Červenec 2012

Foto: Miro Šmajda na zvukové zkoušce (30.7.2012)

31. července 2012 v 16:40 PHOTOS
Na výstavě Léto plné hvězd proběhla v pondělí ve večerních hodinách zvuková zkouška Mira Šmajdy na jeho dnešní dva koncerty.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
imagebam.com imagebam.com

(zdroj: www.facebook.com/letoplnehvezd)

Miro Šmajda vystoupí už DNES v Praze!

31. července 2012 v 13:20 EVENTS
Již dnes potěší Miro své české, ale i slovenské fanoušky vystoupením v Praze! Bude se jednat o dvojkoncert, jelikož byl velký zájem a lístky byly bleskovou rychlostí vyprodány.

14:00 hod. - "Slunce, Šmajda a pár facek"
18:00 hod. - "Slunce, Šmajda a erotika"

Oba dva koncerty se konají na stejném místě, tzn. Dražického náměstí 10/65 v Praze 1!

Co se s ním v tomto roce děje, jak vypadá jeho aktuální tvorba a co je pro něj momentálně důležité? Nenechte si tento večer plný překvapení ujít! Koncertem doprovází úžasná výtvarnice Olga Černohorská. :-)

Všem, kteří na akci jeli, přejeme dokoalý zážitek, a nezúčastněným přineseme v nejbližší možné době záznamy v podobě videí a fotogalerie!

První scéna s Mirem z filmu "Poslední výkřik"!

30. července 2012 v 12:39 Poslední výkřik - videa
Na serveru Super.cz se objevila první scéna s Mirem z filmu "Poslední výkřik". Užijte si ji... :-)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Z YouTube kanálu uživatele Nikys222
(zdroj: youtube.com)

Exkluzivně: Víme, který slizáček rozseká na kousky Ivetu Bartošovou!

29. července 2012 v 21:49 Novinky
Iveta Bartošová (46) o sobě v poslední době nedává vědět ani tak svou profesí, kterou je zpěv, jako spíš filmovým hraním. Již druhého srpna zazáří na plátnech českých kin v novém hororu Poslední výkřik, o němž jsme psali jako první. Super.cz se teď podařilo odhalit identitu muže, který se ve snímku stane masovým vrahem a jenž také udělá z Ivety krvavý flek. Podívejte se na video, v němž se vrahoun objeví, a také na k smrti vyděšenou Bartošovou!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kliknutí na obrázek Vás přesměruje na stránku s videem, kde uvidíte scénu s Mirem.

Vrahem, jak už ostatně naznačuje plakát k filmu (viz fotogalerie) není nikdo jiný, než slavný zpěvák Miroslav Šmajda (23). Právě ten se pro netvora ideálně hodí. Kluk, který je v soukromí naprosto pohodový, dokázal pro kameru vytvořit monstrum, jež se navenek tváří jako andílek, ve skutečnosti jde ale o slizkého zabijáka.

Kromě něj můžete v ukázce vidět Petra Machalu. Komu muž připomíná hvězdu reality show Hledá se máma a táta, ten uhodl. "Líbil se nám, proto jsme ho angažovali přes mail," svěřil se režisér Posledního výkřiku Tomáš Kučera.

Ten také začal vnášet pořádný zmatek do zatím jasně dané výchozí situace, že Iveta Bartošová bude na začátku filmu brutálně zavražděna. Podle něj totiž ke smůle jejích nepřátel zpěvačka možná nakonec útok vraha přežije. "S Ivetou jsme natočili a sestříhali dvě varianty. V jedné se jí podaří útočníkovi uniknout, na rozdíl od verze druhé. Kterou jsme nakonec do filmu použili, to vám ale zatím neprozradím," směje se záludně Kučera. Doufejme, že nás ale přece jen neošidí o masakr a litry kečupu. Vidět Ivetu, jak se bezvládně válí v kaluži krve, to se také neděje každý den…

(zdroj: super.cz)

INFORMACE OHLEDNĚ ZNÁMOSTI VRAHA BYLA NA OFICIÁLNÍCH STRÁNKÁCH FILMU VYVRÁCENA!


Foto: Miro Šmajda navštívil výstavu "Léto plné hvězd"!

26. července 2012 v 18:50 PHOTOS
Miro se už nemůže dočkat, až příští týden v úterý vystoupí na akci "Léto plné hvězd" v Praze pro české i slovenské fanoušky! Včera večer navštívil nečekaně výstavu :-)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
imagebam.com imagebam.com

(zdroj: www.facebook.com/letoplnehvezd)

Foto: Miro Šmajda na přípravách akce "Léto plné hvězd"!

26. července 2012 v 12:40 PHOTOS
A máme tu další fotečku z pondělních příprav na dvojkoncert Mira v rámci akce "Léto plné hvězd", který proběhne už příští týden v úterý! :-)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(zdroj: www.facebook.com/letoplnehvezd)

Další fotka Mira k filmu "Poslední výkřik"!

25. července 2012 v 18:09 Poslední výkřik - foto
Našla jsem další fotku Mira k filmu "Poslední výkřik", kterou jsme zatím neviděli. No, moc nám toho ještě neprozrazuje... :-)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(zdroj: bleskove.centrum.cz)

Nová fotka Maxe Jasona Maie!

25. července 2012 v 13:30 PHOTOS
Do Maxova Cover photoshootu jsem přidala nově zveřejněnou fotku, která se včera objevila na internetu... :-)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(zdroj: www.eonrodinnyfotbalek.cz)

NoeNoX a Katarína Knechtová v Otrokovicích!

24. července 2012 v 20:21 Novinky
Je pravidlem, že velké finále E.ON Junior Cupu bývá dopněno hudbou. Sestava interpretů pro to letošní je doslova exkluzivní. Katarína Knechtová a NoeNoX (projekt Mira Šmajdy).

NoeNoX (projekt Miro Šmajdy)

Miro coby finalista Česko-Slovenské Superstar odstratoval svou velkou hudební kariéru v roce 2009. Spolu s kapelou Rosemaid hrál na velkém finále E.ON Junior Cupu 2010 ve Starém Městě. V březnu 2012 Miro Šmajda na tiskové konferenci Slovenské televize ohlásil, že bude nově vystupovat pod pseudonymem Max Jason Mai. Změna jeho image souvisela s ohlášenou reprezentací Slovenska na hudební soutěži Eurovision Song Contest 2012 v Baku.
Aktuálně se Miro chystá, a na velkém finále v Otrokovicích s ním také vystoupí, na nový projekt NoeNoX. Ten je zatím malinko tajemný, ale my jsme rádi, že v rámci E.ON Junior Cupu můžeme přinést něco nového i mimo sportovního dění.

(zdroj: www.eonrodinnyfotbalek.cz)

Foto: Miro Šmajda s Olgou Černohorskou!

24. července 2012 v 13:00 PHOTOS
Již příští týden vystoupí Miro na akci Léto plné hvězd v rámci výstavy hraček. Přípravy už vrcholí a během pondělního dne Miro pomáhal... :-) A tady fotečka s organizátorkou Olgou Černohorskou... :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(zdroj: www.facebook.com/letoplnehvezd)
Optimalizované pro Mozillu Firefox | Official www.mirosmajda.com | © miro-smajda-daily.blog.cz 2009-2017