Květen 2011

Šmajdovi policie vyhrožovala pistolí a v polovině mu zrušila jeho koncert!

31. května 2011 v 16:09 Novinky
Finalista první řady Česko Slovenské SuperStar Miro Šmajda (22) nebude na svůj poslední koncert v Ostravě vzpomínat v dobrém. Super.cz se svěřil, že tam zasahovala policie. Ta ale nešla po prodejcích drog nebo překupnících lístků, ale přímo po Šmajdově kapele.

"Na ostravský koncert snad do konce svého života nezapomenu. Do té doby jsem o policejní šikaně jenom slyšel, ale teď jsem to zažil na vlastní kůži," zuří mladý zpěvák, který nechápe, jak si policie takové chování může dovolit. Co Šmajdu vlastně tolik rozčílilo?

"Měli jsme koncert v Ostravě na hradě. Vystupovali tam i Tomáš Klus a Markéta Konvičková. Ti dohráli a všechno bylo v pohodě. Pak jsme přišli na řadu my. Ve třetí čtvrtině koncertu do sálu vtrhla policie, která nám brutálním způsobem zrušila koncert," popisuje vyhrocenou situaci blonďatý rocker. Přítomní policisté dokonce prý vyhrožovali pistolemi.

"Přišli ke zvukaři a přikázali mu, aby vypnul zesilovač. Ten nechápal proč a samozřejmě je neuposlechl, protože nebyl důvod. Tak jeden z policistů sáhnul po pistoli. V tu chvíli jsme věděli, že je zle. Zvukař je samozřejmě ihned pustil k aparatuře. Vypnuli všechny přístroje," šokuje brutálními způsoby ostravské policie zpěvák. A důvod? Údajné rušení nočního klidu.

"Říkal jsem jim, aby mi zapnuli aspoň mikrofon, že se jen rozloučím. Ale oni nás naprosto ignorovali. Byli jak hladoví psi," dodává Šmajda, kterého jsme přistihli v centru Prahy. Po hrůzném zážitku se totiž byl odreagovat ve svém oblíbeném baru s designerem Martinem Hruškou. "Přišli jsme sem jen domluvit nějakou spolupráci. Zatím je to ale v počátcích, takže bych nerad něco prozrazoval," ukončil zpěvák.

(zdroj: super.cz)


Miro facebook o.165 // 31.5.2011

31. května 2011 v 14:49 Facebook
Dakujeme moc za posledne koncerty v Plzni, Tepliciach a Karvinej !!! :)) boli ste sakra uzasni !!! ... nove fotky z koncertov v galerii na http://www.mirosmajda.sk/ ! ... terminy dalsich koncertov takisto na offi webe ! ... prajem vsetkym uspesny tyzden !!! :) MS

Miro Šmajda a Rosemaid: Zvuková zkouška v Karviné (29.5.2011)

31. května 2011 v 14:19 Z koncertů
Zvuková zkouška Mirovy kapely Rosemaid v Karviné, 29.5.2011
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Rytmus VS Šmajdova mamka...

30. května 2011 v 19:39 Ostatní videa
:-)...bez komentáře... podívejte se na krátkou upoutávku ONE MAN SHOW...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kliknutí na obrázek Vás přesměruje na stránku s videem.

(zdroj: stream.cz)31.5. - Bratislava - Džínsová párty

30. května 2011 v 18:09 EVENTS

31.5. - Bratislava - Džínsová párty

Kde: kaviarna Café dias v kníhkupectve Panta rhei na Poštovej ul., Bratislava

Čas: 17:00 hod.

Info: Hudobné vystúpenie na krste knihy Petra Holku Normálny cvok dňa so začiatkom o 17.00 h v kaviarni Café dias v kníhkupectve Panta rhei na Poštovej ul. v Bratislave. Prezentáciou sprevádza Dado Nagy.

Autor fotky: Andrew
(zdroj: mirosmajda.wgz.cz)


Videa: Miro Šmajda - Karviná - Den dětí (29.5.2011) #2

30. května 2011 v 17:39 Z koncertů
Videa z koncertu v Karviné, na Dni dětí, který se konal 29.5.2011, zaznamenala
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
We will rock you (originál od Queen)

» VÍCE V CELÉM ČLÁNKU


Videa: Miro Šmajda - Karviná - Den dětí (29.5.2011) #1

30. května 2011 v 16:59 Z koncertů
Videa z koncertu v Karviné, na Dni dětí, který se konal 29.5.2011, zaznamenala
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Enter Sandman (originál od Metallicy)

» VÍCE V CELÉM ČLÁNKU


Miro Šmajda: Nevím, jestli bych se do Superstar znovu přihlásil

29. května 2011 v 15:59 Novinky
Mladý zpěvák, finalista Superstar, Miro Šmajda, dorazil do Plzně na zahájení tradiční Bambiriády. Koncert se mu vydařil i přesto, že přijel s vysokou horečkou. Jaké se mu líbí dívky a jak byl spokojen s plzeňským publikem? To zjistil exklusivně QAP.

Jak se Vám vystupovalo v Plzni?
"Co se týká lidí, je Plzeň stále výborná. Jsme tu už počtvrté a všechny koncerty byly vždy vyprodané. Takže jako vždycky, prostě supéér."

Jak se Vám změnil život po soutěží Superstar?
"Šíleně, úplně se otočil o více než 180 stupňů (smích). No a co je na tom nejlepší, že před tím jsem nezpíval v Plzni. A teď jsem tady počtvrté....Tady jsou tak skvělé baby, báječně nás podporujou, je to pro nás takový hnací motor a pak se dobře hraje."

Jak zvládáte fanynky, poznávají vás kdekoli projdete, není to někdy nepříjemné?
"Víte, kdyby to bylo nepříjemné, tak to nedělám (smích). Užívám si to. Mám rád sice své soukromí, takže když chci, umím si ho ohlídat. Prostě nechodím po ulici... (smích)."

Jaké se Vám líbí typy holek a neříkejte, že na vzhledu nezáleží....?
"Hlavně charismatické baby, musí mít smysl pro humor. Na vzhledu samozřejmě záleží, ale není to jen třeba o blond vlasech. Ideální je takové spojení vnitřních krás s těmi vnějšími (smích)...... takový mix. Víte, můžete vidět nádhernou sexbombu, ale když uvnitř není nic, tak co s ní?"

Fandíte současné soutěži, ze které jste i Vy vzešel? Doporučil byste mladým, aby se také přihlásili?
"Víte, když jsme teď v neděli hráli na Superstar, byla to pro mě taková nostalgická vzpomínka, ale nevím, jestli bych se teď, po zkušenostech, přihlásil. Určitě bych ale asi nešel do už třetího ročníku. Je to celé o těžké práci. Není to jen o tom vyhrát tu soutěž, ale největší makačka je to potom."

Fandíte někomu konkrétnímu v soutěži?
"Ti tři, kteří zůstali před finálem, jsou výborní všichni, každý v něčem jiném. Nedá se říci, kdo by měl vyhrát. Takže konkrétně nikomu palce nedržím."

Jak došlo k tomu drobnému zranění na generálce před vystoupením na Superstar?
"Prostě jsem spadl ze schodů do díry (smích), komu jinému než mně se to může stát? Je to takový vlastně pracovní úraz (smích). Sice mi to zavázali, ale dal jsem to hned druhý pryč, protože nesnáším obvazy. Ještě tady mám modřinu.... (smích)."

(zdroj: qap.cz)


Optimalizované pro Mozillu Firefox | Official www.mirosmajda.com | © miro-smajda-daily.blog.cz 2009-2017