Červenec 2013

Miro již dnes tradičně na akci Léto plné hvězd!

31. července 2013 v 18:50 EVENTS
Kdy: 1.8.2013
Kde: Praha, Dražického nám. 10/65
Čas: 18:00 hod.

Dnes od 18:00 hod. vystoupí Miro Šmajda tradičně již čtvrtým rokem na akci Léto plné hvězd. Jedná se o výstavu vlastnoručně vyrobených hraček, kterou pořádají výtvarnice Olga Černohorská a Ivana Kárníková.

Mirovy koncerty vrámci této výstavy patřily vždy k těm nejlepším a měly nepopsatelně příjemnou atmosféru.
Koncert bude samozřejmě opět probíhat komorněji, čili budete mít možnost slyšet akustické podání jeho skladeb.

Pokud máte chuť zavzpomínat na minulý rok nebo se podívat, jak to tam vypadalo, mrkněte se pod celý článek a pusťte si videa. :-)

Miro facebook #303 // 31.7.2013

31. července 2013 v 12:59 Facebook
Jeden dobry pohodovy pokec o rockovej muzike ... \m/ :) » Miro Šmajda - Rádio Sázava/Fajn Rock Rádio - ROCK MUSIC (27.6.2013)

Miro facebook #302 // 30.7.2013

30. července 2013 v 15:39 Facebook
Uz tento stvrtok 1.8. sa vidime v Praze na Kampe o 18.00 na akcii LPH ! ... a tuto sobotu 3.8. o 20.00 na Beerfeste v Uherskom Brode !!! \m/ ... :) ... viac info v udalostiach !!! ... a dovtedy uzivajme dazdove kvapky !!! :))

imagebam.com http://miro-smajda-daily.blog.cz http://miro-smajda-daily.blog.cz http://miro-smajda-daily.blog.cz http://miro-smajda-daily.blog.cz

Miro Šmajda a kapela Traktor na společném turné!

26. července 2013 v 21:10 Novinky
Rocková kapela Traktor zveřejnila na svém oficiálním facebooku informaci ohledně turné k novému albu, které ponese název ALCATRANZ TOUR 2013. Spolu s nimi bude jezdit i Miro Šmajda s kapelou a v plánu je celkem 12 společných koncertů na měsíce listopad/prosinec.

Vzhledem k tomu, že je to ze strany Mira ještě nepotvrzená informace, nebudu do kalendáře zatím doplňovat žádné konkrétní termíny, dokud to nevyjde přímo oficiálně :-)

První termíny, které se zatím objevily, je například: 23.11. - Frýdek-Místek, 30.11. - Hranice nebo 13.12. ve Zlíně. :-)

Nový jednoduchý vzhled blogu

26. července 2013 v 18:59 Nástěnka
© foto: www.mirosmajda.com

Takže zdravím všechny fanoušky a návštěvníky,

jak vidíte, došlo ke změně designu. Důvodem bylo to, že se spoustě návštěvníkům a fanouškům starý vzhled sekal, načítal pomalu a celkově to znepříjemňovalo "pobyt" zde na blogu. Nebyla tedy jiná možnost, než přizpůsobit vzhled na jednodušší... a bohužel z vyšší kvality vymyslet něco hodně simple.

Prosím vás, došlo POUZE ke změně vzhledu. Rubriky zůstávají stále stejné, žádné nepřibyly, žádné nezmizely, fungují naprosto stejně, bez jakýchkoli změn. Blog nadále bude splňovat svůj účel, který započínal v roce 2009, čili žádné další změny v plánu nejsou. Design bude pravděpodobně jen dočasný, dokud nevyleze něco zdařilejšího.
Nahoru jsem vám přidala tzv. "rychlé rubriky", kteří vás okamžitě přesměrují tam, kam potřebujete. Zbytek rubrik naleznete tradičně - jako tomu vždy bývalo - v menu.

Pevně doufám, že se vám, kteří jste měli problémy, už blog sekat nebude a budete mít možnost si tu v klidu prohlédnout novinky, obsah a všechno, co se Mira týkají a co vás zajímá.

Děkuju moc za pochopení a doufám, že tu i nadále budete spokojení a jednoduchý design vás neodradí.

Pivovarské slavnosti vygradují vystoupením Mira Šmajdy!

25. července 2013 v 14:09 Novinky
Už příští víkend ožije Pivovar Uherský Brod zábavou pro všechny generace. Páteční podvečer bude tradičně laděn bigbítově, ani sobotní program se od rockové linky příliš neodkloní.

Pivovarský bigbít podpoří regionální stálice V.S.P. Band a HBS, mezi nimž vytvoří nespoutanou rockovou show Walda Gang s dvojníkem Waldy Matušky, zpěvákem Vláďou Šafránkem nebo pornokrálem Robertem Rosenbergem.

Ani v sobotním programu nebude chybět dvojice slováckých rockových stálic - uherskobrodské kapely Reflexy a Street69. Mládí na pódiu, a pravděpodobně i pod ním, vygraduje vystoupením Miro Šmajdy! Premiéru stříbrné SuperStar roku 2009 dojedou revivaly Tří sester a Kabátů.

Vstupenky na oba dny jsou v předprodeji v prodejně Olšavanka, o několik volných si s DOBRÝM DNEM zasoutěžte na straně 10.

© foto: Esti
(zdroj: www.idobryden.cz)

• MÉDIA

25. července 2013 v 12:40
© foto: www.nextfoto.cz, 2015
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------................
ČLÁNKYNapsaly o Mirovi seriózní weby, bulváry, ale i různé propagační články
ROZHOVORYRozhovory s Mirem, které vyšly na různých serverech
SCANSOscanové články z různých časopisů a novin
ONLINEZáznamy online chatů Mira s fanoušky pořádaných na různých serverech
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------................

• MIRO ŠMAJDA

25. července 2013 v 12:37

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------................
BIOGRAFIEŽivotopis a základní informace o Mirovi
MIRŮV BLOGArchivní zápisky z Mirových starých oficiálních stránek
FACEBOOKPříspěvky z Mirova oficiálního facebooku » www.mirosmajda.com
TWITTERPříspěvky z Mirova oficiálního profilu na twitteru » twitter.com/MiroSmajda
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------................


Videa: Miro Šmajda - Plzeň - Velká letní párty (12.7.2013)

22. července 2013 v 15:49 Z koncertů
Několik videí z koncertu v Plzni vrámci Velké letní párty (12.7.2013) ... :-)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pod vodou (autorská píseň)
Optimalizované pro Mozillu Firefox | Official www.mirosmajda.com | © miro-smajda-daily.blog.cz 2009-2017