Červenec 2011

Antibulvár #2 – Co vypil Miro Šmajda?

30. července 2011 v 16:39 Antibulvár

Reakce na článek:

U Mira není žádná novinka to, že je milovníkem piva. Brčkem to sice není příliš obvyklé, ale Miro stále něčím překvapuje a paparazzi si na takových detailech rádi smlsnou. Ve finále po 4. pivu není divu, že o tom nevěděl, vždyť čtyři piva člověka přece zmůžou a bohužel, v tomhle Miro není žádným "originálem". To, že slečnu takhle oslovoval nutno brát s nadsázkou, s alkoholem se těžko drží jazyk za zuby a co my víme… třeba to Miro v tuhle chvíli bral jako velmi cenný kompliment! Otázkou zůstává, co si o své "nové přezdívce" myslela sama slečna…Možná malá rada na závěr pro naše milé paparazzi - Příště by bylo skvělé zabrat lepší úhel při focení, abychom věděli, kam Miro s nahnutým kelímkem piva přesně směřoval…:-)

Reakce oficiálního fanclubu:

Samičko hrocha? Ale no tak, Miro! To si se držel nějak moc při zdi, ne? Máš u nás černý puntík! Se svojí láskou ke zvířatům má tenhle blonďák rozhodně širší repertoár… a jakmile jde o křehkou něžnou mladou dámu, čekali bychom minimálně něco ve smyslu "Beruško, půjč mi jednu tečku, třeba tu, co máš na zade*ku…". Pokud toto čte kdokoli z redakce plátku Paparazzi, prosíme, aby se nám ozvali. Rádi na vaši žádost zašleme aktuálnější fotky Mira než z doby po jeho účasti v pěvecké soutěži (už to bude skoro 2 roky a od té doby už Miro brčka nepoužívá!).


(zdroj: Paparazzi, mirosmajda.sk)


Miro facebook o.176 // 29.7.2011

29. července 2011 v 21:20 Facebook
Ak nahodou sa niekto nudi :D :D ... nech si pusti Puddi Puddi :D :D :D :D


Miro píše... [Summer days... :) - 29.7.2011]

29. července 2011 v 15:29 Miro píše...
…alebo ani nie? :))

Po pohodovej dovolenke som sa vrátil plný energie, skvelých dojmov, a po júlových koncertoch sa naplno venujem tomu, čo ma okrem ženskej krásy priťahuje asi najviac - muzike :)

…a ako tak pozeram von z okna - na oblohe znova prebieha boj slnečných lúčov so svetlosivými oblakmi, takže ja mám len ďalší dobrý dôvod pokrčiť ramenami, kývnuť rukou, zobrať si gitaru do klína a ďalej pracovať…

Okrem toho pripravujeme kopec ďalších vecí, ktoré uzrú svetlo sveta v posledných 8-smich 24-tinách roku 2011 a v roku 2012.... :))

…samozrejme, vidíme sa čoskoro … viac na hlavnej stránke :)

MS

Autor: Miro Šmajda
(zdroj: mirosmajda.sk)


Soutěž o VIP místo v 1. řadě na Mira Šmajdu!

28. července 2011 v 17:09 Novinky
Copak děláte 4.8.? Pokud nemáte nic v plánu, máme zde pro Vás exkluzivní soutěž o VIP místo v 1. řadě, kde budete mít Mira přímo na dosah ruky!

Jedná se o klavírní koncert Mira Šmajdy (koná se ve čtvrtek 4.8.2011 od 18:00 hod. na adrese Dražického náměstí 10/65, Praha 1) v rámci akce Léto plné hvězd výtvarnic Olgy Černohorské a Ivany Kárníkové.

Jako bonus si výherce může vybrat ještě jakýkoli další chystaný doprovodný koncert, který v rámci výstavy Léto plné hvězd proběhne, a to až do konce letních prázdnin.

Co proto udělat? Odpovězte na soutěžní otázku:

"Kolikátý ročník výstavy Léto plné hvězd se koná?"

Nápovědu najdete na oficiálním webu výstavy - www.anahata.cz

Další postup, kam zasílat Vaše odpovědi a veškeré info naleznete na odkazu: http://mirosmajda.sk/w/#fanklub/soutez-o-vip-misto-v-1-rade-na-prazskem-komornim-koncertu-mira-leto-plne-hvezd-4-8-2011

Tyhle slavné hezounky chceme mít doma!

27. července 2011 v 17:10 PODPORA
Jak se Vám minulý týden líbili bruneti? Připravili jsme pro tebe další várku hezounků, tentokrát blonďáků a světlovlasých celebrit.

Vzhledem k množství krásných blonďáků a světlovlasých celebrit byl výběr opravdu těžký, ale nakonec se nám podařilo vybrat deset nejhezčích celebrit. Který se líbí tobě? Hlasujte pro Mira Šmajdu na odkazu níže, kliknutím na "Líbí se"...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(zdroj: krasna.cz)


Módní policie ZASAHUJE #1

27. července 2011 v 14:59 Módní policie
V rámci Cibula festu, který proběhl 15.7. 2011 ve slovenském Holíči, vystoupil zpěvák Miro Šmajda… JAKO URVANÝ ZE ŘETĚZU!

Ne nadarmo pro všechny svatý a všemi uznávaný Kazma Kazmitch v jedné ze svých drbnutých relací One Man Show hovoril, že Miroslav Šmajda "vyzerá ako čistý žobrák". Pravdu měl ten chlapec… A za to ho uznávám!

Ale přejděme k jádru věci. Najděme, kde se stal ERROR…

Vypadá to, že tentokrát nebude problém v tom, že by snad Miro dostal do šatny příliš malé zrcadlo (v takovém případě by totiž s největší pravděpodobností sbalil svou kosmetickou taštičku, hodil kytaru na ramena a pokračoval dál v krasojízdě po zemi česko-slovenské), nýbrž ve štvané zvěři, která tento koncert navštívila.

Z trička, které mělo původně délku až po zpěvákova mužná kolena zbyl po náletu náruživých fanynek pouze kousek čehosi, co si při zavření obou očí a úst (ono těch pár centimetrů odhalené kůže dělá své i s takovým drsňákem jako jsem já :-D ) dovolím dále nazývat "letní tílko". Dovolím si zde také použít slova našich babiček, které by tento model z dílny "Urvi_Co_Se_Da" nazvaly jako hulvátský, nezapošitý, o náchylnosti na nastydnutí vaječníků ani nemluvě! … OK, pardon… Miro Šmajda se vlastně mění na ženu pouze v noci :-)

Je čas aby si na své přišli i dolňáci. Kožený pásek je v pořádku, ale Miro… nečteš Top dívku abys věděl, že bokovky už dávno nejsou v kurzu? Kromě toho, slovo "PÁ-SEK" se tak jmenuje proto, aby se nacházel v PA-SE a ne na ….. no to je jedno, pojďme dál :-)

Čo by som vypichol, je v každém případě materiál kalhot. Ne že bych někdy měla příležitost si je omakat, ale tmavá džínovina vždy byla, je a zůstane KŮŮŮL. Takže - palec nahoru! ;-)

Nesmíme samozřejmě opomenout také topánky. Černé kecky s bílou podrážkou jsou pro takového blonďatého kecku dobrá volba. Pohodlná obuv je nezbytná, protože jehly sice zkrášlují a prodlužují nohy, ale skákat a řádit v nich opravdu nejde. Nevěříte? Zkuste si to ;-)

Celý outfit působí letním (ano, byl červenec), vzdušným dojmem a celkovému sladění do černé barvy, včetně doplňků, můžeme v případě tohoto nenahraditelného rockera jedině zatleskat.

A na závěr je tu jedna žádost na vás, to nezkrotné zverstvo, které teď spí s kusy výše popisovaného tílka pod polštářem: zaměřte se na příštích akcích na focení celé postavy a ne jen té blonďaté kebule, ačkoli je krásná a vždy pečlivě načesaná. Nemám pak z čeho vybírat fotografie, které lze "svlékat", hodnotit a drbat. Předem děkuji.

Nyní sundávám Mirovi zatykačská pouta a jdu o dům dál. Ale zase se vrátím a to už… ČOSKORO! ;-D

Hodnotila stylistka Domi
(zdroj: http://mirosmajda.sk/w/#fanklub)


Antibulvár #1 - Excentrický zpěvák Miro Šmajda se v noci mění na ženu!

26. července 2011 v 19:59 Antibulvár
imagebam.com
(kliknutím na obrázek se otevře ve větší velikosti)

Reakce na článek:

Takových článků týkajících se Mirovo vizáže se objevilo už přehnaně moc. Ve všech se rozebírá stále to samé - vlasy, make-up - není to už ohrané, aby každý zdroj psal článek na stejné téma a ještě si dovolil přidat fotku jako důkaz? Kolikrát jsme se už dozvěděli, že je Miro transexuál a krade z různých klubů oblečení a především šminky a malovátka? Souhlasím s tím, že pak je Mirova neúčast na pozdních večírcích jasná. Miro má prostě lepší program, který si nenechá uniknout a spolu s námi se těší na další články, kteří se na toto téma objeví. Tak šup sem s nimi:-)

Reakce oficiálního fanclubu:

Nevíme jak vy, ale u nás v týmu si myslíme, že se redaktorka držela zbytečně při zdi. Šmajdovu mamku zná už asi celé Československo a její svědectví v této kauze tak nepřineslo žádné nové ovoce. Nás by zajímalo, co na to, že se Miro v noci mění v ženu, říkají ostatní Mirovi příbuzní a známí - babička, dědeček, tetička, strýček, tetička a strýček z druhého kolena, sousedka, prodavačka a další. Jeho kapela by také mohla do celé záležitosti vnést trochu světla - pokud se Miro v noci opravdu mění v opačné pohlaví, potom je záhada jeho častých neúčastí na pozdních párty a večírcích vyřešena. Zařadil by se tak po bok dalších prokletých - namátkou jmenujme například světově proslulou princeznu Fionu. O tom, jaké rozuzlení by nastalo, kdyby exkluzivní rozhovor k tomuto tématu poskytl Mirův čtyřnohý domácí mazlíček, se už radši ani nezmiňujeme. Inu, Plus 7 dní má ještě co dělat a snad se z našich navrhovaných témat ještě poučí. Vývoj budeme samozřejmě i nadále sledovat.

(zdroj: mirosmajda.sk)


ANTIBULVÁR/HAVE FUN

26. července 2011 v 19:19
Zbrusu nová rubrika v "propojení" s oficiálním fanclubem, kde neplatí žádné zákony a hranice! Věci se uvádí na "pravého Míru", ať se to někomu líbí nebo ne. Důležitá je především reakce Vás všech na daná témata, která se budou objevovat v chystaných podrubrikách...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
» Glosujeme a komentujeme česká a slovenská média, která si berou Mira do pusy
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
» Otevřené hodnocení image kapely stylistkou Domi a Michelle
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Miro Šmajda: V srpnu bude nový videoklip!

25. července 2011 v 18:49 Rozhovory
Stříbrný finalista prvního ročníku Česko Slovenské SuperStar, Miro Šmajda, je v jednom kole. Přesto si našel čas a poskytl nám exkluzivní rozhovor!

BRAVO: Ahoj Miro! Před několika týdny skončila 2.série Česko Slovenské SuperStar. Jaké to bylo, vrátit se na místo činu, případně i jen v televizi sledovat nové talenty? Zaujal tě někdo z finálové 12ky nějak víc než ostatní? Komu jsi držel palce?
MIRO:
"Nazdar Bravíčko :-) Naše poslední účinkování? Byla to příjemná vzpomínka a nová cenná zkušenost na novém místě činu. Účinkoval jsem tam jako host se svojí vlastní tvorbou. To jsem vždycky chtěl. Představili jsme tam náš nový singl "Loneliness", na který v srpnu uvedeme nový videoklip! Favorita jsem neměl, držel jsem palce všem. Ještě víc jim ale palce držím teď. SuperStar je totiž z velké části fiktivní záležitost, realita je už tvrdší."

BRAVO: Je podle tvého názoru umístění v této show důležité? Když porovnám např. současnou popularitu vítěze Martina Chodúra s tou tvou, nebo Benovou, tak jste na tom nejspíše lépe :) Souhlasíš?
MIRO:
"Já skutečně neřeším, kdo na tom jak je. Je to totiž každého vlastní životní cesta a je velmi těžké objektivně zhodnotit, kdo je úspěšnější a kdo méně. Je to redaltivní. Já si buduji postupně mojí cestu podle sebe a svým kolegům držím palce, ať už jsou jakkoliv mediálně populární. Základ je, aby byl člověk šťastný, protože to, že je někdo méně a někdo více medializovaný ještě nemusí nic znamenat."

BRAVO: Ke které své písní z prvního alba máš nejbližší vztah a proč? Je naopak některá, která ti už doslova "leze krkem"?
MIRO:
"Nejradši mám asi "Kvapky" a "Last Forever". Nejvíc mi leze krkem "Baby" (dělám si srandu) :)"

BRAVO: Jsi už dost dlouho terčem nevybíravých útoků bulvárních pisálků. Jak to zvládáš? Kdybys měl kouzelný proutek a mohl jím bulvár zrušit, udělal bys to? Nebo si uvědomuješ, že tím, že o tobě píšou (ať už jakkoliv), ti vlastně dělají zadarmo promo?
MIRO:
"Ano, asi se do mého účesu dobře trefuje :) Já mám ale bulvár rád. Nedávno vyšel článek o tom, že jsem transvestita jen proto, že nejsem konzervativní a s mojí kapelou si malujeme oči a dáváme si make up na vystoupení. Dokonce volali Šmajdově manke, aby se k tomu vyjádřila. Tohle mě úplně zabilo a vybuchl jsem smíchy. Na čem bysme se jinak bavili, pokud ne na takovýchto ptákovinách? Bulvár mě baví a je mi jedno, co o mně píšou. Život stojí na jiných věcech. Hlavně ale, ať mi tam dají dobrou fotku :)"

• KOMPLETNÍ ROZHOVOR V CELÉM ČLÁNKU


Šmajda ve stresu: Kvůli havárii téměř zmeškal festival!

25. července 2011 v 17:39 Novinky
Jen málo chybělo a jedna z hvězd prvního festivalového dne na Cibula Feste v Holíči by chyběla. Důvodem byly havárie na dálnici D1 a nestíhající Miro Šmajda.

"Z Prahy jsme vyrazili pro jistotu o tři hodiny dříve, abychom nemuseli spěchat, a téměř jsme to nestihli," povzdechl si zpěvák. "Nevím, co se dnes v Česku dělo, ale na dálnici to byla samá havárie." Vystoupení nakonec, sice ve stresu, stihl včas a byl rád. Nerad má zpoždění.


(zdroj: zivot.lesk.cas.sk)

Optimalizované pro Mozillu Firefox | Official www.mirosmajda.com | © miro-smajda-daily.blog.cz 2009-2017