Hlasování a podpora: Videoklip Nostalgie + rádia

24. května 2014 v 13:37 |  PODPORA
Zdravíme všechny fanoušky mirosmajda.com! Prostřednictvím tohoto článku bychom vás rádi poprosili o velkou podporu jak k novému klipu Nostalgie, tak o hlasování do rádia, aby se hranost Mirových songů zvedla!

martin.knol@gamaradio.cz
Jako první bychom vás rádi poprosili, abyste na výše uvedený e-mail žádali o hraní songu Nostalgie, který se aktuálně hraje na GAMA rádiu! Bude určitě fajn, pokud se podaří udržet jej tam co nejdéle!

Odstartované je také nové kolo hitparády T-Music Chart, ve které je jako NOVINKA nasazen videoklip Nostalgie. Podpořte jej na odkazu výše buď hlasováním na webu, nebo z mobilního telefonu.
Hlasovat můžete do středy do 12.00 hod.

Na odkazu výše můžete zahlasovat i do rádia Čas Rock v anketě Líbí/Nelíbí. Určitě bychom byli vděční za kladné ohlasy a vaši celkovou podporu, které si Miro a kapela obrovsky váží! Hlasovat můžete do zítřejšího dne.

○ Dále můžete také do rádia CRo - Radiozurnal psát a žádat o song Príbeh Tela. Všechny kontakty na celoplošné stanice CRo najdete na: www.rozhlas.cz/informace/kontakty/_zprava/kontakty-celoplosne-stanice... a kontakty na regionální stanice CRo ZDE: www.rozhlas.cz/informace/kontakty/_zprava/kontakty-regionalni-stanice...

Všem velice děkujeme za podporu, za hlasování, klikání a psaní do rádií! Samozřejmě také za řetězové sdílení tohoto článku, ve kterém máte nejaktuálnější přehled všech běžících hlasování... \m/
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ronnie Sparks Ronnie Sparks | E-mail | Web | 24. května 2014 v 14:02 | Reagovat

Ta jeho novinka v hitparádě je docela pěkná :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Optimalizované pro Mozillu Firefox | Official www.mirosmajda.com | © miro-smajda-daily.blog.cz 2009-2017