EVENTS

Upoutávka: Miro a Terrapie budou hosty pořadu FLASHBACK!

13. ledna 2016 v 10:15
Dne 17.1.2016 si nenechte ujít 46. díl pořadu FLASHBACK. Již tuto neděli od 22.00 hod. na TV Slušnej kanál budou hosty Miro Šmajda a Matt Hejduk z kapely Terrapie. Jak tento kanál naladit?
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Miro Šmajda a jeho kapela Terrapie na ČT2 !

29. června 2015 v 17:05

JIŽ ZÍTRA (úterý 30. 6. 2015) od 5:59 hod. na ČT2 můžete sledovat relaci Dobré ráno, ve které bude hostem Miro Šmajda se svou kapelou Terrapie. Součástí této relace bude samozřejmě i CHAT s Mirem, ve kterém se můžete ptát na cokoli, co Vás zajímá. Takže pokud máte jakýkoli dotaz na Mirovu hudbu, desku, kapelu, koncerty či nadcházející plány, určitě se neváhejte zeptat.

PTEJTE SE MIRA ŠMAJDY UŽ TEĎ ZDE. Dotazy budou zodpovězeny v úterý 30. června 2015 během vysílání.

Těšte se na letošní Léto plné hvězd! Bude i Šmajda.

27. června 2015 v 16:26
Jubilejní 20. ročník výstavy Léto plné hvězd výtvarnic Olgy Černohorské a Ivany Kárníkové je za dveřmi. Proběhne tradičně ve školní jídelně Dražického nám. 10/65, v těsném sousedství Karlova mostu na Praze 1.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Projektu udělili záštitu hejtman Středočeského kraje Ing. Miloš Petera, radní hl. m. Prahy pro sociální oblast a školství Ing. Mgr. Irena Ropková a starosta MČ Prahy 1 Ing. Oldřich Lomecký, který výstavu již po páté tradičně osobně zahájí. Doprovodný program pro seniory podpořila MČ Praha 1 formou grantu. Pojďme se nyní podívat, co pro vás letos Léto plné hvězd připravilo.

6. 8. čt v 18 hod. * "Terrapie šokem" - Miro Šmajda s kapelou
Zpěvák Miro Šmajda je na Létě plném hvězd pravidelným hostem, jeho koncerty zde patří k těm nejlepším a výstava vždy doslova praskala ve švech. Vydal své v pořadí již třetí album "Terrapie," a tak se můžeme těšit na nové skladby z něj, jako vždy na LPH budete mít jedinečnou příležitost zažít jeho metalové songy v komornějším akustickém provedení. Miro Šmajda zraje nejen jako zpěvák, ale především jako autor hudby i textů, jeho rockové balady patří vždy k lahůdkám jeho koncertů u nás na výstavě. V letošním roce bude k dispozici opět klavír, takže se máte opravdu na co těšit, protože na klubových koncertech Miro na klavír nikdy nehraje! Zkrátka tohle můžete zažít jen na Létě plném hvězd.

Dnešní koncert v Přeštěnicích ZRUŠEN!

26. června 2015 v 7:13
Kluci se omluvili prostřednictvím facebookového profilu, že původně avizovaný koncert na 26. června 2015 v Přeštěnicích byl ze zdravotních důvodů Dominika ZRUŠEN. Držíme palce, aby ruka byla zase brzy v pořádku! ;-)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Priatelia, ospravedlnujeme sa, no bohuzial zajtra v Prestenicich nevystupime, pretoze Dominik ma rozsekanu ruku, drzte palce, aby sa cim skor uzdravil !"
imagebam.com http://miro-smajda-daily.blog.cz http://miro-smajda-daily.blog.cz http://miro-smajda-daily.blog.cz http://miro-smajda-daily.blog.cz


Koncert v Hlubokých Mašůvkách ZRUŠENÝ!

12. května 2015 v 8:04
Bohužel, původně avizovaný koncert v Hlubokých Mašůvkách (16.5.2015) byl ze zdravotních důvodů Dominika Smutného ZRUŠEN.

Oficiální zpráva z facebooku kapely Terrapie:
"Sex, drogy a rocknroll si vybírají svoji daň - musíme bohužel zrušit koncert v Hlubokých Mašůvkách. Dominik byl minulý týden na operaci se žlučníkem, jako správný muzikant to hecl a odehrál s námi koncerty v České Kamenici a Plzni - teď se mu ale přitížilo a koncert v Mašůvkách bohužel nezvládne. Jedno velké sorry a uvidíme se na dalších koncertech!"

imagebam.com http://miro-smajda-daily.blog.cz http://miro-smajda-daily.blog.cz http://miro-smajda-daily.blog.cz http://miro-smajda-daily.blog.cz

No... přejeme hlavně Dominikovi brzké uzdravení a načerpání nových sil na následující koncerty. Už 5. června 2015 máte možnost vidět kluky v Rozvadově, a hned den poté, 6. června 2015 ve Vyšních Lhotách.

!!! ZRUŠEN BYL I PŮVODNĚ PLÁNOVANÝ KONCERT NA 30. KVĚTNA 2015 V PRAZE !!!

Miro Šmajda a Terrapie už DNES v Plzni!

8. května 2015 v 12:24
Kdy: 8. 5. 2015 | Čas: 20:00 hod. | Kde: Plzeň, Buena Vista Club |
Vstupné: v předprodeji 100,- Kč / na místě 130,- Kč

TERRAPIE - nová kapela kolem frontmana Mira Šmajdy - představuje své debutové album!

Přijďte si poslechnout singl Odpovede (http://1url.cz/dguv) a další pecky z nové desky naživo v podání jediné české kapely se slovenským zpěvákem!

Debutové album TERRAPIE k dostání na koncertě.

(zdroj: www.partyplzen.cz)

Již DNES koncert v České Kamenici. Doražte!

7. května 2015 v 10:55
Už dnes se můžete těšit na vystoupení Mirovy aktuální kapely Terrapie v České Kamenici vrámci RELOADED FESTU!

Kdy: 7.5.2015 (areál otevřený od 15.30 hod.)
Kde: fotbalové hřiště, Česká Kamenice
Vstupné: 80,- Kč
Kapely: Terrapie, P.M.D., The Remedy, Civilní Obrana, Faces are Fiction, F.A. King, Backfist, A New Chapter, Crippled Fingers

Kapela Terrapie by měla vystoupit v 20:50 hod. ;-)

Kromě názvu akce se od minulého roku nic nemění, takže se toho neboj, zvedni zadek, vezmi kámoše a doraž:). Datum taky neřeš, protože den po čtvrtku je svátek. Takže si to zapiš do deníčku, mobilu nebo kalendáře a těšíme se na tebe!

(zdroj: www.bandzone.cz)

Kluci zvou na RAINDEER FEST do Hradce Králové!

2. května 2015 v 12:04
Už dnes od 20:00 hod. vystoupí kluci vrámci RAINDEER Festu v Hradci Králové v AC klubu. Tady máte malou pozvánku. Takže...kdo se chystá? ;-)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Miro Šmajda a jeho Terrapie už dnes v Pelhřimově!

29. dubna 2015 v 10:29
Právě tento sedmadvacetiletý slovenský zpěvák, skladatel, producent a textař zahraje ve čtvrtek v hudebním klubu Stará tiskárna v Pelhřimově.

Šmajdova hudební kariéra měla v roce 2006 nastartovat účast v hudební soutěži Košický zlatý poklad, kde se prezentoval společně se skupinou Skivers s písní Suchý ľad. Ta však porotu neoslovila, a tak 
v roce 2009 zkusil účast v soutěži Česko-slovenská SuperStar. Ta pro Mira Šmajdu znamenala průnik na hudební scénu.

Tentokrát Miro Šmajda míří do Pelhřimova a přiveze také písničky ze svého posledního alba Terrapie. Zda jsou povedené, to budou moci posluchači posoudit ve čtvrtek od 20 hodin.

© foto: Jana Kleinbauerová
autor článku: Šárka Čapková, www.pelhrimovsky.denik.cz

Již dnes koncerty v Petrovicích a Třebíči!

25. dubna 2015 v 14:25

Již dnes od 18:30 hod. to kluci odpálí v Petrovicích vrámci Petrovické jarní slovnosti. Připraven je samozřejmě i bohatý program, takže pokud to máte blízko svého bydliště, určitě neváhejte a stavte se!

...a není to všechno!

Miro s kapelou Terrapie vystoupí v Třebíči na Zahájení sezóny, takže tam určitě taky nemůžete chybět. Kapela vystoupí v čase od 0:30 - 2:00 hod. A věřte, že se vyplatí na kluky počkat!

Jistě nebudete litovat!

Užívejte sezónu koncertů! \m/
 
 

Reklama

Optimalizované pro Mozillu Firefox | Official www.mirosmajda.com | © miro-smajda-daily.blog.cz 2009-2017