Únor 2011

Vzpomínky na Vizovické trnkobraní 2010!

28. února 2011 v 18:29 Ostatní videa
V celém článku máte video sestřihů z festivalu Vizovické trnkobraní, které proběhlo 21.8.2010, Miro v čase 7:20
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Poslední šance: Hlasování do Žebříku 2010!

27. února 2011 v 15:50 PODPORA
Poslední šance hlasování do Žebříku 2010, ve kterém byl nominován i Miro a to celkem do 4 KATEGORIÍ! :-) Do zítra, 28.2. máme poslední možnost zaslání SMS pro Mira a pomoct mu tak nominace proměnit v ceny! Vyhlášení Žebříku proběhne 4. března v plzeňském Domě kultury Inwest.

Věříme a doufáme, že vybojujeme alespoň jedno umístění (ale nejlépe všechny 4 :-))... záleží čistě na nás! :)

Hlasovat pro Mira můžete pomocí SMS na číslo: 900 06 09 pro Čechy a nebo na číslo: 6661 pro Slovensko. Cena SMS je 9,- Kč včetně DPH pro Čechy a 0,19 € pro Slovensko. V domácí části ankety jsme nominováni v kategoriích:

ALBUM (Miro Šmajda - Čo sa týka lásky) - SMS posílejte ve tvaru: ZB 2 D 1
SKLADBA (Last forever - Miro Šmajda) - SMS posílejte ve tvaru: ZB 3 D 2
ZPĚVÁK (Miro Šmajda) - SMS posílejte ve tvaru: ZB 5 D 3
OBJEV
(Miro Šmajda) - SMS posílejte ve tvaru: ZB 7 D 4

Bližší informace o hlasování naleznete ZDE

Předem děkujeme všem, co poskytnou hlas a pomůžou nám! :-)


Zvol nejhezčího kluka ze všech ročníků SuperStar!

26. února 2011 v 17:19 Novinky
Zpěv není všechno, někteří kluci ze SuperStar uměli zaujmout i něčím jiným. Vyber toho, který vypadá nejlíp!

Říkají to i samotní porotci - v SuperStar sice na zpěvu záleží hodně, ale správná hvězda má mít i příjemný zevnějšek, hezký úsměv, pěknou postavu, charisma... zkrátka musí nejen dobře zpívat, ale také dobře vypadat.

Předchozími řadami SuperStar se mihla hezká řádka fešáků. Do dnešní ankety jsme vybrali ty kluky, kteří měli během soutěže u holek největší ohlas a popularitu. Než se nám v právě běžící řadě SuperStar ukážou další krásní kousci, pojďte zavzpomínat na předchozí série a pomozte nám najít toho úplně nejhezčího kluka za celou historii SuperStar! Vše je ve vašich rukou.

HLASUJTE NA ODKAZU UVEDENÉM VÝŠE!
(zdroj: krasna.cz)


Z archivu: Rozhovor s bubeníkem Jarem Žigem!

26. února 2011 v 15:59
Letní rozhovor s bubeníkem Mira Šmajdy, Jarem Žigem z Prahy - Zličín, 28.8.2010, natočila
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Z archivu: Rozhovor s baskytaristou Tamásem Beliczou!

26. února 2011 v 15:09
Letní rozhovor s baskytaristou Mira Šmajdy, Tamásem Beliczou z Prahy - Zličín, 28.8.2010, natočila
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Z archivu: Rozhovor s kytaristou Mirem Bitomským!

26. února 2011 v 14:09
Letní rozhovor s kytaristou Mira Šmajdy, Mirem Bitomským z Prahy - Zličín, 28.8.2010, natočila
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rosemaid TV uvádí...

26. února 2011 v 12:29
...co uniklo ze střižny, aneb co nám fanouškům Mira a Rosemaid zůstalo zatajeno? :-)
Na odkazu níže máte promítání fotek spolu s textem, které připravil Oficiální fanclub.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(zdroj: mirosmajda.wgz.cz)


Žebřík 2010 odhalil už nyní překvapení!

25. února 2011 v 17:39 Novinky
Plzeň - Pět nejlepších v každé kategorii už zná prestižní hudební anketa Žebřík za rok 2010. Každoročně ji vyhlašuje magazín Report a její letošní devatenáctý ročník vyvrcholí slavnostním vyhlášením výsledků 4. března - již tradičně v plzeňském Domě kultury Inwest.

Pětice největších favoritů Žebříku 2010 Peugeot Music Awards vzešly z lednového hlasování fanoušků. Zatím dominuje skupina Nightwork, která se dostala mezi nominované ve čtyřech kategoriích. Její zpěvák Vojtěch Dyk se probojoval do finále ve dvou kategoriích. "Počet nominací pro Nightwork a Vojtu Dyka je úctyhodný, ale současně i trochu zarážející, jako by loni na naší scéně tahle kapela neměla vážnější konkurenci. Navíc historie ankety nepamatuje, že by někdo kandidoval na nejvyšší příčky jako zpěvák i herec zároveň," komentuje velké naděje těchto favoritů Jarda Hudec, šéf Reportu a ředitel cen Žebřík. Dodejme, že Vojtěch Dyk je nominován také za herecký výkon ve filmu Ženy v pokušení.

Ve čtyřech kategoriích nominovali fanoušci zpěváky Martina Chodúra a Mira Šmajdu, tři nominace získaly Aneta Langerová a skupina Chinaski. Do nejužšího výběru kandidátů na triumf v letošním Žebříku se dostali ještě Anna K., Lucie Bílá, Ewa Farna, Jitka Charvátová, Klára Vytisková, Dan Bárta, Aleš Brichta, Ben Cristovao, Tomáš Klus, Niceland, formace BSP, Lucie, Mako mako, Mandrage, Mňága a Žďorp, Sunshine či UDG. Kabát se probojoval díky fanouškovským hlasům mezi finalisty v hudebních DVD i v jediné záporné kategorii Průser roku.

"Překvapením je fakt, že se do nominací dostalo album Anety Langerové nazvané Jsem, které vyšlo už v roce 2008 a bodovala s ním loni. Zcela novou tváří je naopak Jitka Charvátová, někdejší zpěvačka Skyline, jež má šanci uspět mezi objevy a videoklipy. Obecně vzato, pro úspěch v posluchačských anketách tohoto typu je nezbytné, aby kapela nebo interpret měli hodně fanoušků nejen pod pódiem na svých koncertech, ale i ve fanklubech a na sociálních sítích. To se na výsledcích projevuje dost markantně," uvažuje Jarda Hudec. Nakonec budou jako každoročně oceněni tři nejlepší v každé kategorii. Ti také převezmou originální sošky z dílny západočeského výtvarníka Václava Česáka.

Teď je až do 28. února opět na vás, komu z nominovaných pošlete formou sms svůj hlas. A navíc - vaše sms budou slosovány o zajímavé ceny partnerů Žebříku. Vyluštění tajenky se jmény vítězů se dozvíte na už zmíněném březnovém slavnostním večeru v Domě kultury Inwest v Plzni. "Finálový večer 4. března bude největší show, jakou kdy historie Žebříku zažila. Je také produkčně náročnější a nákladnější než v minulosti. Proto bych rád poděkoval za podporu vedení plzeňské radnice a aktuálně i hejtmanovi Plzeňského kraje Milanu Chovancovi, který se stal novým partnerem této kulturní události," zdůrazňuje ředitel Žebříku Jarda Hudec.

Show, o které Jarda Hudec mluví, potrvá pět hodin a moderovat ji budou Tomáš Hanák s Klárou Vytiskovou. Koncertně se představí skupina Sunshine s písničkářem Nicelandem, Nightwork, Xindl X s Olgou Lounovou a kapela Marka Ztraceného s překvapivými hosty. Vrcholem má být projekt Best Of Davida Kollera, který za doprovodu svých někdejších i současných spoluhráčů zazpívá své největší hity. Na druhé scéně v Domě kultury Inwest bude znít hip hop s taneční hudbou v podání DJ´s zvučných jmen, mezi nimiž mají být Friky, Robot nebo Mersí.

A komu to ještě nebude stačit, od půlnoci se může setkat s hvězdami Žebříku na party ve známém plzeňském klubu Buena Vista.
(zdroj: plzensky.denik.cz)


Spy: Slova slavných - Miro Šmajda

25. února 2011 v 16:59 Scans
Z časopisu Spy
Oskenovala 222.Lenka
(zdroj: mirosmajda.wgz.cz)

Exkluzivně pro Fanclub: Rozhovor s Dominikou!

24. února 2011 v 18:30 Novinky
V neděli 20.2.2011 se v Domě Umění v Košicích uskutečnil benefiční koncert "Usmej sa na mňa", kterého se účastnil i Miro Šmajda. Cílem tohoto sdružení je pomáhat sluchově, zrakově, mentálně a tělesně postiženým dětem a mládeži. Při písničce Ces´t La Vie Miro nabídl skromný taneček dívce, která je na vozíku. Oficiální fanclub přináší rozhovor s Dominikou.

V neděli 20.2. jsi byla přímým účastníkem benefičního koncertu Usmej sa na mna, který proběhl v Domě Umění v Košicích. Tento večer se vám představilo několik umělců a známých osobností. Kdopak ti v paměti uvíznul nejvíce a proč? :-)
Dominika: Jednoznačne Miro, pretože prišiel ku mne tak nečakane, ja som to vôbec nečakala, myslela som si že si vyberie nejaké iné dievča veď ich tam bolo dosť tak prečo práve ja???? :-))

Zjistila jsem, že v neděli to nebylo tvé první setkání s Mirem. Prozraď nám, kdy jste se viděli poprvé a při jaké příležitosti.
Dominika: Prvý krát sme sa stretli na mojej škole, bol to taký miny koncert aj spolu s autográmiádou tak 4 dni pred Vianocami takže to bol pre mňa ten najkrajší vianočný darček od jeho tety lebo ona je učiteľka na mojej škole a keby nie jej tak by som sa s Mirom tak skoro ani nestretla takže som jej zato veľmi vďačná :-)))

Sleduješ hudební kariéru Mira? Případně kde se o něm dozvídáš novinky a aktuální informace?
Dominika: Áno sledujem a to konkrétne na jeho stránke, dá sa povedať že som tam non-stop :-))

V listopadu minulého roku Miro vydal CD Čo sa týka lásky. Měla jsi možnost ho slyšet a co říkáš na autorskou hudební tvorbu tohohle blonďatého stvoření? :-)
Dominika: Áno mala som tú možnosť ba dokonca ho aj mám a musím povedať že je strašne super a neľutujem že som si ho kúpila

A co Dominika a hudba? Nemáme tu třeba skrytou konkurenci a nadějnou zpěvačku? :-)
Dominika: Čo ja a hudba?? Hudbu mám strašne rada, už ako mala som ju začala počúvať, kedysi som chodila na spev okol asi tak 7 rokov no potom ma to prešlo :-))

Dominika, na společné fotografii s Mirem vám to nejen ohromně sluší, ale hlavně se na nás krásně usmíváš. Přejeme ti, aby i nadále tvou tváři zdobil jen a jen úsměv dle hesla "Usmej sa na mna" a moc děkujeme za rozhovor!
Dominika: Nie je za čo, veľmi rada som odpovedala na tieto otázky :D
(zdroj: mirosmajda.wgz.cz)

Optimalizované pro Mozillu Firefox | Official www.mirosmajda.com | © miro-smajda-daily.blog.cz 2009-2017