EVENTS

mirosmajda.com TOUR 2013 - KONCERT V BRNĚ PŘESUNUTÝ!

14. března 2013 v 12:51

Brněnský koncert v rámci další zastávky mirosmajda.com TOUR 2013, který byl původně avizovaný na tento pátek - 15.3.2013 do klubu Metro se PŘESOUVÁ na termín 2.5.2013 do klubu Melodka (www.melodka.cz)!

Důvody tohoto přesunu si můžete přečíst na Oficiálním facebooku Mira Šmajdy.

Lístky, které jste zakupovali či plánujete zakoupit v síti Ticketportal zůstavají v platnosti!

DNES večer pokřtí Miro Šmajda svou novou desku!

7. března 2013 v 13:30
Již dnes večer startuje první zastávka mirosmajda.com Tour2013, která je zároveň spojená i s křestem stejnojmenné nové desky, jež vyšla 28. února tohoto roku.

Všechny tedy pozýváme do prážského baru Futurum, cena na místě za vstupenku je 189,- Kč.

FUTURUM MUSIC BAR čeká 7. března horkokrevná rocková show, nadupaná novými skvělými songy, s úplně novou kapelou, hosty a samozřejmě KŘEST ALBA. Dynamický progresívní sound a energie, která vás rozpumpuje.

Charismatický kontroverzní rocker s imageovou kapelou to letos rozjíždí ve velkém stylu a vy u toho nesmíte chybět? Tak přijďte na VELKÝ ROCKOVÝ MEJDAN!

Jako předklapela vystoupí pražská kapela Bonebroke ...

OFICIÁLNÍ FB UDÁLOST | www.mirosmajda.com

Miro Šmajda - SuperStar Silvestr (31.12.2012)

29. prosince 2012 v 18:49


TV Nova, SuperStar Silvestr
Čas: 20:00 - 22:10 hod.

Emocemi nabité okamžiky, hvězdná pěchota, přísná porota, ale především skvělí zpěváci, kterým velkolepá zábavná show změnila život...

Dvě hodiny nabité tím nejlepším, co kdy bylo v největší pěvecké show v historii České a Slovenské republiky k vidění! Připoměňte si své oblíbené zpěváky, hvězdnou pěchotu i porotu, která si nebude brát servítky. Zavzpomínejte společně s nimi na okamžiky, které mnohým změnily život...(zdroj: www.tv.seznam.cz)

Miro Šmajda vystoupí DNES v Košicích!

14. září 2012 v 14:50

Staroměstské slavnosti piva - Blogová událost na FB > ZDE

První ročník Staroměstských slavností piva, který probíhá ve vnější části Městské kryté plovárny, nabízí 59 druhů slovenského, českého a německého piva. Součástí akce jsou různé soutěže, vystoupí například skupina Silvayovci i Miro Šmajda, můžete si zatančit na kovbojském bále a v neděli se zabavit i s dětmi.

Foto: Karin Süvegová
(zdroj: korzar.sme.sk)

Aktuální koncerty: Září/September 2012

8. září 2012 v 12:50
Po dvou měsících odpočinku jsme se znovu přehoupli na začátek školního roku, a jak jinak si ho zpříjemnit, než nově potvrzenýma akcema na září/september? :-)

Již tuto sobotu, 8.9. vystoupí Miro na velkém finále E.ON Junior Cupu v Otrokovicích, kde představí svůj nový projekt, kapelu NoeNoX. AUTOGRAMIÁDA je naplánovaná kolem 16:00 hod.
Pro náš přehled můžete případně potvrdit svou účast v události ZDE. :-)

O týden později, přesněji v pátek, dne 14.9. se bude v Košicích na Slovensku konat 1. ročník Staroměstských slavností piva, který bude doprovázen i skvělým kulturním programem. Svou účast potvrdil i Miro Šmajda, který vystoupí někdy v časovem rozmezí 17:00 - 22:00 hod. - přesný čas bude včas upřesněn. Blogová událost na facebooku ZDE.

Miro se ukáže i v Ostravě - dne 23.9. a to bohužel na SOUKROMÉ VIP AKCI...


Pokud se během měsíce objeví další akce, nic nám neunikne a včas budete informováni.

Tak co, chystá se někdo z Vás do Otrokovic nebo na Slovensko do Košic? :-)

Plakát ke koncertu Mira v Otrokovicích!

16. srpna 2012 v 18:19
Plakát ke koncertu v Otrokovicích, kde Miro vystoupí se svým novým projektem - kapelou NoeNoX...
Mirův koncert proběhne 8.9.2012 ve 21:00 hod. ...
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vyfotila radkacka
(zdroj: www.facebook.com)

Miro Šmajda vystoupí už DNES v Praze!

31. července 2012 v 13:20
Již dnes potěší Miro své české, ale i slovenské fanoušky vystoupením v Praze! Bude se jednat o dvojkoncert, jelikož byl velký zájem a lístky byly bleskovou rychlostí vyprodány.

14:00 hod. - "Slunce, Šmajda a pár facek"
18:00 hod. - "Slunce, Šmajda a erotika"

Oba dva koncerty se konají na stejném místě, tzn. Dražického náměstí 10/65 v Praze 1!

Co se s ním v tomto roce děje, jak vypadá jeho aktuální tvorba a co je pro něj momentálně důležité? Nenechte si tento večer plný překvapení ujít! Koncertem doprovází úžasná výtvarnice Olga Černohorská. :-)

Všem, kteří na akci jeli, přejeme dokoalý zážitek, a nezúčastněným přineseme v nejbližší možné době záznamy v podobě videí a fotogalerie!

Termín akce "Léto plné hvězd" potvrzen!

9. července 2012 v 9:49
Foto: © Michal Škvor, 2011 (www.musicalnet.cz)

Z FB Léto plné hvězd:
Dobrá zpráva pro všechny příznivce zpěváka Mira Šmajdy - termín jeho večera na "Létě plném hvězd" konečně potvrzen! Miro vystoupí v úterý 31. července v 18 hodin!

Již třetím rokem vystoupí na "Létě plném hvězd" slovenský zpěvák Miro Šmajda.Co se s ním v tomto roce děje, jak vypadá jeho aktuální tvorba a co je pro něj momentálně důležité? Nenechte si tento večer plný překvapení ujít!

Oficiální událost na Facebooku (klikněte na ikonku) -

Vystoupí Miro Šmajda na Létě plném hvězd i letos?

6. července 2012 v 14:10
3. července odstartoval sedmnáctý ročník benefiční akce s názvem "Léto plné hvězd", kde vystupoval tradičně již dva roky po sobě i Miro Šmajda.

Na stránkách www.musical.cz se objevil doprovodný program, ve kterém je i tento rok uveden Miro Šmajda a to na den 31.7. od 18:00 hod., akce se koná v Praze!

Zpráva zatím nebyla nikde oficiálně uvedena Mirem, ale dle slov pořadatelky by měl být tento termín definitivní...

Jak si rezervovat vstupenky na tuto akci se dočtete ZDE.

Foto: © Michal Škvor 2011, musicalnet.cz

Koncert v Jistebnici ZRUŠEN!

24. listopadu 2011 v 19:49

Původně avizovaný koncert v Jistebnici - 26.11.2011 v rámci GoodBye Tour 2011 z důvodu nemoci ZRUŠENÝ! Zakoupené vstupenky z předprodeje můžete vracet na prodejních místech Ticketportalu.

Děkujeme za pochopení.


(zdroj: mirosmajda.sk)

 
 

Reklama

Optimalizované pro Mozillu Firefox | Official www.mirosmajda.com | © miro-smajda-daily.blog.cz 2009-2017