CD - Novinky

Šmajda křtil a Hard Rock Cafe se otřáslo v základech!

22. prosince 2010 v 15:59
Rockový klub Hard Rock Cafe se 3. prosince otřásl v základech!!!
Rockový klub Hard Rock Cafe se 3. prosince otřásl v základech. Diváci zaplnili prostory v přízemí i v prvním patře do posledního místečka, a zaujali bojové pozice kvůli co nejlepšímu výhledu, až jsem měla strach, aby nepřepadli z balkónů. Všichni byli ve velkém očekávání nejen kvůli koncertu svého oblíbence, ale hlavně kvůli křtu jeho historicky prvního CD. Úderem půl deváté nastoupila kapela Rosemaid a fanynky spustily nehorázný nadšený ryk. Ano, tohle dokáže udělat s publikem jenom jeden zpěvák, showman, finalista Česko-Slovenské SuperStar, sympatický blonďák Miro Šmajda!

Miro, zjevně ve výborné náladě, okamžitě navázal s nažhaveným publikem kontakt a hned s prvním songem rozhýbal celý sál. Fanynky znaly všechny Mirovy hity a nadšeně zpívaly s ním, přestože jeho nové debutové CD Čo sa týka lásky je v prodeji teprve pár dní. Tak tomu se říká tah na branku! Miro nastavil publiku mikrofon a nadšeně volal: "Jste úžasní, o tomhle jsem vždycky snil!" Co se týká samotného CD, jeho recenzi si můžete přečíst na v tomto článku

Na tomto místě se musím zastavit u kapely a představit její členy jednotlivě. Do bicích se naplno opíral Jaro Žigo se svým typickým čírem, basou tvrdil muziku anglicky mluvící Tamás Belicza. Oblečený do své sukně byl zcela nepřehlédnutelný. V popředí si to rozdávali dva kytaristé, prvním z nich je Roman Birkuš a druhým Miro Bitomsky. Nutno dodat, že kapela úžasně šlape, a na všech je vidět, že hrají s neuvěřitelnou chutí a zápalem, který dovede strhnout diváky.

POKRAČOVÁNÍ V CELÉM ČLÁNKU

Miro Šmajda a jeho hard-rock křest!

6. prosince 2010 v 15:29
http://miro-smajda-daily.blog.cz
Den potom, co zakončil Hudební ceny Óčka, pokřtil Miro Šmajda v pražském Hard Rock Café své debutové album Čo sa týka lásky. Za kmotra mu šel Peter Nagy.

Miro Šmajda dostál v rámci svého křtícího koncertu slovům, že rock'n'roll ještě neumřel. Společně s jeho kapelou Rosemaid Čo sa týká lásky zvládli slušně zaplněné Hard Rock Café seznámit s debutem . K čerstvým skladbám navíc přihodili i tvrdší verzi proslulého vánočního hitu Last Christmas, se kterou Miro vystoupil už ve Velkém finále Česko-Slovenské Superstar. Nechyběl ani odkaz na legendární Metallicu a její "černé album" - Enter Sandman.

Role kmotra desky se chopil populární slovenský zpěvák Peter Nagy, který se na pódiu s Mirem objevil už v polovině listopadu v Brezne - v rámci mimořádného společného koncertu.

Co k vydařenému vystoupení dodat? Snad jen, že příště by se mohlo obejít bez vidliček,  nožů a baru před pódiem - v nějakém normálním koncertním prostředí s o poznání živelnější atmosférou...

(zdroj: www.t-music.cz)

Miro Šmajda pokřtil v Hard Rock Cafe své debutové album!

5. prosince 2010 v 12:50
Vloni se Miro Šmajda dostal až do finálového večera soutěže ČeskoSlovensko hledá Superstar, kde vynikal především svou rockovou image. Na novém albu zpívá hlavně o lásce, ale na křtu v pražském Hard Rock Cafe ukázal, že je rocker každým coulem.

V soutěži Československo hledá Superstar byl Miro Šmajda rozhodně jedním z nejvýraznějších soutěžících v semifinálových kolech. Zpočátku vynikal hlavně svojí image rockera a jemně řečeno extravagantním účesem. Nakonec ale přesvědčil všechny, včetně zpočátku lehce nedůvěřivého Palo Haberu, že patří k nejlepším z celé soutěže a probojoval se až do finálového souboje s Martinem Chodúrem.

Asi nejvíc Miro zaujal svým vystoupením při písničce Welcome to the Jungle od kapely Guns`n`roses, kdy dokázal velmi přesvědčivě napodobit frontmana Axela Rose. Ve všech kolech však Miro ukázal, že mu je rock hodně blízký, jako jeden z mála si písničky vždy upravil podle svého - rockového - gusta.

Přestože soutěž nevyhrál, všichni mu prorokovali úspěšnou kariéru rockera. Miro dal na jaře tohoto roku dohromady kapelu Rosemaid a společně se pustili do koncertování a samozřejmě i do práce na novém albu, které včera, v pátek 3.prosince, pokřtili v pražském klubu Hard Rock Café. Krstným otcom desky Čo sa týká lásky byl Peter Nagy.

POKRAČOVÁNÍ RECENZE V CELÉM ČLÁNKU

Debutové CD Čo sa týka lásky oficiálně pokřtěno!

4. prosince 2010 v 17:09
http://miro-smajda-daily.blog.cz
...včerejší oficiální křest debutového CD Mira Šmajdy a Rosemaid s názvem Čo sa týká lásky máme za sebou..

Oficiální křest probíhal za asistence zpěváka Petera Nagyho v pražském Hard Rock Cafe dne 3.12.2010.

Některé fotky již můžete shlédnout na oficiálním fanclubu Rosemaid mirosmajda.wgz.cz nebo počkat na více fotek, které se zde objeví během zítřejšího dne.

Fanclub děkuje všem, kteří se křestu zúčastnili a vytvořili tak společně s Mirem a Rosemaid neuvěřitelnou atmosféru!

Již zítra kluci vyrážejí směr Havířov, kde vystoupí v rámci Vánočního městečka - vánočních trhů.

Užívejte víkendu a moc děkujeme za podporu a návštěvnost tohoto blogu..!

foto: Hudební ceny Óčka (2.12.)

Miro Šmajda - Ukázky z CD - Stahuj na hudba.sk

21. listopadu 2010 v 17:42
Stáhněte si celé album Mira Šmajdy na www.hudba.sk v části MP3 Albumy.
Zde máte k poslechu krátké ukázky všech songů z alba.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Miro Šmajda - Kvapky

Pohled do hitparád IFPI - 45. TÝDEN!

19. listopadu 2010 v 15:09
miro-smajda-daily.blog.cz
TOP 10 uzavírá druhá novinka, která pochází od dalšího finalisty Česko Slovenské SuperStar, konkrétně to je rocker Miro Šmajda a jeho prvotina "Čo sa týká lásky".

Miro Šmajda - BabyPRO ZOBRAZENÍ HITPARÁD DEJTE CELÝ ČLÁNEK

Ukázky songů z alba!

8. listopadu 2010 v 17:39

...na odkazech výše už naleznete v MusicPlayeru půl minutové ukázky všech songů z alba..

Kvapky, Baby, Svět, Čo sa týka lásky, Pod vodou, Zabudnutí, Vraždy, Suchý lad, Trosky, Scény, Last Forever

CD vyšlo 8.11. a tento týden se pomocí distribuce dostane do obchodů.

Již zítra vychází CD "Čo sa týka lásky"!

7. listopadu 2010 v 17:49
A je to tu...!!! :)

Dlouho očekávané autorské debutové CD Mira Šmajdy konečně spatří světlo světa. Již 8.11. vychází a tento týden se dostane pomocí distribuce do obchodů, tak stačí vydržet.. :)

Album se nese v rockovém stylu s názvem "Čo sa týka lásky", na kterém najdete čistě autorské věci Mira, celkem 11 písní (na dvou se podíleli všichni členové Mirovy kapely Rosemaid, ostatní složil sám). Na albu naleznete 9 slovenských písní, jednu českou a jednu anglickou.

Už podle názvu by většina usuzovala, že CD se ponese v takových těch sladkých zamilovaných baladách pro náctileté, ale je tomu přesný opak. Album je pro všechny věkové kategorie a obsahuje různé pohledy na lásku, na svět.. a věci kolem nás.. Těšíme se!!

CD si lze objednat u Sony Music za 225 Kč.

Nové desky pro 45. týden

7. listopadu 2010 v 17:12
miro-smajda-daily.blog.cz
Vánoce se už plíží a na novinkách je to poznat. Se sváteční tématikou se hlásí hned několik umělců jako Lucie Bílá, Indigo Girls, Susan Boyle, či Petr Bende. Depeche Mode vydají dlouhou očekávaný živák, Neil Diamond hity jiných a s obyčejnými CD přijdou James Blunt, Komajota a Miro Šmajda.


Pokud se v pondělí 8. listopadu vydáte do obchodů s hudebními nosiči, najdete tam následující novinky:

Miro Šmajda - Čo sa týká lásky (Sony Music)
web / MySpace.com / psali jsme
žánr: rock / pop / klasický rock
Finalistům první řady Česko Slovenské SuperStar se podařilo zakotvit na hudební scéně poměrně slušně - po debutech Markéty Konvičkové, Bena Cristovao či vítěze Martina Chodúra se hlásí o slovo i nejúspěšnější zástupce Slovenska, účastník velkého finále Miro Šmajda.
Jeho prvotina dostala název "Čo sa týká lásky " a toho, kdo sledoval soutěž, jistě nepřekvapí, že je natočená v rockovém duchu. Až na závěrečnou "Last Forever", jež se stala prvním singlem, je celá ve slovenštině a jejím autorem je zpěvák samotný. Výjimkou jsou dvě skladby, které složil společně se členy svojí kapely Rosemaid. Vše vzniklo v průběhu letošního léta ve studiu Sono Nouzov v produkci Milana Cimfe. Zároveň s albem vstupuje do éteru v pořadí již druhý singl "Baby". Oba singly naleznete na webu Mira Šmajdy.

(zdroj: musicserver.cz)

Druhý singl - Baby!

21. října 2010 v 16:34
♫ ♪ ♫
------------------------------------------------------------------------------------------
...Do světa a rádií byl vypuštěn Mirův druhý singl, tentokrát slovenský a nese název Baby. Již brzy budeme moct opět složit naše společné síly a podporovat
jeho singl, jak jen to půjde..

8.11. se můžeme těšit z Mirova CD, které se přesně v tento datum dostane do obchodů...

HLASOVÁNÍ - Singl už byl nasazen do rádia Kiss... 3x klik pro Mirův druhý singl Baby: http://www.kissmorava.cz/kissparada/

 
 

Reklama

Optimalizované pro Mozillu Firefox | Official www.mirosmajda.com | © miro-smajda-daily.blog.cz 2009-2017