Březen 2011

Rytmus: Opřel se do Šmajdy, Chodúra a dalších! Prý jim všem "jebe"!

31. března 2011 v 15:59 Novinky
V současnosti nejznámější slovenský vývozní artikl, rapper Rytmus (33) měl potřebu ukázat kromě porotcování výkonů snaživých zpěváčků v Česko Slovenské SuperStar také něco ze své autorské dílny. Můžeme se tak potěšit jeho nápaditým poučením o tom, komu všemu podle něho "jebe".

Ve svém novém videoklipu s názvem Jebe se dozvíme, komu všemu to "jebe" a také to, že je prý Rytmus králem popu a fenoménem. Pokud by šlo jen o vysoce sebeironickou hříčku, bylo by vše v pořádku, ale díky tomu, jak bere pan Vrbovský sám sebe smrtelně vážně, je jeho nový klip povýšen na brilantní komediální výstup.

Rapper nám dále naléhavě prozrazuje, že si myslí, že to "jebe" například Mázikové, Chodúrovi, slovenské zlaté Slavici Smatanové, finalistovi SuperStar Šmajdovi a mnoha dalším. Text však bohužel není úplně propracovaný, za monotónní melodické linky se prostě jen dozvídáme to, že jim "jebe".

Avšak i díky tomuto počinu si můžeme být jisti, že žijeme v nanejvýš zajímavé době, která za tyto pohnuté duševní výdobytky jejich autorům platí doslova zlatem.

(zdroj: super.cz)


Česko ještě nepřestalo hledat SuperStar!

31. března 2011 v 14:59 Novinky
Tato pěvecká soutěž vznikla na základě britského televizního formátu Pop Idol. Stejně jako u nás je oblíbená po celém světě a skoro v každém státě najdeme vlastní verzi pěvecké reality show. Základní myšlenkou je, že před očima diváků a díky jejich hlasům vzniká z neznámého zpěváka hvězda hudebního nebe. Některé jste již vybrali, tak se na to pojďte spolu s Kafe.cz podívat.

Mění život od základů

Znáte dobře ta jména? Vzpomenete si na jejich úspěchy? Aneta Langerová, Vlastimil Horváth, Zbyněk Drda a Martin Chodúr. To jsou jména vítězů všech ročníků, které již proběhly. Někdo jim říká rychlokvašky a odsuzuje jejich cestu k vrcholu, někdo obdivuje, že i někdy ještě nezletilé děti dokážou jít za svým snem. Jak jste na tom vy? A myslíte si, že všichni chytili svoji příležitost za pačesy?

Rok 2009

Po téměř tříleté pauze (v mezičase se na televizních obrazovkách objevil pořad X Factor) se spojilo Slovensko s Českem a pro diváky televize připravily 1. Česko-Slovenskou SuperStar. Zpěváci znovu bažili po tom stát se hvězdami, ti, kteří se nemohli kvůli věku zúčastnit předchozích ročníků, dorostli do potřebného věku a diváci si již před začátkem nabíjeli kredity do mobilů, aby mohli svým oblíbencům poslat hlasy. Úspěch se dostavil, protože do úvodních castingů se přihlásilo neuvěřitelných 11 575 soutěžících, ze kterých nakonec bylo vybráno 12 finalistů. A vítězem se stal Martin Chodúr. Druhý skončil dívkami oblíbený Miro Šmajda. O soutěžících z poslední SuperStar slýcháváme zatím nejčastěji. Vydávají cédéčka, hrají v muzikálech i seriálech a koncertují. Sledovanost v Čechách i na Slovensku trhala rekordy a vzhledem k výběru soutěžících ze dvou zemí se objevily také neotřelé hlasy a velké talenty. V porotě zasedli za Českou republiku Ondřej Hejma a Marta Jandová a Slovensko Paľo Habera a Dara Rolins. Celou soutěž moderovala dvojice Leoš Mareš a Adéla Banášová. Živé přenosy se vysílaly z Bratislavy.

(zdroj: kafe.cz)


Plakát Mira Šmajdy v zítřejším Bravu!

30. března 2011 v 18:39 Novinky
V novém čísle časopisu BRAVO, které vychází zítra (31.3.), naleznete kraaasný plakát Mira Šmajdy. :-)

(zdroj: bravo.cz)


Votvírák 2011: Rozhovor s Mirem Šmajdou!

30. března 2011 v 17:49 Rozhovory
Stejně jako tomu bylo minulý rok, bude i tentokrát Miro spolu s kapelou součástí otevření nové festivalové sezony - Votvírák 2011

Co si představíte, když se řekne Votvírák 2011?
Predstavujeme si super zabavu, paprsky slnecnych lucov svietiace na kopec skvelych ludi, krasnych bab a lejuce sa litre piva! :-)

Máte rádi letní hudební festivaly a jak se na letní hraní Vaše kapela připravuje?
Letne festivaly mame velmi radi, a pripravujeme sa na nich pripravou noveho programu, a pivom zapijame pilulky beta carotenu, aby nas nespalilo slniecko :-)

Co budete na Votvíráku hrát? Máte nějaké speciální překvapení?
Na Votviraku tento rok predstavime věci z novopripravovaneho albumu, ktory bude omnoho tvrdsi a charakterovo uplne iny jako bol debutovy (kusok kompromisny) album.

Jaké novinky chystá Vaše kapela na novou letní festivalovou sezónu?
Před letom chystame vypustit novy singel, jako predzvest albumu, novy videoklip, a hlavne vyrukujeme v uplne novej zostave kapely, a kompletne novou tvarou, ktora omnoho viac odrazi to, aki sme…

Co byste rádi vzkázali svým fanouškům, kteří za Vámi letos pojedou na Votvírák?
Moc sa na vsetkych tesime, na kopec piva, rockerov a krasnych ceskoslovenskych bab v plavkach :-) a hlavne na to, ze budeme znova sucastou otvorenia novej festivalovej sezony !

Rozhovor vznikl ve spolupráci s produkcí festivalu Votvírák - více na www.votvirak.cz

(zdroj: mirosmajda.wgz.cz)


Miro, všechno nejlepší k svátku! :-)

29. března 2011 v 20:09 OSTATNÍ
Mirovi přeji za všechny fanoušky k dnešnímu svátku (tentokrát k tomu slovenskému svátku :-)), všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, lásky a hlavně energie na novou sezonu 2011, v nové sestavě s novou tváří, novými akcemi, novým programem a singlem, který by měl být vypuštěn začátkem léta, a moc se těšíme na všechno, co si pro nás Miro s kapelou připravili...

Držíme palce a moc děkujeme za všechno Miro, máme Tě rádi...♥


Miro píše... [Chcel som zbaliť babu, no kľúče od auta mala Chihuahua - 29.3.2011]

29. března 2011 v 18:29 Miro píše...

"Nedávno som bol súčasťou vtipnej nočnej debaty s partiou fajn ľudí ….o balení, vzťahoch a problémoch s nezáväzným zoznamovaním sa. Prišiel som na pár zaujímavých postrehov, …samozrejme, možno sa mýlim … alebo… !? :)

Veľmi zvláštny mi príde paradox, že 99% z nás si vie pri prvom stretnutí predstaviť možný a nemožný scenár, ktorý by napísal s tou-ktorou osobou - teda základ chuti do nadviazania vzťahu a dobrodružného spoznávania sa má každý, keďže fantázia pracuje na základe pudovej príťažlivosti. Napriek tomu iba drvivá menšina prizná, že tomu skutočne tak je, ale radšej predvádza oscarové moralistické výkony :) To ale je možno skôr prejavom neuvoľnenosti a maskovania problému nadviazať slobodný (často možno) perspektívny kontakt s osobou opačného pohlavia… a to je možno tak trocha škoda, keď sú si proste 2 ľudia navzájom sympatickí, a stroskotá to len na takejto blbine :)

Niekedy síce zdanie môže klamať, no podľa mňa hlavný zmysel ľudskej príťažlivosti tkvie v túžbe po poznaní a šteklivom pokušení nazrieť do neznáma, a často je to aj pri osobách, kde podľa okolností vieme usúdiť, že možno riskujeme…

Ale povedzme si pravdu … že je na tom riskantnom pokušení niečo sexi? :) … tak načo riešime zábrany…

Možno Vám to príde divné, ale mne naopak celkom milé … že napr. psíky sú ďaleko pred nami, čo sa týka uvoľnenia. No nie je to krásne, že ani absurdný sci-fi scenár nie je prekážkou pre psíka Chihuahui, keď zbadá fenku Bernardína vo svojich dňoch … - … vyplazí jazyk, vycerí zúbky a zavelí "útok" s takou sebadôverou, akokeby mal kľúče od požiarneho auta s rebríkom…? :)
Je to zvláštne, ale keby si možno ľudia vedeli častejšie predstaviť imaginárny "stairway to heaven", nevznikali by problémy týkajúce sa zábran v nadväzovaní vzťahov.

Viem, znie to možno zvrátene, ale niekedy možno stačí málo … napr. si predstaviť ako vzor - malého chlpatého a ušatého bujačika s vyplazeným jazykom … pretože ten musí mať asi sakra dobrý know-how, keď si tak verí … :)

Just … take it easy … :)

…alebo sa mýlim? :)

Autor: Miro Šmajda
(zdroj: mirosmajda.sk)


Miro facebook o.141 // 29.3.2011

29. března 2011 v 17:59 Facebook

Este raz dakujem za blahozelania :)) ste poklady :)) http://mirosmajda.sk/w/#myblog

Miro facebook o.140 // 29.3.2011

29. března 2011 v 17:19 Facebook
Wuuu :))) Dakujem vsetkym moc mooooc za gratulacie :)) velmi ste ma potesili ;) ... see yaa sooon :P tesim sa na Vas ! :)


Nový kytarista Mira Šmajdy!

29. března 2011 v 15:59 Novinky

Kapelu Rosemaid Mira Šmajdy nedávno opustili oba kytaristi (Roman Birkuš, Miro Bitomský) a novým kytaristou v kapele Mira Šmajdy se po několika společných kapelových zkouškách stal definitivně favorit Adam Noska. Mladý talent, který do kapely skvěle zapadnul, je dokonce i celkovým vítězem posledního ročníku československé kytariády 2010.

Věříme a doufáme, že výběr byl správný a těšíme se na společné koncerty, novou sestavu, nový program a celou sezonu 2011! :-) Více info už brzy!

(zdroj: mirosmajda.wgz.cz, mirosmajda.sk)

Optimalizované pro Mozillu Firefox | Official www.mirosmajda.com | © miro-smajda-daily.blog.cz 2009-2017