Květen 2012

Max Jason Mai: Videorozhovor pro TV Mosaic!

31. května 2012 v 15:39 ESC - Videa
Krátký rozhovor s Maxem Jasonem Maiem pro maďarskou TV Mosaic...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Z YouTube kanálu uživatele cimlapmindenkinek
(zdroj: youtube.com, tynnaa.blog.cz)

Max Jason Mai twitter message 0.33

31. května 2012 v 11:39 Twitter
"Není roztomilá? :))"


imagebam.com

(zdroj: Official MJM's twitter page)

Foto: Max Jason Mai in Baku

30. května 2012 v 13:00 PHOTOS
Pár dalších fotek z pobytu v Baku. Na fotkách můžete vidět i kapelu a slovenský tým Maxe .. :-)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Šmajda na Eurovizi úplně pohořel, kdo za to může?

29. května 2012 v 14:19 Novinky
Zpěvák Miroslav Šmajda, který vystupuje pod jménem Max Jason Mai, si od mezinárodní soutěže Eurovize hodně sliboval, ale když přišlo na lámání chleba, pohořel. Podle zveřejněných výsledků totiž skončil na posledním místě!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Šmajda pro Eurovizi obětoval vlastní jméno, zapracoval na své postavě a očekával jen a jen úspěch. "Upřímně si myslím, že Miro Šmajda by neměl šanci dostat se do finále Eurovize, Max Jason Mai šanci má," tvrdil nedávno.

"Věřím si a jsem přesvědčený, že projekt, který by měl být úspěšný, by neměl znít slovensky," vysvětloval těm, kteří se nad jeho novým jménem smáli. Zdá se však, že jakákoliv snaha byla zbytečná. Šmajda skončil v semifinále Eurovize na posledním 18. místě a přinesl z Baku dosud pro Slovensko nejhorší výsledek.

"Jeho kapela to nesla mnohem hůř než on," prozradil nám Roman Bomboš, který program pro veřejnoprávní televizi komentoval. "Prezident organizačního výboru byl Švéd. Tam byl takový lobbing, že kdybych chtěl vsadit, tak dám polovinu svého majetku na jejich zpěvačku, "vysvětlil pro PLUS Jeden den Bomboš.

Fiasko na Eurosongu však našeho reprezentanta ani veřejnoprávní televizi nevyvedlo z míry. "Drželi jsme mu palce a do budoucna mu přejeme vše dobré v kariéře," řekl nám mluvčí RTVS Richard Sümeghy.

(zdroj: www.pluska.sk)

Max Jason Mai twitter message 0.32

29. května 2012 v 11:59 Twitter
"Zpátky doma ... opět mám v náruči mé baby Carvin ... makání na nějaké nové věci ..."


(zdroj: Official MJM's twitter page)

Neveselý výsledek Maxe Jasona Šmajdy Maie!

28. května 2012 v 16:20 Novinky
Max Jason Šmajda Mai byl posledním z řady slovenských zpěváků, kterého jsme vyslali reprezentovat naši, přiznejme si neskromně, pěveckou velmoc, do nadnárodní soutěže.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nemluvím o nadnárodní velmoci náhodou. Minimálně posledních osm let sezónu co sezónu poslouchám z úst různých porotců, trenérů a katů, že zpěváci, které produkují jako na televizním běžícím pásu soutěže typu SuperStar, Talent či Hlas, by byli milionáři, kdyby zpívali anglicky nebo se narodili v Americe.

Max Jason Šmajda Mai je také produktem jedné z těch show, ačkoli marketingově přizpůsobeným. Heavymetalista s vzezřením křehké blondýnky, něco mezi emo a potomkem pravověrných rockerů. Vždyť ať. Vkládali jsme do něj naděje, na euforické hokejové vlně věřili v další mezinárodní finále. Internetové deníky chrlily zprávy o podmaňovaní si dalekého Ázerbájdžánu skupinou z ne zcela malé země ve středu Evropy.

Max Jason Šmajda Mai měl šanci. Byl jiný, než všichni ti splývající s komerčním davem. Odlišný vzezřením, stylem, charismatem. O finále se mluvilo tak, že by nikoho, co týden, dva dával pozor, nepřekvapilo. Co na tom, že šest předchůdců brány do exluzivní finálové společnosti neotevřelo? Co na tom, že hlasovat pro našeho favorita mohli esemeskami jen cizí státní příslušníci? Plus porota, ve které jsme podle mých vědomostí neměli přísedícího?

• POKRAČOVÁNÍ V CELÉM ČLÁNKU

Vítězkou Eurovize Švédka Loreen, Šmajda skončil poslední!

28. května 2012 v 15:09 ESC - Články
Vítězkou Eurovision Song Contest, která se letos konala v ázerbájdžánské metropoli Baku, se stala švédská zpěvačka Loreen. Na 57. ročníku mezinárodní show triumfovala s písničkou Euphoria.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Miluji vás. Děkuji, že jste mi věřili," řekla rodačka ze Stockholmu. Osmadvacetiletá finalistka švédské soutěže Idol dostala v sobotním finále 372 bodů. Za Loreen následovala formace Buranovské Bábušky z Ruska a 40-letý zpěvák Željko Joksimovič ze Srbska.

Ve finále si změřilo síly 26 zemí - kromě zmíněných i zástupci Itálie, Moldavska, Rumunska, Španělska, Velké Británie, Albánie, Kypru, Francie, Řecka, Islandu, Ázerbájdžánu, Dánska, Německa, Maďarska, Irska, Litvy, Bosny a Hercegoviny, Ukrajiny, Makedonie, Norska, Estonska, Malty a Turecka. Slovenský zpěvák Miro Šmajda, který v současnosti vystupuje pod jménem Max Jason Mai, do finále nepostoupil. Slovensko nezaznamenalo na Eurovizi úspěch ani v ostatních letech. Před rokem před branami finále zůstalo duo Twiins se skladbou I´m Still Alive, v roce 2010 Kristina s Horehroním a rok předtím Nela Pocisková a Kamil Mikulčík s písní Leť tmou.

Eurovizi letos poznamenaly protesty proti tamnímu režimu. Před finálem úřady zatkli desítky lidí, kteří prosazovali myšlenky demokracie a upozorňovali na totalitní charakter ázerbájdžánské vlády. Protestující podpořila dokonce i vítězka soutěže Loreen, která se v Baku setkala s členy opozice. Přímý přenos z události, která se na příští rok bude konat ve Švédsku, sledovalo přibližně 125 milionů diváků.

(zdroj: www.topky.sk)

Šmajda v Eurovizi pohořel. Nepomohlo nové jméno ani namakaná postava!

28. května 2012 v 13:09 Novinky
Svaly ani nové jméno Max jason Mai nepomohly slovenskému zpěvákovi Miru Šmajdovi (23) do finále v soutěži Eurovize. Od diváků dostal málo SMS zpráv a vypadl. Podle blonďáka je ale celá soutěž o politice.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vypracované tělo, blonďaté vlasy a dlouhé umělecké jméno Max Jason Mai na diváky Eurovize nezapůsobily. Zpěvák se totiž nedostal ani do finále a z azerbajdžanského Baku jel rovnou domů.

V soutěži vystoupil jako patnáctý v pořadí, kdy zabojoval s tvrdou rockovou písní Don´t Close Your Eyes. Své vypadnutí ale bere celkem sportovně. Nelíbí se však mu politický podtext celé soutěže, podle něj je vše dávno dané.

"Cítím se super, mám 23 let, zdravé tělo, zdravého ducha, kopec chuti, jsem bohatší o zkušenosti do života. Zúročím je nejlíp, jak umím. Eurosong je o politické hře v pozadí, která je rozvržená už dávno. S tím jsem do toho šel. Potvrdilo se to. Už před semifinále jsem věděl, že není šance," řekl pro slovenský server Topky.sk zpěvák.

Celou show si prý pořádně užil a snažil se ze všech sil. Svým fanouškům, kteří hlasy v podobě SMS zpráv posílali, samozřejmě děkuje.

(zdroj: www.blesk.cz)

Foto: Max po příletu z Baku

28. května 2012 v 12:00 PHOTOS
Max Jason Mai spolu s Romanem Bombošem - letošním komentátorem Eurovize - na letišti po příletu z Baku :-)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(zdroj: facebook Romana Bomboše)

Max Jason Mai v BackStage: Max a Julia zpívají rockové songy!

27. května 2012 v 12:00 ESC - Videa
Jedno videjko z BackStage, ve kterém se Max s Juliou zahřáli rockovými songy... :-)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Z YouTube kanálu uživatele SBSeurovision
(zdroj: www.youtube.com)
Optimalizované pro Mozillu Firefox | Official www.mirosmajda.com | © miro-smajda-daily.blog.cz 2009-2017