Těšte se na letošní Léto plné hvězd! Bude i Šmajda.

27. června 2015 v 16:26 |  EVENTS
Jubilejní 20. ročník výstavy Léto plné hvězd výtvarnic Olgy Černohorské a Ivany Kárníkové je za dveřmi. Proběhne tradičně ve školní jídelně Dražického nám. 10/65, v těsném sousedství Karlova mostu na Praze 1.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Projektu udělili záštitu hejtman Středočeského kraje Ing. Miloš Petera, radní hl. m. Prahy pro sociální oblast a školství Ing. Mgr. Irena Ropková a starosta MČ Prahy 1 Ing. Oldřich Lomecký, který výstavu již po páté tradičně osobně zahájí. Doprovodný program pro seniory podpořila MČ Praha 1 formou grantu. Pojďme se nyní podívat, co pro vás letos Léto plné hvězd připravilo.

6. 8. čt v 18 hod. * "Terrapie šokem" - Miro Šmajda s kapelou
Zpěvák Miro Šmajda je na Létě plném hvězd pravidelným hostem, jeho koncerty zde patří k těm nejlepším a výstava vždy doslova praskala ve švech. Vydal své v pořadí již třetí album "Terrapie," a tak se můžeme těšit na nové skladby z něj, jako vždy na LPH budete mít jedinečnou příležitost zažít jeho metalové songy v komornějším akustickém provedení. Miro Šmajda zraje nejen jako zpěvák, ale především jako autor hudby i textů, jeho rockové balady patří vždy k lahůdkám jeho koncertů u nás na výstavě. V letošním roce bude k dispozici opět klavír, takže se máte opravdu na co těšit, protože na klubových koncertech Miro na klavír nikdy nehraje! Zkrátka tohle můžete zažít jen na Létě plném hvězd.


Kompletní doprovodný program najdete ZDE.
(zdroj: www.anahata.cz)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

...Miro Šmajda?

Ano!!!
Ne...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Optimalizované pro Mozillu Firefox | Official www.mirosmajda.com | © miro-smajda-daily.blog.cz 2009-2017