Srpen 2012

Miro facebook #213 // 30.8.2012

31. srpna 2012 v 20:00 Facebook
Terminy koncertov na September/Zari: 8.9. Otrokovice U Zlina (Eon Cup), 14.9. Kosice (Beerfest centrum), 23.9. Ostrava (VIP) ... Vidime saaaaaa !!!! :))

Video: Zprávy - Srpen 2012 - Miro Šmajda v Otrokovicích!

29. srpna 2012 v 20:00 Ostatní videa
Miro Šmajda vystoupí již 8.9. se svým novým projektem NoeNoX v Otrokovicích. O Mirovi se ve zprávách mluví v časech 1:13 a 7:40 ... :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Z YouTube kanálu uživatele eonjuniorcup201
(zdroj: www.youtube.com)

Rozhovor s Mirem Šmajdou pro SBS Rádio!

29. srpna 2012 v 18:10 ESC - Videa
Jedná se o starší rozhovor, který poskytl Miro Šmajda alias Max Jason Mai k Eurovizi pro SBS Rádio!
Vstup s Mirem začíná zhruba od 1:11 ... :-)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Z YouTube kanálu uživatele fyzgeo
(zdroj: dashenecka89.blog.cz)

Aktuální informace

29. srpna 2012 v 18:00 Novinky
Zde máte nejaktuálnější přehled novinek ohledně Mira, které jsou už v dohlednu...

○ Nejbližší koncert bude již 8.9.2012 v rámci velkého finále E.ON Junior Cupu v Otrokovicích, kde vystoupí Miro premiérově se svým novým projektem - kapelou NoeNoX. Událost na Facebooku naleznete ZDE, jsou tam bližší informace, místo konání, čas, atd...

○ 1.9. by se na stránkách www.kulehynakulyho.sk měl objevit ke stažení nejnovější album kapely DESmod, na kterém naleznete i duet Mira s Kulym. Krátká ukázka duetu ZDE.

○ Je již kompletně připravený mateirál na novou desku. Točit by se mělo začít pravděpodobně v září, vyjít by deska měla někdy v průběhu zimy. Druhý singl z této desky by měl být vypuštěn během podzimu.

© foto: Michal Škvor, 2012

Nová láska? Gabriela Gunčíková se zamilovala do Mira Šmajdy!

28. srpna 2012 v 18:09 Novinky
Oba se proslavili díky SuperStar, jen každý v jiném ročníku. Také mají společné to, že milují tvrdší muziku. A tak se blondýnka do slovenského zpěváka zamilovala.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gabriela by chtěla začít dělat přesně takovou hudbu jako Max Jason Mai, tedy Miro Šmajda. "Odvedl skvělou práci a jeho nová tvorba se mi velmi líbí," naráží Gunčíková na Eurovizi, kde Slovensko Miro reprezentoval.

I ona má podobné cíle. Přestože ne všichni Maxe uznávají, jí se tento směr zamlouvá a půjde si za ním. "Určitě je mnohem složitější zaujmout tvrdší muzikou než popem. Popových zpěvaček je v našich končinách dostatek, proč bych měla být další?"

Gabriela se neplánuje měnit, a to se týká nejen hudby. "Zůstanu taková, jaká jsem. Uvnitř i navenek. Mám ráda zajímavé dobové oblečení a sem tam nevšední boty, tak uvidíme," dodala tajemně v rozhovoru pro Život.

(zdroj: www.halo.sk)

Gunčíková chce být jako Šmajda, končí s popem!

23. srpna 2012 v 16:29 Novinky
Gábina Gunčíková vždycky tvrdila, že jejímu srdci je bližší tvrdší rock, a právě proto se dala na muzikály a zpívala sladkobolné cajdáky. Teď už ale opravdu bude dělat to, co chce, zhlédla se ve Šmajdovi a bude jako on!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Miro Šmajda totiž chce dobývat svět jako svalovec Max Jason Mai, který vypadl odněkud z neznámé zahraniční země a nemá nic společného ani s vlasy Bonnie Tyler, ani s tou imagí latentního gaye.

Začal na sobě pořádně makat, sehnal si producenty, kteří mu zajistili světový zvuk, a začal zpívat dost tvrdý rock, pochopitelně v angličtině, ale vůbec to tedy nezní blbě a náhodou nám se to docela i líbí.

Na Slovensku tedy už moc ne, protože ho pořád nehrají v rádiích, a je pravda, že neuspěl ani v Eurovizi a skončil tam snad až poslední, ale na Eurovizi naše dva státy pokaždé odjíždějí s nějakým krachem.

Podstatnější na tom je, že Šmajda se prostě nebojí dělat konzumně neoblíbenou tvrdou muziku a tím inspiroval i barbínu Gunčíkovou. Z ní by byla kvalitní rockerka, pokud by si našla slušného textaře, ale Gunčíková se dala na cestu muzikálů a líbivého popíčku a dost zazdila svou rockovou povahu, respektive hlas.

Teď je ale všechno jinak. Šmajda jí ukázal, že to jde, a Gábina úplně otočila a sama sebe se ptá, proč by měla být další popovou zpěvačkou v řadě? No, na to se měla zeptat hned po vyřazení z finále SuperStar, kdy od ní měl každý velká očekávání, jelikož mladé rockerky tu máme snad jen dvě. A Gábina zklamala, ale teď se konečně dočkáme. Lepší pozdě než nikdy.

(zdroj: www.superspy.cz)

Našla se! Gunčíková obdivuje Šmajdu a s popem končí!

22. srpna 2012 v 17:29 Novinky
Gabriela se snaží prorazit tvrdou muzikou podobně jako na Slovensku Miro Šmajda.

U nás se s rockem snaží prorazit Miro Šmajda nebo, pokud chcete, Max Jason Mai. Na Eurovizi však propadl, rádia ho nehrají. Vypadá to, že na Slovensku pop válcuje všechno, co se dá. Gabriela je s Mirem dobrá kamarádka a tvrdí, že ho velmi obdivuje. "Odvedl skvělou práci a jeho nová tvorba se mi velmi líbí. Ale opět narážím na to, co jsem již zmiňovala. Nás muzikantů s velkými sny a zapálením v životě něco dokázat je moře. Sami na to však nestačíme, musíme najít tým, který to nadšení prožívá s námi." A to je prý problém.

"Určitě je mnohem složitější zaujmout tvrdší muzikou než popem. Popových zpěvaček je v našich končinách dostatek, proč bych měla být další? Řekla bych, že jak Česko, tak i Slovensko jsou velmi melodické národy a nezáleží na tom, jaký žánr kdo poslouchá."


Kompletní článek k přečtení ZDE.
(zdroj: zivot.azet.sk)

Max Jason Mai twitter message 0.48

20. srpna 2012 v 19:10 Twitter
"Odpočinek na cestě do Prahy..."


imagebam.com

(zdroj: Official MJM's twitter page)

Miro facebook #212 // 20.8.2012

20. srpna 2012 v 18:39 Facebook
Prave lezim sam na luke pri Svitavach uprostred hor , uzivam relax...a cerpam energy, vecer znova smer Praha a pokracujem v praci :)

Miro facebook #211 // 19.8.2012

20. srpna 2012 v 16:19 Facebook
A takto den na chalupe u priatelov konci ... taborak, gitara, grilovanie, proste pohoda a relax s dobrou partou :)) ...

imagebam.com
Optimalizované pro Mozillu Firefox | Official www.mirosmajda.com | © miro-smajda-daily.blog.cz 2009-2017