohli roztrhat ze snahy udělat z Mira Šmajdy toho největšího vhodného kandidáta. Chlapce evidentně přestal bavit mediální cirkus, který jej na obrazovce ukazuje jako hvězdu, ale ve skutečnosti je otrokem, který je dobrý pouze na to, aby do soutěže přinesl každou esemeskou poslanou na své soutěžní číslo asi 50 centů. Esemesky jsou prvním zdrojem příjmů, dalším jsou příjmy za reklamu. Producentem Let's dance bylo a je jasné, že Šmajda je skvělou návnadou na esemesky, zejména pro holčičky, které si cvrnkaj do trikotu, jen co ho zpozorují na obrazovce. No a tento zasran si dovolil udělat škrty do rozpočtu. Nehoráznost! Vyfouknout prachy boháčům, to se neodpouští. Kdyby toto udělal v některém africkém státě, tak by nabetón navždy zmizel z povrchu zemského. Chválabohu, my jsme "civilizovaní". V našem světě lidí s vlastním názorem a rozhodnutím neodstraňujeme. Pouze z nich mediálně uděláme ty najbezcharakternejší samolibé sobce. Milý Miro! Postavili se proti Tobě deníky i týdeníky. Všichni kvákají o Tvém selhání. Všichni lžou! Když mají psát obecně o svobodě člověka, tak jsou v této svobodě nedostižné. A když si rozhodl svobodně sám o sobě, tak z Tebe dělají div ne vyvrhela. Vstoupil si do světa showbyznysu. Špinavého, zákeřného, bezzásadového. Zatímco si plnil vůli mocných, všechno bylo v pořádku. Zvedl si však hlavu, a bezmála si o ni přišel. Vítej v dnešním světě. A drž se! Upřímně Ti držím palce.

(zdroj: mirosmajda.wgz.cz, autor článku Ľubomír Veselický)

DNES nás čeká velké finále Let´s Dance!

30. května 2010 v 16:19
Už dnes o 20:00 hodin nás čeká velké finále taneční soutěže Let´s Dance.
Už dneska se dozvíme jméno krále a královny tanečního parketu. Stane se jimi Nela Pocisková a Peter Modrovský nebo snad energetická Eva Máziková s tanečním partnerem Štefanem Čermákem?

V dnešní závěrečné části uvidíte ty nejlepší a nejkurioznější momenty ze soutěže, dozvíte se, jaké dárečky dostali tanečníci od svých tanečních partnerů, ale i se zasmějete nad situacemi, které nasnímala kamera během posledního treninkového týdne!

Dnešní večer však bude plný překvapení. Uvidíte například vystoupení Heleny Vondráčkové, společnou choreografii vypadnutých párů a Katka Štumpfová se svým tanečním králem Jurajem Mokrým z předchozího Let´s Dance předvedou cha-chu! To ale ještě zdaleka není vše. Stále jedno překvapení na vás čeká. A pokud dnes o 20:00 naladíte Markízu, je určitě na co se těšit :)

Miro: Pomstil se kvůli nenaplněné lásce?

27. května 2010 v 19:10
Pod celým článkem máte větší velikost ;)

Z časopisu Rytmus života (26. 5. 2010)

Pomsta za Let's Dance? Mika lil Šmajdovi na hlavu minerálku!

27. května 2010 v 18:10
Pomsta nebo jen spontánní žertík? Ředitel Markízy Václav Mika si totiž vybavil účty s Mirem Šmajdou po svém. Lil mu na hlavu minerálku ...
imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.

Ředitel televize Markíza Václav Mika má zřejmě obrovský smysl pro humor. Během nedělního přenosu taneční šou si v hledišti vybavoval účty s Mirem Šmajdou. A to dost originálním způsobem!

Pokuta nebo proud studené minerálky přímo na hlavu?! A právě ten druhý způsob pomsty v neděli naznačil Václav Mika. Že by se právě takto chtěl pomstít Šmajdovi, který před dvěma týdny způsobil svým odstoupením z taneční show nejen pořádný skandál, ale i problémy televizi Markíza?! Mika si totiž počkal na nehlídanou chvíli a zaútočil ...

Zatímco Šmajda vedl temperamentní rozhovor se svou taneční partnerkou Katarínou Štumpfovou, Mika si ze stolu vzal láhev minerálky a naznačil, že ji plánuje vylít na Mirovo hlavu. Ve skutečnosti však zůstal opravdu jen při překvapivém gestu. Zvítězil totiž Mikovo smysl pro humor a Mirovo trestem tak i nadále zůstává nemalá finanční pokuta. Kdo ví, co by si vybral on?! Proud čisté vody na hlavu nebo mastný průvan v peněžence?!

(zdroj: cas.sk)

Šmajda dostal televizi do rozpaků, ohrozil dohodu?

26. května 2010 v 17:49
"Nejsem zpěvák, který pouze tancuje," tvrdil Miro Šmajda těsně před tím, než se z Let's Dance rozhodl odstoupit. V taneční show měl odprezentovat i svůj první singl. To však už není jisté.
miro-smajda-daily.blog.cz
O Mirovi se v poslední době mluvilo jen v souvislosti s taneční soutěží Let's Dance. Právě díky ní se nevytratil z povědomí diváků. Není to totiž tak dávno, co obhajoval svůj talent v pěvecké show SuperStar, kde ostatně skončil na druhém místě. Bylo to však naposledy, co se veřejnosti představil jako mladý talentovaný zpěvák s charismem tvrdého rockera.

POKRAČOVÁNÍ V CELÉM ČLÁNKU

Šmajda po odstoupení z Let´s Dance: Lítost a výčitky!

26. května 2010 v 16:19
Zpěvák Miro Šmajda (21) se asi trošku přepočítal, když nečekaně opustil taneční klání! Pochvalu za to nesklidil a zdá se, že si svůj nerozvážný čin začal po krátké době vyčítat sám!
miro-smajda-daily.blog.cz
"Nečekal jsem, že to dopadne tak bouřlivě," přiznal pro pořad Reflex zpěvák Miro Šmajda.

Po nečekaném odstoupení z taneční soutěže Let's Dance sklidil jen kritiku a nepochopení! Zklamal jak diváky, co ho svými hlasy podporovali a posílali dál, tak i svou taneční partnerku Katku Štumpfovou. Ani ona o jeho neuváženém kroku nic nevěděla a pořádně ji tak v přímém přenosu zaskočil a šokoval! Miro ale tvrdí, že do posledního momentu netušil, jestli tento krok skutečně udělá, a tak nechtěl Katku znepokojovat.

Dnes je zpěvákovi jasné, že nešlo o nejsprávnější rozhodnutí. Nasvědčuje tomu i fakt, že s odstupem času si není jistý, jestli by dobrovolně opustil soutěž i dnes... "Nevím, jestli bych to udělal," říká Miro, který přiznává, že celou situaci nezvládl a je mu to moc líto...

(zdroj: super.cz)

Potvrzené! Markíza vzkazuje Šmajdovi: Miro, zaplatíš nám to!

23. května 2010 v 17:20
Těžké chvíle! Miro Šmajda (21) má již jisté, že bude muset shánět tisíce eur. Televize Markíza mu totiž s konečnou platností odklepla pokutu za odstoupení z Let's Dance 4.

Přijde o pořádnou kopu peněz! Miro Šmajda musí zapomenout na pohádkový honorář za Let's Dance. Jak jsme se totiž nejnověji dozvěděli, v Záhorské Bystrici mu definitivně napařili pokutu. "Televize Markíza bude Miroslava Šmajdu sankcionovat," potvrdila naše informace mluvčí Oľga Dúbravská.

Zpěvák bude tedy za svůj náhlý odstup z Let's Dance pykat. Televize Mirovi s největší pravděpodobností stáhne pokutu z honoráře. Kolik peněz ho bude nepromyšlený krok stát, však v Markíze neprozradili. "Výši pokuty zveřejňovat nebudeme," řekla Dúbravská.

Celková částka, kterou by musel superstárista oželet, by se podle medializovaných informací mohla vyšplhat do výše 3 000 €. "Pokutu respektuji. Více k tomu nemám co dodat, "řekl k tématu sankce pro topky.sk samotný Šmajda, který se chce po skončení v Let's Dance 4 věnovat naplno hudbě.

(zdroj: topky.sk)

Miro Šmajda si netroufá vyjádřit svůj názor!

23. května 2010 v 13:51
Pod celým článkem máte větší velikost a více scanů ;)

Z časopisu ŽIVOT

 
 

Reklama

Optimalizované pro Mozillu Firefox | Official www.mirosmajda.com | © miro-smajda-daily.blog.cz 2009-2017