Červen 2012

Max Jason Mai: Nerad bývám omezený!

27. června 2012 v 17:30 ESC - Rozhovory
Miro Šmajda ala Max Jason Mai je známý vé své rodné zemi jako finalista České a Slovenské Idol soutěže (pozn. jinými slovy Superstar, akorát v Americe a všude ve světě mají spíše American Idols a pod.) v roce 2012 a umístil se jako druhý se svým rockovým hlasem. Tento rok reprezentoval Slovnesko na Eurovision Song Cotest, kde způsobil rozruch se svým Metalcore Sound. Charismatický 23 letý zpěvák se ale nestará o Eurovizi a pokračuje ve své image a práci na CD, což je důležitější pro dosažení mezinárodní slávy.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ahoj MJM, doufám, že se ti vede dobře? Měl jsi nějáký relax a čas na uklidnění se po stresu na Eurovizi?
Ahoj, vede se dobře, velmi brzy poté, co jsme se vrátili pokračuji v práci, takže jsem neměl čas na relax - muzika je můj relax :-)

Vystupoval si na Eurovision Song Cotest v Baku. Jaká to pro tebe byla zkušenost?
Plná pozitiv a negativ. Víte, je to všechno o politice a poprvé tam byla kapela hrající metalcore, spousta lidí měla strach o naši účast, především ortodoxní ESC fanoušci, kteří mají rádi tradiční národní žánry pop nebo disco. Ale užili jsme si to, absolutně žádné šance nebyly, protože jsme reprezentovali malou zemi, která není moc známá a nebyla moc velká podpora TV. Všechny rozpočty byly na mě.

Nedostal ses do finále, jsi smutný, nebo máš dojem že jsi něco mohl udělat lépe?
Ne, nezáleží na tom, jestli jsem se dostal do finále, nebo ne. Zaměřil jsem se na mou hudbu, na další skvělé věci, na album a víc a víc věcí, fanoušci vědí o tomto projektu. To je vše. Eurovize je dvoutýdenní akce - pak už není zájem :-)

• POKRAČOVÁNÍ V CELÉM ČLÁNKU

Slovensko na Eurovizi nezvítězilo!

24. června 2012 v 14:49 Novinky
Max Jason Mai byl letos reprezentantem Slovenska na Velké ceně Eurovize. V hlavním městě Ázerbájdžánu, v Baku, měl slovenský zástupce podle mnohých velkou šanci postoupit do finále soutěže. Nakonec se tak nestalo.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ještě pár dní před odletem do dějiště konání Eurovize jsme s Maxem Jasonen Maiem udělali velmi otevřený rozhovor. Uvědomoval si, že Eurovize není jen o písničce. "Tato soutěž je o politice, proto si to tak nepřipouštím. My v podstatě nemáme žádné slovo. Myslím si, že kdyby se lidé semkli, tak by nám mohli pomoci svými hlasy," řekl na margo nadějí. Rocker, jehož mnozí rádi označují za kontroverzního, si změnil jméno na zahraničněji znějící, čímž zase přilil olej do ohně, ale nezabýval se tím. "Je škoda, že mnoho lidí plýtvá energií a místo aby udělali něco produktivního v tom, co je baví, řeší druhé. "Max Jason Mai neměl před odjezdem na Eurovizi problém pouze s anonymními přispěvateli do různých internetových diskusí, ale například i s odbornou veřejností, která mu zakázala vystoupit na prohlášení cen OTO. "Myslím si, že bude ještě dlouho trvat, než bude na Slovensku průchodné něco extrémnějšího," řekl. Max Jason Mai se na Eurovizi představil v druhém semifinálovém kole 24. května 2012. Do finále nepostoupil, ale už před soutěží tvrdil, že pro něj je to pouze start celého projektu. Na vydání čeká druhý singl - rocková balada, na který během léta vznikne videoklip. Na přelomu léta a podzimu odlétá Max nahrávat debutové album do USA. "Je to můj sen a chci pro to udělat všechno. Je mi úplně jedno, co si kdo o tom myslí. I want to follow my dreams," tvrdil rocker, kterému Eurovize jistě náladu nepokazila. Byla totiž pro něj prospěšná. Množství rozhovorů, i pro legendární hudební stanici MTV, podpora vítěze Eurovize 2009 Alexandra Rybaka, ale i obyčejných lidí v Baku, které si Max a jeho kapela velmi rychle získali. To vše mu může otevřít dveře a pomoci naplnit jeho mezinárodní sny.

Politika nejen v Eurovizi?

Po návratu z Velké ceny Eurovize Max Jason Mai všechny své zážitky a pocity rozdýchal a poslal do několika redakcí své vyjádření k celé soutěži. Mělo téměř 5 stran formátu A4 a mluvilo se v něm i o zákulisní politice, o tom, že vítězka, švédská zpěvačka Loreen, šla na playback, či jak si Max téměř celou cestu do Baku financoval sám. Dva dny po zveřejnění na téměř všech možných místech přišla od managementu interpreta prosba o stažení článku z oběhu. Škoda. Pokud Max Jason Mai myslel své řádky upřímně, získal si sympatie mnohých, kteří je nebrali jako jeho omluvu nepostoupení do finále. Samozřejmě, že se ozvaly hlasy, které ho zahrabávaly pod černou zem, ale pokud to bylo od srdce, mohl odolat tlaku. Ten prý přišel z vyšších míst. Prý z velmi vysokých. Můžeme jen hádat, kdo se Maxe pokoušel umlčet. Jisté je, že minimálně v tomto směru to dotyčnému vyšlo...

Autor: Nikoleta Kováčová
(zdroj: www.womanman.sk)

Eva Boto: Max svoji práci odvedl velmi dobře!

23. června 2012 v 18:00 Novinky
K nadcházejícímu létu jsme pro Vás připravili sérii několika interview s letošními reprezentanty Eurovize, které jsme nestihli vyzpovídat před letošním Baku. Jako první na naše dotazy odpovídala slovinská zpěvačka Eva Boto, která hovořila o své zkušenosti se soutěží či setkání s Maxem Jasonem Maiem.

(Z rozhovoru s Evou)
Jaké písně z letošní Eurovize se Vám líbily nejvíce a co říkáte na výkon slovenského zástupce Maxe Jasona Maie?
Maxe jsem potkala na slovenské párty. Svoji práci odvedl velmi dobře, obdivuji ho za jeho přístup ke zpívání a vystupování. Se svojí kytarou to umí opravdu profesionálně. Dále se mi líbily písně Malty, Švédska a Rumunska.

Celý rozhovor ZDE
(zdroj: escportal.cz)


ESC Radio Awards 2012

23. června 2012 v 15:20 PODPORA
Přinášíme nové hlasování v anketě "ESC Radio Awards 2012" pro Maxe Jasona Maie v kategoriích "Nejlepší song 2012" a "Nejlepší zpěvák 2012". Podpořte ho svými hlasy...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hlasovat je povinné ve všech 4 kategoriích. Maxe Jasona Maie vybírejte hned v první části, v kategorii "Nejlepší song 2012" a věnujte hlas prezentačnímu singlu Don't Close Your Eyes. Hlasovat pro Maxe lze i ve třetí části, v kategorii "Nejlepší zpěvák 2012".

Na konci je nutno vyplnit kód, který se vám na stránce zobrazí. A POZOR - hlasovat můžete NEOMEZENĚ!

Za všechny hlasy, které Maxovi poskytnete ať už v kategorii "Nejlepšího zpěváka" nebo pro jeho song Don't Close Your Eyes, moc děkujeme! Hlasovat můžete » ZDE »

(zdroj: all-about-miro-smajda.blog.cz)

Max Jason Mai rozdává svou krev: Fanouškům daroval amulety s červenou tekutinou!

22. června 2012 v 18:09 Novinky
Zpěvák Miro Šmajda alias Max má opravdu divné choutky. Svým fanouškům daroval amulety s vlastní krví!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Max Jason Mai je neustále při svých posluchačích. A to ve velmi netradiční formě. Fanouškům daroval malé lahvičky se svou krví.

"Chci být stále s nimi," vysvětluje své jednání zpěvák, který letos reprezentoval slovensko na Eurovizi. V jeho týmu byl i známý moderátor Roman Bomboš, který také nosí na krku takový talisman.

Hlas známý z rozhlasového éteru během pěvecké soutěže zjistil, že Šmajda není jediný, kdo si na krk zavěsil podobnou, tak trochu morbidní, ozdobu.

I anglický zpěvák Engelbert Humperdinck má přívěsek s krví. "Já ho mám od Elvise Presleyho," prozradil Bombošovi. Možná o pár let bude mít takový amulet od Maxe Jasona Maie také hodnotu.

Foto: Jan Varchola
(zdroj: www.halo.sk)

Foto: Max Jason Mai & lemon

21. června 2012 v 17:30 PHOTOS
Max Jason Mai alias Miro Šmajda a citronek... :-)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SCREEN FROM VIDEO | miro-smajda-daily.blog.cz

Miroslav Šmajda: Jsem obětí šikany. Za můj účes!

19. června 2012 v 19:39 Novinky
Stříbrný finalista Česko Slovenské SuperStar Miroslav Šmajda (23) si dal roční pauzu a teď začal nově a naprosto nadšeně vystupovat pod pseudonymem Max Jason Mai. Uvidíme, jak dlouho mu to nadšení vydrží.

Říká se, že je gay

Excentrický muzikant ovšem všechna tato nařčení odmítá a dost se rozčiluje, když s tím na něj někdo přijde. Tvrdí, že má v posteli víc holek než průměrný chlap, a nechápe, kde se ty spekulace berou.

Je šikanovaný

za svůj netypický vzhled, zejména účes. Kamkoli prý přijde, vždycky na něj někdo vystartuje a blížící se rvačku musí zažehnávat jeho přátelé.

Propadl depresím

Krátce po finále Superstar pochopil, že ceho cesta showbyznysem nebude tak lehká, jak si myslel. Setkal se s odmítáním, opustila ho řada fanoušků, a když zjistil, že se mu nepodaří prorazit, jak si přál, bojoval s těžkými depresemi. Teď je mu líp.

• VÍCE V CELÉM ČLÁNKU

Zveřejněny kompletní výsledky Eurovize 2012!

19. června 2012 v 13:49 OSTATNÍ

Eurovision Song Contest je u konce a již skoro měsíc známe jméno vítězky - Loreen s písní Euphoria. Ta se tak stala úplným vítězem letošního ročníku. Evropská vysílací unie včera zveřejnila kompletní výsledky, rozdělené na body televizních diváků a na body odborných porot.

Z tabulek se dozvídáme, že kdyby rozhodovali jen televizní diváci, do finále by se ze semifinálových kol podařilo probojovat švýcarským Sinplus anebo nizozemské reprezentantce Joan Franka. Slovenský Max Jason Mai byl jak u diváků, tak u poroty na 15. místě, v kombinačním hlasování to ale znamená místo poslední!

• VÝSLEDKY V CELÉM ČLÁNKU

Max Jason Mai twitter message 0.42

17. června 2012 v 13:09 Twitter
"Krásná příroda ... můj skutečný domov ..."


imagebam.com

(zdroj: Official MJM's twitter page)

SPY ZPOVĚĎ: 10 otázek pro Miroslava Šmajdu (SCAN)

15. června 2012 v 20:29 Scans
Z časopisu SPY, 14.6.2012
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pro zvětšení klikněte na miniaturu.
imagebam.com

Oskenovala lenule2310
(zdroj: forum.miro-fans.cz)
Optimalizované pro Mozillu Firefox | Official www.mirosmajda.com | © miro-smajda-daily.blog.cz 2009-2017