Únor 2012


Slávik 2011 - Výsledky kategorie "Spevák"!

27. února 2012 v 14:10 OSTATNÍ
Všem děkujeme za hlasy, které jste posílali Mirovi do Slávikovi za videoklip Loneliness! :-) I když jsme bohužel nebodovali, velké ďakujeme patří vám, co jste si našli chvilku a podpořili jste Mira!

A jak dopadl Miro Šmajda v kategorii "Spevák"? Minulý rok jsme bohužel neobsadili první příčky, ale důležité bylo, že jsme se umístili. Ani tento ročník jsme nezářili na prvních pozicích, ale přesto jsme zářili - a to na krásném 15. místě s 1057 body! Všem děkujeme za hlasy a... třeba příště?! :-)

Kompletní výsledky kategorie "Spevák" naleznete v celém článku..


TOP 8 nominačních tipů v anketě Žebřík 2011!

24. února 2012 v 14:00 Novinky
16. března proběhne v plzeňském Parkhotelu slavnostní udílení cen Žebřík za rok 2011. Přinášíme vám nominačních tipy, zaměřené na kategorie Skladba a Videoklip roku, pro které můžete hlasovat do 29. února.

MIRO ŠMAJDA - LONELINESS
Několikanásobný loňský vítěz se letos uchází o prvenství ve Videoklipu roku s písní Loneliness. Třídenní natáčení provokativního klipu bylo údajně dost divoké, vypilo se při něm 50 litrů tvrdého alkoholu a na Šmajdu si prý došlápla i policie za rušení nočního klidu. Výsledek posuďte sami.

Jsme opravdu vděční za každý hlas, který kdokoli z vás Mirovi věnuje. Doufáme, že společné síly budou mít úspěch a Miro se dočká některé z prvních příček! :-) Jak hlasovat pro jeho videoklip Loneliness se dozvíte v článku ZDE.

Kompletní seznam nominovaných ZDE
(zdroj: ireport.cz)


Anketa Týtý 2011 - hlasování pro Mira Šmajdu!

21. února 2012 v 13:00 PODPORA
Tradiční anketa Týtý 2011 je tady! Pomozte nám hromadně spojit síly a podpořit Mira Šmajdu v kategorii "Zpěvák roku". Dobrá zpráva je, že hlasovat mohou i občané Slovenské republiky!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hlasování bude probíhat ve dvou kolech.

V 1. kole (nominačním), které probíhá od 20. 2. 2012 do 18. 3. 2012 lze hlasovat těmito způsoby:

1) Pomocí SMS (do 18. 3. do 24.00) ve tvaru: TT 7 MIROSLAV SMAJDA posílejte na číslo 906 15 09. Cena SMS je 9 Kč vč. DPH. Počet zaslaných SMS z jednoho telefonního čísla je omezen na 30!

2) Prostřednictvím kuponů nalepených na korespondenčních lístcích (nejzazší je razítko z 16. 3.), které jsou uveřejněny v 8 časopisech vydavatelství BAUER MEDIA v.o.s. Jedná se o Týdeník Televize, TV Revue, TV Plus, TV Max, Claudia, Chvilka pro tebe, Tina, Žena a život.

3) Prostřednictvím internetu - hlasování probíhá na www.tyty.cz - Mira nominujeme v kategorii Zpěvák roku! Hlasování bude omezeno na e-mailovou adresu. Z jedné e-mailové adresy bude možné hlasovat pouze jednou. Tato adresa musí být funkční, jedině tak bude možné hlasy započítat.

Hlasující přes internet budou zařazeni do slosování o věcné ceny, vyjma automobilu, pouze ve druhém kole. Tímto hlasováním hlasující zároveň vyjadřuje souhlas s pravidly ankety a s tímto herním řádem a přistupuje na ně. Hlasováním z e-mailové adresy dává hlasující souhlas s použitím jeho osobních údajů za účelem identifikace hlasujícího, jeho zapojení do soutěže a případného předání výhry. Pro tyto hlasující dále platí z hlediska ochrany jejich osobních údajů přiměřeně čl. 3 tohoto herního plánu.

Všechny další užitečné informace naleznete ZDE (k dispozici jsou i čísla kategorií a tvary SMS, které potřebujete pro hlasování prvního způsobu!) - DOPORUČUJEME PODROBNĚ PROSTUDOVAT!

Za všechny případné hlasy děkujeme! :-)

Poslední možnost hlasování pro Mirův videoklip!

19. února 2012 v 15:39 PODPORA

Poslední možnost hlasování v Slávikovi pro Mirův videoklip Loneliness! Již zítra bude ukončeno hlasování! Stále platí - jedno jméno, jeden email a jeden klik na HLASUJ!

Podpořte nás svými hlasy a dokažme Slovensku, že Loneliness je nejlepší! :-)

Hlas bude započítán až po kliknutí na URL v potvrzující emailové zprávě! Z jednoho emailového účtu je za jeden klip možné hlasovat pouze jednou!

Všem děkujeme za podporu a za případné hlasy!

Miro Šmajda: Když se chlapi učešou! (SCAN)

17. února 2012 v 17:00 Scans
Opsaný text z časopisu:
Miro Šmajda
Zpěvák z Košic se nebojí extravagance a jeho blonďatá hříva je zkrocená nůžkami do rozmanitých tvarů, skoro jako by se o něj staral střihoruký Edward.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(zdroj: časopis Glanc, nikys20.blog.cz)

Miro Šmajda se vrací domů!

16. února 2012 v 17:19 Novinky
Miro Šmajda se ztratil. Na konci minulého roku absolvoval GoodBye Tour, nedávno napsal svým fanouškům, že dále neplánuje koncertovat, zrušil si i Facebook, díky kterému s ním byly v kontaktu i webové stránky...

Mezi fanoušky a zejména fanynkami se proslechlo, že to se zpěvem vzdal.
Dívky mohou klidně spát, blonďatý rocker z Košic s hudbou neseká úplně a definitivně. Jen se pustil do nových projektů, ale dělá s nimi obrovské tajnosti.

Pobyl za velkou louží

"Vím, že mnoho fanoušků zůstalo zaskočených po mém vyjádření, že přestávám koncertovat a věnovat se hudební činnosti. Napsal jsem na jedné straně pravdu - projekt Miro Šmajda nemám v plánu dále rozvíjet. Pracuji však na něčem jiném, v čem vidím větší smysl a samozřejmě, většina z těchto věcí se týká muziky," naznačil tajuplně.

Zdůraznil, že zpěvu se rozhodne nevzdává: "To bych nedokázal. Plánuji zpívat navěky ... Někdy je však podle mě lepší být zticha a trpělivě pracovat na úkor koncertování, aby bylo možné posunout se dopředu."

Tím krokem vpřed byl jistě i jeho výlet za "velkou louži". Větší část ledna totiž Miro strávil v USA, ale i kolem toho dělá velké tajnosti.

"Byl jsem tam jen s kytarou a notebookem, pracoval jsem a přicházel na nové myšlenky," tvrdí. Podle nepotvrzených informací však byl na Floridě nahrávat dvě skladby na letošní Eurovizi.

• POKRAČOVÁNÍ V CELÉM ČLÁNKU

Miro Šmajda o smrti Whitney Houston!

14. února 2012 v 19:29 Novinky
V sobotu ve věku 48 let zemřela americká zpěvačka a herečka Whitney Houston. Toto jsou reakce osobností české a slovenské hudební scény.

Miro Šmajda: "Je mi ľúto, že v posledných rokoch odišlo mnoho skvelých spevákov kvôli drogám a liekom. Niekde je chyba."

Originální článek k přečtení naleznete ZDE.

(zdroj: kultura.pravda.sk)

Aktuální hlasování: Slávik a Žebřík!

13. února 2012 v 19:29 PODPORA
Za všechny hlasy, které poskytujete do aktuálních anket, nevýslovně děkujeme. Je to momentálně snad ta největší podpora, kterou můžete Mirovi poskytnout! Moc si toho vážíme a doufáme, že vaše hlasy přinesou nějaké to šťavnaté ovoce! :-)

1) Aktuálně jde o anketu SLÁVIK, ve které hlasujeme pro Mirův nejnovější videoklip Loneliness! Dejme Slovensku najevo, že je nejlepší! Jedno jméno, jeden email a jeden klik na HLASUJ! Ostatní užitečné informace, na jakém odkazu a jak hlasy posílat se dozvíte v článku ZDE.

2) Druhá aktuální důležitá anketa (pro nás snad nejvíc v tomto roce), je tradiční hlasování do ŽEBŘÍKU 2011, ve kterém jsou pro nás motivací tři první místa z minulého roku! :-) Letos jsme nominovaní v kategorii "Videoklip" s Loneliness! Ostatní užitečné informace, na jakém odkazu a jak hlasy posílat se dozvíte v článku ZDE.

Moc bychom chtěli poděkovat, že se do hlasování zapojujete, znamená to pro nás opravdu neskutečnou podporu! Úspěšný týden všem! :-)

KDO VLASTNĚ JSI? - 5. část

13. února 2012 v 17:59 Fan fiction

Název: KDO VLASTNĚ JSI? - 5. část

Autor: Mandlička


Optimalizované pro Mozillu Firefox | Official www.mirosmajda.com | © miro-smajda-daily.blog.cz 2009-2017