Říjen 2013

Velká rocková revoluce v Katovicích!

30. října 2013 v 12:25 Novinky
Plni energie! Tak by se dal okomentovat celý večer 26.10. v Katovicích, kde se konal už 3. ročník pod názvem VELKÁ ROCKOVÁ REVOLUCE.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hlavní hvězda večera byla kapela Citron, které předskakovaly tři skupiny Meteor, De Bill Heads a Miro Šmajda. Malinko po 18. hodině se rozezvučely sálem první akordy místní kapely Meteor Lexa Rock. Zpěvák Petr Lexa alias Dědek se trošku zatoulal, ale dorazil včas a dokázal, že dovede na podiu pěkně překvapit a spolu s kapelou to pořádně 90ti minutovým koncertem rozbalit.
Po asi tak 20ti minutové pauze vystoupila v Katovicích už známá kapela De Bill Heasds, která pobavila muzikou a vtipnými průpovídkami. Fanoušci si užívali svižný koncert této kapely a skladby jako Ani náhodou, Vyhulená hlava, Fajnovej karneval a jiné.

Miro Šmajda příjemně překvapil

Po hodině byl netrpělivě svými fanynkami očekáván Miro Šmajda. K zaslechnutí byly hlášky jako "no jo superstar ", ale myslím, že všichni podle pozdějších reakcí byli mile překvapení. Miro předvedl, že opravdu umí, a že není jen nějaká ta rychlokvaška. Jmenovitě za všechny skladba Na na na z alba nazvaného Mirosmajda.com. Nakonec měl v publiku nejen fanynky, ale i ty, co opovrhovali, a pak jen uznale pokyvovali... Okolo půlnoci se pak už ovšem netrpělivě čekalo na hlavní hvězdu večera. Zhasla světla a pódium bylo připravené přivítat legendární skupinu Citron.

Celý článek k přečtení ZDE.
(zdroj: www.hudebniknihovna.cz)

Miro facebook #322 // 28.10.2013

29. října 2013 v 12:09 Facebook
... tak sme si to skvelo uzili :D ... dakujeme za skvelu atmosferu v Katovicich ! :) ... vsetky info o najblizsich koncertoch najdete v sekcii udalosti !!! :)

imagebam.com http://miro-smajda-daily.blog.cz http://miro-smajda-daily.blog.cz http://miro-smajda-daily.blog.cz http://miro-smajda-daily.blog.cz


Foto Mira a kapely ze včerejší cesty do Katovic!

27. října 2013 v 11:45 PHOTOS
Miro přidal včera na svůj oficiální facebook jednu fotku kapely z cesty na koncert do Katovic! :-)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Miro facebook #321 // 26.10.2013

26. října 2013 v 12:01 Facebook
Dnes vecer prudka rockova kalba v Katovicich u Strakonic!!! \m/

imagebam.com http://miro-smajda-daily.blog.cz http://miro-smajda-daily.blog.cz http://miro-smajda-daily.blog.cz http://miro-smajda-daily.blog.cz

Miro Šmajda a Citron vystoupí na revoluci!

25. října 2013 v 16:50 Novinky
Na III. ročníku Velké rockové revoluce vystoupí 26. října v Katovicích Zlatý slavík z roku 1988 a zástupce snad první heavy metalové formace v Československu. Legendární skupina Citron.

Předskokany Citronu budou tři kapelky. Jedna z nich je skupina De Bill Heads, určitě ne náhodou si ji Kabáti vybrali jako svoji předkapelu na turné. Možná pro někoho bude překvapením vzhledem k typu a žánru této akce vystoupení skupiny Miro Šmajda. Tato "rychlokvaška a mediální hvězda holčiček ze Superstar" určitě překvapí většinu fanoušků, fanynek a třeba jen zvědavců svým svérázným rockovým stylem a zároveň obrovským smyslem pro show jaké dovede na podiu předvést.

Celou tuto akci odpálí v 18:00 kapela Meteor Lexa rock, která je již dnes také místní rockovou legendou. Tato kapela vznikla kolem roku 1980 a její nezaměnitelný zpěvák Petr Lexa alias "dědek" dovede na podiu pěkně překvapit, nejen svým charakteristickým zpěvem.

Celý článek k přečtení ZDE.
Autor článku: Milan Krejčí | © foto: Diana Jirkovská
(zdroj: www.pribram.5plus2.cz)

Hranický Traktor projede republiku s Mirem Šmajdou!

22. října 2013 v 15:59 Novinky
Hranická rocková kapela Traktor a slovenský zpěvák Miro Šmajda. To je složení, ve kterém bude po různých koutech České republiky probíhat šňůra koncertů Alcatranz tour.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Turné moravské kapely a slovenského zpěváka, který se proslavil v talentové televizní soutěži, startuje 9. listopadu a končí 14. prosince. Na konci listopadu vystoupí i na Staré střelnici v Hranicích.

Důvodem turné je hlavně čtvrtá řadová deska Traktoru s názvem Alcatranz. "Album bude v nejbližší době dokončené. Jeho křest proběhne v rámci koncertů 28. listopadu v Praze a 30. listopadu v Hranicích," uvedl frontman skupiny Traktor Martin Kapek.

Hudební fanoušci si mladého slovenského zpěváka Mira Šmajdu jistě pamatují z letošního Hranického kulturního léta. Jeden ze středečních podvečerů totiž tehdy patřil právě jemu. To, že na nadcházející turné zpěvák vyrazí společně s Traktorem, je dáno hlavně podobným hudebním ražením.

"Miro Šmajda je velký sympaťák a hraje ten správný rock'n'roll. Kromě něj bude ještě dalším hostem každého koncertu vždy jeden z místních hudebníků," dodal Martin Kapek. Skupina Traktor vydává novou desku po dvou a půl letech.

Autor: Pavel Mašlaň
© foto: Jana Kleinbauerová
(zdroj: regiony.impuls.cz)

Podpořte Mira Šmajdu v anketě Zlatý holub 2013!

18. října 2013 v 10:49 PODPORA
Tradiční slovenská hudební anketa Slávik sice skončila, ale moderátoři rádia Expres na Slovensku se rozhodli ocenit nejlepšího slovenského interpreta za rok 2013.

Každý, kdo se zapojí do hlasování o Zlatém holubovi 2013, je zařazen do slosování o jeden z pěti dárkových balíčků od Rádia Expres.


• PRVNÍ KOLO PROBÍHÁ OD 14.10. - 20.10. •

V prvním kole hlasování můžete posílat nominace na to, kdo by měl získat hudební cenu. Všichni soutěží v jedné kategorii - takže psát můžeš zpěváka, zpěvačku nebo skupinu. Jediná podmínka je, že to musí být slovenský interpret.

- HLASOVÁNÍ KONČÍ V NEDĚLI, 20.10.2013 V 07:00 HOD.

Do druhého kola hlasování se dostane 5 interpretů, kteří od vás dostanou nejvíce nominací. Proto bude určitě fajn, pokud vás co nejvíce odešle prostřednictvím internetového formuláře návrh na Mira Šmajdu. Hlasovat můžete vyplněním tří položek na odkazu ZDE.

Všem samozřejmě moc děkujeme za veškerou podporu a hlasy! :-)

© foto: www.metalsvet.cz
(zdroj: www.expres.sk)

Podpořte klip Don't Close your Eyes do TV Rockparáda!

15. října 2013 v 19:35 PODPORA
Jak už jistě víte, Miro byl jedním z hostů na říjnový díl TV Rockparády. Zároveň byl do rockové hitparády nasazen videoklip Don't Close Your Eyes, takže pokud máte chuť připojit svou podporu, určitě neváhejte :-)

Přispět svým hlasem můžete prostřednictvím SMS, kterou pošlete ve tvaru: RP 6 na telefonní číslo 903 55 10... Pro více informací se mrkněte na www.rockparada.cz ...

Všem, kteří pošlou hlas moc děkujeme a doufáme, že se videoklip dostane na dobré příčky! :-)

+ KLIP SI MŮŽETE SPUSTIT POD CELÝM ČLÁNKEM

Miro Šmajda podpoří charitativní koncert Integrácia 2013!

12. října 2013 v 22:03 Novinky
Charitativní koncert Integrácia 2013 se uskuteční 15.10.2013 v 10:00 hod. v prostorách Steel Arény v Košicích. Na koncrtě vystoupí Miro Šmajda, Ewa Farna, IMT Smile, EGO, Majk Spirit, TINA a další...

Projekt INTEGRÁCIA představuje schopnost spojovat svět dospělých a dětí. Umožňuje vstoupit do jejich křehkého světa a ukázat cestu k vzájemné toleranci a porozumění.

Prostřednictvím aktivit, mezi které patří i odměňování dětí v dětských domovech, nemocnicích, krizových centrech, pořádání dětských táborů, workshopů, kulturně-společenských a sportovních akcí, je záměrem upozornit tam, kde je nejvíce potřeba, k nejkřehčím lidským bytostem - dětem. Spojit školy základní, speciální, dětské domovy, nadace, občanská sdružení, centra volného času a známé osobnosti ze světa sportu, kultury, obyčejných lidí, ale především všechny děti bez rozdílu...
Pomáhejme všem dětem, aby si mohli splnit své sny. Bez vzájemné pomoci lidí nemá svět budoucnost - zanikne.

• Koncert Integácia je jen pro pozvané školy a školská zařízení.

(zdroj: www.integracia.net)
Optimalizované pro Mozillu Firefox | Official www.mirosmajda.com | © miro-smajda-daily.blog.cz 2009-2017