Prosinec 2013

ŠTASTNÝ NOVÝ ROK 2014!

31. prosince 2013 v 12:27 Nástěnka
Z celého srdce bych Vám všem chtěla popřát příjemný a šťastný vstup do Nového roku 2014. Především hodně zdraví, štěstí a lásky, aby se Vám postupně plnila Vaše přání, šli jste po vlastní vyšlapané cestičce, a aby pro vás Nový rok byl mnohem lepší, než předešlý.

Hlavně si při vkročení do roku 2014 vezměte jen ty pozitivní věci, které vás tento rok těšily a užívejte si každý okamžik, který trávíte se svými blízkými.

A na závěr jako vždy velké poděkování všem návštěvníkům tohoto blogu, fanynkám Mira, i všem ostatním, kteří sem přijdou, protože je to něuvěřitelné, kolik podpory našemu blonďákovi věnujete! Všem vám přeji jen to nej...

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2014 VÁM VŠEM! :-)

VAROVÁNÍ PRO FANS: Na facebooku se objevil další fake profil Mira!

29. prosince 2013 v 15:58 Nástěnka
Spolu s managementem Mira přicházíme s VAROVNOU informací pro všechny Mirovy fanoušky. Ať už jste jakákoli věková kategorie, rozhodně nepřestávejte číst. Tento článek bude pro vás všechny důležitý.

Jde o to, že se na sociální síti facebook objevil fake profil Mira (www.facebook.com/miro.smajda.771), prostřednictvím kterého komunikuje neznámá osoba s jeho fanoušky. Mirovým jménem rozesílá fotky, zprávy, komunikuje zejména s mladými a naivními fanynkami způsobem, který poškozuje jeho jméno... Tento profil byl již nahlášen na administraci FB jeho managementem.

Pokud vás ale přesto bude kdokoli obtěžovat pod Mirovým jménem a bude psát divnou českou slovenštinou, profil nahlašte a klidně napište na oficiální stránku Mira Šmajdy, kterou už jistě všichni znáte - www.mirosmajda.com.

Zároveň bychom vás teda rádi upozornili, že JEDINÝ oficiální profil Mira Šmajdy, přes který s fans může komunikovat buď samotný Miro nebo jeho management, je www.mirosmajda.com. Žádný jiný profil, přes který by vám někdo psal NENÍ OFICIÁLNÍ A NEPATŘÍ MIROVI!

Moc děkujeme za přečtení této zprávy. Bude určitě moc fajn, pokud odkaz na tento článek posdílíte a varujete tak ostatní fanoušky! :-)

HLASUJTE PRO MIRA DO 14. ROČNÍKU ANKETY OTO!

27. prosince 2013 v 14:29 PODPORA
Již tradičně, jako každý rok přichází 14. ročník slovenské ankety OTO. I v této anketě máme možnost podpořit našeho Mira v kategorii "Spevák".. :-)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© foto: ewilyn, ewilyn.rajce.idnes.cz

1. KOLO - HLASOVAT LZE DVĚMA ZPŮSOBY:

1) Pomocí anketních lístků, které naleznete v tištěných médiích (Život, NČ, NČ pro ženy, NC víkendová příloha, Eva). Pro úspěšné hlasování musíte správně vyplnit lístek s uvedenými čtyřmi jmény/programy. Adresa, na kterou lze lístky posílat, je uvedená na hlasovacím lístku.

2) Prostřednictvím internetového hlasování na stránce www.anketaoto.cas.sk. JE NUTNÉ vyplnit v každé kategorii 4 jména intepretů/programů. Pro Mira hlasujeme v již výše zmiňované kategorii "Spevák". Po zaškrtání jmen stačí už jen vyplnit formulář a odeslat.

První kolo potrvá do 26.1.2014, poté bude v každé kategorii zveřejněno sedm jmen interpretů/programů, které postoupily do druhého kola.

Více potřebných informací naleznete ZDE. Všem, kteří se rozhodnou Mira podpořit, moc děkujeme! :-)

VŠEM VESELÉ A POHODOVÉ VÁNOCE!

23. prosince 2013 v 21:38 Nástěnka
Všem, kteří tento článek právě čtete, bych strašně moc chtěla jak za sebe, tak jménem tohoto blogu popřát nádherné a pohodové Vánoce, krásné a klidné svátky plné pohody, odpočinku, společně stráveného času a doufám, že si to všichni krásně užijete.

Nasávejte tu příjemnou vánoční energii a atmosféru, buďte se svou rodinou, svými blízkými a pořádně si odpočiňte, ať jste do Nového roku 2014 ready!

A na co? :-) Určitě nejen na novinky ohledně Mira, nové společné koncerty v kalendáři, ale taky každý na svou vlastní životní cestu... :-)

ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE VŠEM! :-)

Miro facebook #327 // 23.12.2013

23. prosince 2013 v 18:59 Facebook
Moc diky za prizen v tomhle sakra nabitem roce ... !!! Uzijte si krasne svatky a stay tuned for 2014 !!! \m/

imagebam.com http://miro-smajda-daily.blog.cz http://miro-smajda-daily.blog.cz http://miro-smajda-daily.blog.cz http://miro-smajda-daily.blog.cz

Foto: Miro Šmajda - Zlín - ALCATRANZ TOUR (13.12.2013)

22. prosince 2013 v 13:53 Koncerty
» Autor fotek: Katka Ř. (www.facebook.com)

Videa: Miro Šmajda - Pardubice - ALCATRANZ TOUR (14.12.2013)

22. prosince 2013 v 13:09 Z koncertů
Nostalgie (autorská píseň)- autor videa: ewilyn25Optimalizované pro Mozillu Firefox | Official www.mirosmajda.com | © miro-smajda-daily.blog.cz 2009-2017