Březen 2013

Miro Šmajda: Ta která vydrží nejdéle v mé šatně bude má holka!

12. března 2013 v 13:30 Rozhovory
Miro Šmajda zahájil svoji zbrusu novou tour a obklopil se novými spolupracovníky. Změna je to velká. Ostatně jak jsme si už u Šmajdy zvykli. My jsme se ho zeptali na pár podrobností a došlo i na soukromí.


Miro, naposledy jsme se viděli v nahrávacím studiu. To už je tak dva roky. Co se událo nového?
Hodně moc (smích). Aktuálně nová deska MiroŠmajda.com, vlastně i jméno, které fanoušci znají a mají v paměti. Taky jsme odstartovali novou československou tour, při které navštívíme 16 měst. K tomuto všemu jsem dospěl v době, když jsem odjel do Ameriky natočit singl s producentem Alter Bridge Michaelem Baskettem, který mě zasvětil do tajů zvukařiny a producentství. Ujasnil jsem si, že věci kolem mé hudby si chci dělat sám. Kolikrát jsem měl i stavy, že jsem se vším chtěl seknout. Zkrátka pocit, že to co dělám, nevychází z mého srdce.

Vzpomínám si. Minule jsi mi říkal, že věci které jsi dělal po úspěchu v Superstar, tě nenaplňovaly.
Přesně tak. Hodně mě ovlivnil styl práce v USA v porovnání s pracovním rázem u nás. Začal jsem dělat projekt Max JasonMai, který jsem stopnul z několika důvodů. Abych byl upřímný tak došly finance a taky takhle náročný projekt se v Česku ani Slovensku nevyplatí a lidi to zkrátka neocení. Raději si se mnou zazpívají jednoduché písničky. Doslovně jsem zvažoval co dál. Proto jsem natočil slovenské album a vydal cestou Mirosmajda.com.

• POKRAČOVÁNÍ V CELÉM ČLÁNKUVidea: Miro Šmajda - Jičín - mirosmajda.com TOUR (9.3.2013) #1

11. března 2013 v 12:00 Z koncertů
Další zastávka v rámci mirosmajda.com TOUR2013 v Jičíně (9.3.2013) ...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nostalgie (autorská píseň)

Záznam: Miro Šmajda - TV Nova - reportáž z křestu (10.3.2013)

10. března 2013 v 19:33 Ostatní videa
Krátká reportáž z odpoledních zpráv TV Nova s minirozhovorem, který proběhl na křestu nové desky v pražském baru Futurum ...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Z YouTube kanálu uživatele mirosmajda archive
(zdroj: tn.nova.cz)

Hlasujte pro videoklip White Black!

10. března 2013 v 17:10 PODPORA

» Článek vztahující se k podpořte aktuálního videoklipu a singlu Mira - White Black ...

Videoklip White Black v Óčko Chart na 5. místě. Prosíme o podporu klipu, jistě si zaslouží vyšší příčky! Stačí jedno jediné kliknutí, které může videoklip posunout. Hlasovat lze do úterních 10.00 hod. ...

Videoklip White Black nasazený v T-Music Chart jako novinka! Opět stačí jedno jediný kliknutí k nějakému dobrému umístění!

Všem moc děkujeme za případnou podporu a poskytnutí hlasů! :-)

Miro Šmajda zhubl 15 kilo, má vlasy jako lví hřívu a skáče polonahý mezi fanynky!

10. března 2013 v 16:22 mirosmajda.com - novinky
Kam se to poděl stříbrný vítěz první Česko Slovenské SuperStar Miro Šmajda (24)? Po delší pauze, kdy si dal oraz s koncertováním, se rozhodl uspořádat veřejný křest nového alba ve Futuru, kam pozval všechny svoje příznivce.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jednalo se tedy spíš o fanynky, které natěšené pod pódiem doufaly, že zrovna jim věnuje jejich idol aspoň vzdušný polibek, v lepším případě, že si budou moci zpěváka pořádně zblízka osahat. A tohle přání jim slovenský zpěvák opravdu splnil.

Porušil tradice a cédéčko mu místo nějakých hvězdných hostů pokřtily právě vzrušené fanynky pod pódiem, které Miro pořádně postříkal sektem. Potom mezi ně divoce vlítl a nechal se unášet davem. "Chtěl jsem to prostě tentokrát udělat jinak. Žádní hosté, ale moji příznivci, kteří mi už dlouho chyběli."

A nebyl by to Miro Šmajda, aby se na pódiu neproducíroval v bohatě natupírované hřívě a pořádné rozhalence. Před rokem si díky pravidelnému drilu vypracoval perfektní tělo. Za poslední dobu ale dost svalové hmoty ztratil. Jak je ale vidět podle fotek eXtra.cz, fanynkám to rozhodně nevadí.

Originální článek s fotogalerií ZDE.
(zdroj: www.extra.cz)

Miro facebook #271 // 10.3.2013

10. března 2013 v 14:39 Facebook
Dnes o 17.00 uvidite v televiznych novinach na TV NOVA reportaz z koncertu a krstu alba "mirosmajda.com" v PRAHE !!!

imagebam.com


Videa: Miro Šmajda - Praha Futurum - mirosmajda.com TOUR (7.3.2013) #3

10. března 2013 v 12:09 Z koncertů
Záznamy z koncertu v pražském klubu Futurum, spojeným s křestem nového alba "mirosmajda.com" (7.3.2013) ...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Odsúdení (autorská píseň) - autor videa: ewilyn25
Optimalizované pro Mozillu Firefox | Official www.mirosmajda.com | © miro-smajda-daily.blog.cz 2009-2017