Červen 2013

Videa: Miro Šmajda - Olomouc - Beerfest (28.6.2013)

29. června 2013 v 19:49 Z koncertů
Videa z koncertu, kterého se Miro s kapelou účastnil v rámci festivalu Beerfest, Olomouc (28.6.2013)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Yntro + Nostalgie (autorská píseň) - autor videa: debbie6613

Miro Šmajda vystoupí tradičně čtvrtým rokem na Létě plném hvězd!

29. června 2013 v 12:40 Novinky
Léto plné hvězd je každoročně se opakující prodejní výstava ručně vyráběných textilních a dřevěných hraček, kapsářů a her nejen pro zdravotně postižené děti. Vystavují výtvarnice Olga Černohorská a Ivana Kárníková. Na letošním 18. ročníku vystoupí tradičně již čtvrtým rokem Miro Šmajda.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. 8. čt v 18 hod. - Miro Šmajda s kapelou
Již čtvrtým rokem vystoupí na Létě plném hvězd slovenský zpěvák Miro Šmajda a jeho koncerty zde patřily k těm nejlepším a byly vždy beznadějně vyprodané. Na jaře 2013 vydal Miro své druhé CD "mirosmajda.com", a tak budete mít jedinečnou příležitost zažít jeho metalové songy v komornějším akustickém provedení. Miro Šmajda zraje nejen jako zpěvák, ale především jako autor hudby i textů, jeho rockové balady patří vždy k lahůdkám jeho koncertů u nás na výstavě. V letošním roce bude k dispozici opět klavír, takže se máte opravdu na co těšit!

• REZERVACE VSTUPENEK POD CELÝM ČLÁNKEM

Záznam: Miro Šmajda v pořadu Rock Music (27.6.2013)

28. června 2013 v 17:19 OSTATNÍ
Miro byl ve středu hostem pořadu Rock Music, který se vysílá na několika rádiových stanicích v ČR. Poběží až do příštího týdne, tzn. 3.7., ale vy jej již můžete slyšet v tomto záznamu ... :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Autor videa: KrissTyna18
(zdroj: www.youtube.com)

Miro facebook #297 // 28.6.2013

28. června 2013 v 13:10 Facebook
Uz ochvilu - o 14.30 sa vidime na Beerfeste v Olomouci ! \m/ :)

imagebam.com http://miro-smajda-daily.blog.cz http://miro-smajda-daily.blog.cz http://miro-smajda-daily.blog.cz http://miro-smajda-daily.blog.cz

Miro Šmajda vystoupí dnes na olomouckém BEERFESTu!

28. června 2013 v 10:29 EVENTS
Máme před sebou další koncert Mira s kapelou, tentokrát v rámci festivalu BEERFEST v Olomouci!

Dvanáctý ročník Pivního festivalu vypukl již ve středu a sami návštěvníci měli do té doby možnost vybírat kapely, které by rádi na festivalu slyšeli.

Kromě kapel z Olomoucka hrají i legendy jako Mig21, Wanastowi Vjecy, Kryštof, Petr Kolář, Desmo, Miro Šmajda, Ondřej Havelka, Fleret, Václav Neckář s Bacily a mnoho dalších.

Miro s kapelou vystupuje už DNES od 14.30 hod. na 2. scéně v Korunní pevnůstce.Celkový program předchozích dní a toho dnešního naleznete ZDE.

foto: Jana T.
(zdroj: www.vecernikol.cz)

Pořad Rock Music s hostem Mirem Šmajdou můžete poslouchat již DNES!

27. června 2013 v 12:11 EVENTS
Miro Šmajda byl tento týden hostem pořadu Rock Music, který je vysílaný na několika rádiích v ČR, především je tedy součástí rádia Fajn Rock Music.

Záznamy tohoto pořadu s Mirem poběží celý týden až do 3.7. a poslouchat je můžete na několika rádiových stanicích České republiky.

Nejblíže můžete rockový pořad naladit JIŽ dnes od 18.00 hod. přímo na rádiu Fajn Rock Music: www.fajnrockmusic.cz/radio ... Poslouchat lze dnes ale i v pozdějších hodinách. Podrobný rozpis, kde a kdy pořad možno slyšet, naleznete pod celým článkem :-)
Foto: Miro Šmajda - Javorník - Střelnice (21.6.2013)

26. června 2013 v 14:00 Koncerty
» Autor fotek: B.N. (www.facebook.com)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com http://miro-smajda-daily.blog.cz


Videa: Miro Šmajda - Horní Suchá - Vítání léta (22.6.2013)

23. června 2013 v 16:00 Z koncertů
Záznamy z koncertu v rámci Vítání léta v Horní Suché, 22.6.2013 ...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pod vodou (autorská píseň)

Miro Šmajda a jeho album mirosmajda.com!

23. června 2013 v 11:49 mirosmajda.com - novinky
Po několikaměsíčních tancích s vydavatelstvími se Miro rozhodl své album nahrát a vydat sám. Využil k tomu zbrusu nové nahrávací studio ve starých Bohnicích, jehož byl prvním klientem, a od září začala tvrdá dennodenní práce na albu.

Například týden hledal ten správný "tón" kytar. Ty si nahrál sám, a protože se nepovažoval za brilantního kytaristu, od června tvrdě cvičil hru. Tvrdě = 6-10 hodin denně. Bicí nahrál Richard Scheufler ml.,který byl zároveň zvukovým mistrem alba, basu pak Richard Scheufler st. Vše ostatní nahrál Miro Šmajda, který je až na jeden song (White-Black) výhradním autorem hudby a textů. A producentem alba.

Album se jmenuje mirosmajda.com. Je to adresa oficiální page na Facebooku a zároveň název projektu, navázaného na toto album. Projektem rozumějme muzikanty, kteří s Mirem od března do května brázdili Česko a Slovensko na propagačním turné. A po měsíční pauze v tomto budou pokračovat, dokud se album tímto způsobem nedostane mezi maximální počet posluchačů.

• POKRAČOVÁNÍ V CELÉM ČLÁNKU
Optimalizované pro Mozillu Firefox | Official www.mirosmajda.com | © miro-smajda-daily.blog.cz 2009-2017