Říjen 2012

Miro Šmajda chce pokračovat i na anglickém projektu!

31. října 2012 v 20:00 Novinky
Miro zanechal zprávu na své oficiální stránce projektu Max Jason Mai ohledně toho, že by během roku 2013 rád pokračoval v práci na anglickém projektu.

Hello, brothers and sisters, last weeks I've been working on my CZ/SK project, but during the year 2013 I would like to continue working on english project. I can't wait to kick out new stuff for you... (winter 2012/2013). Take care ! :)

"Ahoj, bratři a sestry, poslední týdny jsem pracoval na CZ/SK projektu, ale během roku 2013 bych chtěl pokračovat v práci na anglickém projektu. Nemůžu se dočkat, až vypustím pro vás nové věci... (zima 2012/2013). Opatrujte se ! :)"

(zdroj: www.facebook.com/maxjasonmai)


Foto: Miro Šmajda Studio | Říjen-Prosinec 2012

30. října 2012 v 17:59 PHOTOS
Miro zveřejnil na svém oficiálním facebooku několik fotek z nahrávacího studia ... :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Miro Smajda - Studio 2 (Chello)

29. října 2012 v 17:10 Ostatní videa
Miro publikoval další video z nahrávání druhého alba. V tomto videu si můžete poslechnout nahrávání violoncella, které zazní ve dvou skladbách :-)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(zdroj: www.youtube.com/mirosmajdaofficial)

Miro Šmajda připravuje nové album!

29. října 2012 v 14:29 Novinky
Finalista první Česko Slovenské SuperStar Miro Šmajda rozhodně nekončí se svou pěveckou kariérou, právě naopak. V těchto dnech usilovně pracuje na svém druhém albu, který spatří světlo světa na začátku příštího roku.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zpěvák Miro Šmajda se zúčastnil první série federální verze SuperStar v roce 2009. Tam skončil druhý za vítězem Martinem Chodúrem. V listopadu 2010 vydal své debutové album Čo sa týka lásky. Z něj pocházejí dva úspěšné singly Last Forever a Baby. Zúčastnil se taneční reality show Let 's Dance 4, kde byla jeho taneční partnerkou Katarína Štumpfová.

V roce 2011 vydal singl s názvem Loneliness a odstartoval turné Miro Šmajda Goodbye Tour 2011. V závěru roku nečekaně oznámil konec své pěvecké kariéry, čímž šokoval své fanoušky. Šlo však jen o marketingový tah, protože už v té době jednal s Rozhlasem a televizí Slovenska o účasti na Eurovizi 2012.

Oficiálně se stal reprezentantem Slovenska na písničkové soutěži Eurovision Song Contest v březnu 2012, přičemž představil své nové umělecké jméno Max Jason Mai. Slovensko v Ázerbájdžánu reprezentoval se skladbou Don't Close Your Eyes.

Nyní se vrací ke svému rodnému jménu Miro Šmajda a obnovuje svou kariéru v plném nasazení. Všechny novinky ze zákulisí příprav nového CD naleznete na oficiálních facebook stránkách MiroSmajda.com.

(zdroj: superstar-2013.blogspot.cz)

Miro Šmajda se vrací s novou deskou! MJM končí?

29. října 2012 v 12:39 Novinky
Na přelomu let 2011 a 2012 došlo v případě osoby Mira Šmajdy k přelomovým událostem. Miro ukončil svou hudební kariéru, aby se mohl v březnu vrátit jako reprezentant Slovenska na Eurovizi - jako Max Jason Mai. Nyní se pozvolna vrací vše do zajetých kolejí a Miro obnovuje svůj "šmajdovský" facebook.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Miro Šmajda se v roce 2012 stal interně zvoleným reprezentantem na Eurovision Song Contest s písní "Don't Close Your Eyes", kterou prezentoval coby Max Jason Mai. Ke změně identity vedlo interpreta jeho jméno občanské jméno, které by mohlo v zahraniční způsobovat komplikace.

V polovině července informoval Max Jason Mai o dokončování nového projektu. I s novým teamem se plánuje interpret zavřít za brány nahrávacího studia. Nyní však vychází na světlo skutečnost, že novým projektem je obnovení kariéry Mira Šmajdy, včetně facebookového profilu Miro Smajda, na který odkazuje i web MiroSmajda.com.

Začátkem roku 2013 vyjde nová deska Mira Šmajdy, která je nyní ve fázi nahrávání. Všechny novinky ze zákulisí příprav budou umisťovány na již zmiňovaný facebook Mira Šmajdy, který byl počínaje 28.10.2012 obnoven.

foto: Jan Varchola
(zdroj: www.eurocontest.cz)


Miro Šmajda zdraví ze studia - podzim/zima 2012

28. října 2012 v 16:00 Ostatní videa
Miro Šmajda zdraví všechny své fanoušky z pražského nahrávacího studia ... :-)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(zdroj: www.youtube.com/mirosmajdaofficial)

Spuštěny nové oficiální FB stránky a natáčení nové desky!

28. října 2012 v 14:29 Novinky
Natáčení nové desky, která by měla vyjít začátkem roku 2013, je v plném proudu! Nové informace nejen ohledně desky budou zveřejňovány na: www.facebook.com/mirosmajdaofficial, tak dejte "To se mi líbí" a sledujte to! :-)
A ještě jedna fotečka ze studia :-) ...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Optimalizované pro Mozillu Firefox | Official www.mirosmajda.com | © miro-smajda-daily.blog.cz 2009-2017