Březen 2012

RTVS našlo náhradní prostor pro Maxe Jasona Maie!

31. března 2012 v 20:00 ESC - Články
Eurovizní skladba Don't Close Your Eyes odezní místo OTO 2011 poprvé naživo během nedělního galavečera Nadačního fondu Plaváček.

Miro Šmajda alias Max Jason Mai se dočkal. Rozhlas a televize Slovenska (RTVS) pro něj našlo náhradní formát, ve kterém jako slovenský reprezentant na letošní Eurovizi v Baku poprvé naživo zazpívá soutěžní skladbu Don't Close Your Eyes

Místo původně plánovaného OTO 2011 se tak stane během nedělního přímého přenosu benefičního galavečera Nadačního fondu Plaváček s názvem Vietor do plachiet. Jednotka ho z historické budovy SND v Bratislavě odvysílá se začátkem ve 20:10.

(zdroj: medialne.etrend.sk)

Max Jason Mai twitter message o.o6

31. března 2012 v 18:19 Twitter
Tomorrow - sunday 20.00 MJ Mai's going to play Don't close your eyes LIVE STV ... ! :) wishing you all a sunny and beautiful weekend !!! :)

Překlad: Zítra - neděle 20.00 se chystáme zahrát Don't close your Eyes LIVE na STV ... ! :) přeji vám všem slunný a krásný víkend !!! :)

(zdroj: Official MJM's twitter page)

Max Jason Mai twitter message o.o5

31. března 2012 v 15:49 Twitter
Max Jason Mai před chvílí přidal novou fotku na twitter, ke které napsal jeho oblíbené:

"Working :D :D" - "Pracovní :D :D"

(zdroj: Official MJM's twitter page)

Rozhovor: Max Jason Mai pro ESCKAZ.com CZ!

31. března 2012 v 13:49 ESC - Rozhovory
Pokračujeme v sérii rozhovoru s reprezentanty Eurovize 2012 a náš další host je rockový zpěvák Max Jason Mai ze Slovenska. Bude reprezentovat svou zemi s písní "Don't Close Your Eyes", kterou sám napsal, a jako obvykle, kompletní profil je k dispozici na ESCKAZ.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ahoj Maxi, nejprve přijmi naši gratulaci, že jsi byl vybrán jako reprezentant Slovenska na Eurovizi 2012! Jak se teď cítíš, být účastníkem Eurovize?
Cítím se skvěle, díky.

Jaká byla nabídka pro Tebe do Eurovizie a jaká byla Tvoje první reakce?
Když jsem dostal nabídku od RTVS, řekl jsem si: "Wow, tohle je skvělá šance, aby si mě všimli v Evropě, je to druh příležitosti pro mě, která nechává dveře otevřené, takže jdi do toho Maxi!

Vytvořil sis několik uměleckých jmen a teď rozjel si to jako Max Jason Mai, můžeš nám vysvětlit výběr tohoto jména?
Po dobu dvou let mě moji fanoušci vnímali na cestě, která byla stanovena. Bylo to spojené s mou hudbou, mou image a vystupováním. Vůbec se za to nestydím. Ale během posledního roku jsem pořád myslel na to, že se potřebuju posunout dál, vyrůst a skládat a hrát progresivní rock. Potřeboval jsem nějak uzavřít první kapitolu svého živoat. Proto jsem si dal na nějaký čas pauzu, tvrdě se připravoval, nahrál singl a v březnu jsem oficiálně odpálil můj nový hudební projekt pod jménem Max Jason Mai. Líbí se mi tohle jméno, znělo mi v hlavě dlouhou dobu. Hrál jsem s tím … no dobře, jsem MAXimalista a mám rád příběh o Jásonovi a Argonautech (Ale jsem si jistý, že moje zlaté rouno je moje hudba a můj konec bude určitě lepší.) a Mai zní hezky, není to tak? Takže způsob, jak to zní a jak to vypadá, když je to napsané … a taky styl mé show, celá image - všechno, co jsem vytvořil společně s mým týmem, na čem pracujeme, je kompletně spojeno s mým novým uměleckým jménem.

Sleduješ obvykle Eurovision contest? Máš s tím spojené nějaké vzpomínky?
Eurovize pro mě znamená největší Evropskou hudební soutěž a pro muzikanty z malých zemí je to jediný možný způsob, jak představit svou hudbu před více než 100 milionů diváků. A vzpomínky? No, vím, že ABBA a Céline Dion se proslavily skrz Eurovizi, ale samozřejmě si to nepamatuju, protože jsem se narodil v roce 1988. Ale zaznamenal jsem finskou kapelu Lordi a byl jsem potěšen, že vyhrál metal.

Jak bys jednou větou popsal své číslo?
MAXimální úsilí + MAXimální show pro diváky + MAXimální vystoupení Maxe Jasona Maie a kapely!

• POKČAČOVÁNÍ V CELÉM ČLÁNKU

Pozdrav Maxe pro posluchače Rádia Slovensko!

31. března 2012 v 13:10 OSTATNÍ
Max Jason Mai zdraví posluchače Radia Slovensko (30.3.2012)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Z YouTube kanálu uživatele Lebka0
(zdroj: Rádio Slovensko)

Rozhovor s Maxem Jasonem Maiem pro Eurocancionfestival!

30. března 2012 v 17:49 ESC - Rozhovory
Rozhovor s Maxem Jasonem Maiem pro španělskou stránku eurocancionfestival.blogspot.com.es.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Reprezentant Slovenska v Baku nám laskavě umožnil s ním udělat rozhovor.

Mohl bys nám říct něco o svých začátcích v hudbě, o tvé hudební kariéře, a o písni, se kterou jsi vyslán reprezentovat?
Nezáleží na minulosti. Zaměřuji se na budoucnost bez ohlednutí k minulosti. Moje motto do života je: "Přítomnost je důležitá".

Proč ses rozhodl prezentovat na Eurovizi?
Je to pro mě velká výzva. Tvrdě jsem pracoval na muzice, jak fyzicky tak psychicky, posledních 7 měsíců. Doufám, že moje vystoupení na jevišti v Baku rozbuší rychleji vaše srdce. Chtěl bych dát všem divákům kus lásky a svého života přes moji píseň.

Jsi fanouškem Eurovize?
Nikdy jsem nebyl blázen do Eurovize, ale viděl jsem pár vystoupení.

Jak Ti pomůže Eurovize v tvé kariéře?
Je to pro mě příležitost, jak být viděn a znám v Evropě a opravdu doufám, že Eurovize mi otevře dveře do světa.

Můžeš nám říci o čem je ta píseň, se kterou budeš vystupovat v Baku?
Je to rocková píseň o boji mezi ďáblem a andělem, a o zlu a dobru v nás.

Jak moc je důležitá tato soutěž na Slovensku?
Slováci znají tuto soutěž. Někteří z nich jsou fanoušci Eurovize a někteří ne. Ale stejně nejsme země, která má dlouholetou tradici v Eurovizi.

Proč sis vybral "Don't close your eyes" k prezentaci na Eurovizi?
Rozhodoval jsem se mezi dvěma písněmi. Jedna byla rocková balada a tahle energetická rocková píseň. Vybral jsem "Don't close your eyes", protože má potenciál být odlišná a může přilákat pozornost.

• POKRAČOVÁNÍ V CELÉM ČLÁNKU

Rozhovor: Max Jason Mai - Radio Slovakia International (29.3.2012)

30. března 2012 v 16:50 ESC - Rozhovory
Rozhovor s Maxem Jasonem Maiem na Radiu Slovakia International (29.3.2012)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

• PŘEKLAD ROZHOVORU V CELÉM ČLÁNKU

Max Jason Mai Vás osobně zve na prezentaci Don't Close Your Eyes!

30. března 2012 v 14:50 ESC - Videa
Max Jason Mai (Miro Šmajda) Vás osobně zve na zhlédnutí prezentace singlu Don't Close Your Eyes na programu STVTUTO NEDĚLI!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Z YouTube kanálu uživatele Nikys222
(zdroj: Eurovision Slovakia 2012)

Rozhovor s Maxem Jasonem Maiem na Rádiu Slovensko!

30. března 2012 v 14:39 ESC - Rozhovory
1. část rozhovoru2. část rozhovoru

Z YouTube kanálu uživatele Nikys222
(zdroj: Eurovision Slovakia 2012)

Miro, všechno nejlepší k svátku!

29. března 2012 v 20:00 OSTATNÍ
Dnes, 29.3. slaví slovenský svátek Miro! I přesto, že Max Jason Mai je jeho "nové" jméno, soukromá osoba bude stále Miro Šmajda... Proto prostřednictvím tohoto článku za všechny fanoušky přejeme všechno nejlepší k svátku, hodně štěstí, zdraví a především lásky.

Hodně úspěchů v osobním životě, kariéře a samozřejmě s novým projektem, který nese název Max Jason Mai. Držíme palečky do Eurovize, ať si Slovensko odnese nějaké skvělé umístění...

A nezapomeňte, že nejblíže máte možnost vidět Mira v přímém přenosu na STV 1TUTO NEDĚLI, kde představí LIVE svůj soutěžní song pro Eurovision Song Contest! :-)
Optimalizované pro Mozillu Firefox | Official www.mirosmajda.com | © miro-smajda-daily.blog.cz 2009-2017