Leden 2011

Šmajda šokuje: Toto řekl o své sexuální orientaci!

31. ledna 2011 v 15:58 Novinky
miro-smajda-daily.blog.cz
Ten se ale nezdá! Ačkoli byl stříbrný finalista Česko Slovenské SuperStar Miroslav Šmajda (22) neustále obklopen ženami, mnozí ho i přesto podezřívali, že svou pravou orientaci zakrývá. My jsme se ho proto na rovinu zeptali, zda je opravdu homosexuál a co na tyto řeči říká. Jeho odpovědi nás zaskočily.

Odkryl tajemství?! Mladý zpěvák Miroslav Šmajda své fanynky neustále dráždí rockersky-andělským vzezřením. Mnohé slečny však nyní budou zřejmě šokovány. Blonďák totiž nepopřel spekulace o své homosexuální orientaci!

Na otázku, co říká na to, že ho mnozí tak vnímají, odvětil tichým hlasem: "Že by? Já nevím. Možná na tom něco pravdy bude." Ve své odpovědi ani slůvkem nepopřel, že by šlo o fámy. Dokonce ani nenaznačil, že jsou takové řeči nepravdivé. Jelikož nás jeho reakce překvapila, tak jsme se ho na rovinu zeptali, zda je gay. "I kdybych byl na radiátory orientovaný, je to moje věc. Ať si myslí, kdo chce, co chce, "odvětil Šmajda. Rychle však dodal: "Zatím se otáčím za holkama."

Zdá se, že Miro nechce ztratit ženské ani mužské fanoušků, a proto nechává otázku své sexuální orientace otevřenou. Jisté však je, že přítelkyni momentálně nemá. "Pořád čekám na tu pravou. Dosud to bylo takové střídavé, jednou slunečno, jednou oblačno. Ale sex jsem měl naposledy před méně než půl rokem, " tvrdí Šmajda. Vypadá to tedy tak, že milostné radovánky si užívá i aniž oficiálně přiznal, že s někým tvoří pár.

JEDNÁ SE POUZE O BULVÁR! NEBERTE NIC VÁŽNĚ!
(zdroj: topky.sk)


Miro Šmajda a Karolína Majerníková chystají společné vystoupení!

30. ledna 2011 v 16:59 Novinky
http://miro-smajda-daily.blog.cz
V uplynulém roce byl slovenský zpěvák Miro Šmajda doslova na roztrhání a s přehledem zvládal i tři akce v jednom dni. S nástupem nové roku však o sobě nedává příliš slyšet. Poté co se začátkem ledna mihnul se svojí kapelou Rosemaid na Tříkrálovém koncertě v Městském divadle v Brně, který přenášela i česká televize, dění kolem vlasatého rockera zcela utichlo.

Určitě to ale není z toho důvodu, že by jeho kariéra skončila nebo že by si užíval nějakou extra dlouhou dovolenou, která by v jeho případě byla ovšem naprosto zasloužená. Spíše se jedná o ono pověstné ticho před bouří, v podobě dalších super akcí a koncertů. Není ani vyloučeno, že Miro chystá pro své fanoušky i nějaké to nečekané překvapení...

A první vlaštovka už přiletěla! Už za necelý měsíc totiž vtrhne blonďatý Košičan opět na pódium a to právě ve svých rodných Košicích. A nejen on! Spolu s ním i další rodilá Košičanka, krásná semifinalistka ČeskoSlovenské SuperStar 2009, Karolína Majerníková. Dne 20.2. v 17:00 oba vystoupí na benefičním koncertu "Usmej sa na mňa 2011" v Dome umenia. Kromě Mira a Karolíny se o dobrou náladu postarají ještě Marián Čekovský, Henry Tóth, Adriena Bartošová, Juraj Burian, Marián Bango a chybět nebudou ani hendikepovaní umělci, mezi nimi např. nevidomá dvojčata Heňo a Noro.

Finanční výtěžek z akce je určený na zorganizování speciálního letního tábora pro sluchově, zrakově a mentálně postižené děti. Takže vy všichni z Košic a blízkého okolí určitě neváhejte. Vstupenky se dají zakoupit v MIC Dargov v Košicích.

(zdroj: mirosmajda.bloger.cz)


Miro Šmajda: Kvůli problémům s orientací žije v celibátu!

30. ledna 2011 v 16:09 Novinky
http://miro-smajda-daily.blog.cz
O sexuální orientaci slovenského zpěváka Mira Šmajdy (22) se už několikrát v médiích spekulovalo a jak to tak vypadá, bylo to naprosto oprávněné. Samotný finalista první Česko Slovenské SuperStar totiž sám neví, jaké pohlaví ho přitahuje víc.

Je to smutné, leč je to tak. Miro Šmajda naprosto otevřeně přiznává, že ačkoli se otáčí spíše za ženami, svou orientací si tak jist není. Jeho zmatenost došla do takové fáze, že dokonce přestal i sexuálně žít. "Doteď jsem to měl ve vztazích takové střídavé, chvíli bylo jasno, chvíli oblačno. Sex jsem měl naposledy před půl rokem," přiznal v rozhovoru pro server topky.sk. 

A přestože nikdy nebyl přistižen inflagranti s mužem, o své případné homosexualitě se nikdy moc nerozpovídá. "I kdybych byl orientovaný na radiátory, je to moje věc. Ať si každý myslí co chce," reagoval Šmajda podrážděně na citlivé téma.

Jedno tedy zůstává jisté, navzdory všem spekulacím a hypotézám zůstává Miro i nadále single a vztah s Radkou Pavlovčinovou byl pravděpodobně jen marketingový trik. Ve svém věku má ale zpěvák dost času, aby se našel a zjistil, co mu v intimním a osobním životě vyhovuje nejlépe.

NUTNO BRÁT S REZERVOU!
(zdroj: super.cz)


Miro Šmajda: Nová profilovka na facebooku!

30. ledna 2011 v 15:29 Facebook
Miro si dal na facebooku novou profilovku. Krásná, moje oblíbená...

SuperStar retro: alba účastníků první ČeskoSlovenské soutěže!

29. ledna 2011 v 17:29 Novinky
Po třech řadách českého hledání SuperStar přišel čas na změnu. V roce 2009 byl proto odstartován ambiciózní projekt Česko Slovenská Superstar, který umožnil společnou soutěž obyvatelům dvou zemí. Opět nás čekala přehlídka více či méně talentovaných jedinců, aby nakonec jednoznačně a s přehledem zvítězil Martin Chodúr. Zajímavých tváří ale bylo mezi finalisty více.

Od soutěže uplynul více než rok, během nějž se hledali talenti i v jiných oblastech, než je zpěv (byť nakonec stejně zvítězila famózní zpěvačka). Finalisté SuperStar využili toho, že měli během Talentmanie relativní klid k tomu, aby vyplodili kvalitní debutová alba. Jak se jim to podařilo?

Miro Šmajda - Na to, že jde o stříbrnou Superstar, jsem čekal, že Mirova prvotina žbluňkne hlasitěji, zvlášť když zvolil osvědčeného producenta Milana Cimfeho. Album Čo sa týka lásky ale přesně odpovídá tomu, jak Mira známe ze Superstar. To je prostě čistokrevná šmajdovina, trochu romantická, trochu kýčovitá, trochu bez soudnosti, ale upřímná a s nasazením. Jen ty jeho výlety do křiklavých výšek by měly skončit, vůbec mu nesedí a metalisti pochopili už v osmdesátých letech (Láďa Křížek až v devadesátých), že tudy cesta nevede.

Mně osobně se víc líbí v baladických skladbách a v jakémsi písničkářském rocku. Klidný kluk s kytarou, takový Šmajda je pro mě lepší než pobíhající po pódiu, rvoucí ze sebe košili a pištící jak skejťák dopadnuvší rozkrokem na zábradlí. Album to není špatné, možná jen zbytečně průměrné. Chtělo to více odvahy a osobitosti. Miro příliš často postupuje tak, že vezme to nejlepší z různých kapel a z různých zpěváků, smíchá to dohromady a zkusí to napodobit. A ono se ukáže, že to nefunguje. Na pódiu ani na albu.

(zdroj: nova.cz)


Zábava s tématikou Rosemaid! :-)

29. ledna 2011 v 14:42 OSTATNÍ
Autorkou je skvělá Martina Zackova, která vyrobila pro fanoušky a oficiální fanclub Mira a Rosemaid tuhle zábavu na zahnání nudy :-) Tak vyberte si a punořte se aspoň na chvilku do světa Rosemaid...

(Na začátku hry se objeví instrukce (aby hra začala, je třeba stisknout klávesnici Ctrl, dále se už používají pouze šipky). Ten vousatej pán vážně nemá našeho Mira moc rád, takže je třeba se mu radši vyhýbat. Od prvního levelu je Miro ze hry více a více unavenější a hlavně - hladovější, je proto třeba pravidelně nabírat sílu konzumací banánů a sbírat body hrou na kytaru... a co je nejdůležitější - NEKAŠLAT NA FANOUŠKY, jinak se z druhého levelu prostě nedostane...:-) Ve třetím levelu pak musí opravdu dokázat, že umí rozehrát pořádný rock´n´roll, aby co nejdříve vydal nové CD!)

(zdroj: mirosmajda.wgz.cz)


Hlasujeme do Hitparády TOP HITS - Február / Únor!

27. ledna 2011 v 19:09 PODPORA
http://miro-smajda-daily.blog.cz
...máme tady další pouze blogovou anketu (nikoli prestižní), tentokrát na úžasném blogu tophudba, na kterém probíhá anketa Hitparáda TOP HITS na měsíc únor/február.

Do své ankety nominoval jako novinku Mira Šmajdu s hitem Baby. Na odkazu výše můžete podpořit!

Za hlasování moc děkujeme..!Nominujeme Mira a Rosemaid do ankety Žebřík 2010!

26. ledna 2011 v 16:59 Novinky
...Mira se nám sice nepodařilo nominovat v rámci ankety OTO 2010 do TOP 7 v kategorii Spevák, ale přesto nevěšíme hlavu a zkoušíme to dál! Tentokrát v prestižní anketě Žebřík 2010!

První kolo hlasování v prestižní hudební anketě Žebřík - do 31. ledna 2011

Ještě jste neposlali svůj hlas? Napravit to můžete ZDE

Hlasovat lze také prostřednictvím SMS na číslo 900 06 09, ze Slovenska na číslo 6661 NEBO na webovém odkazu ve formuláři výše.

5 nominovaných v každé kategorii domácí části bude zveřejněno 1. února

Pro Mira a Rosemaid hlasujeme v domácí části v těchto kategoriích, a to následovně:

Skupina: Rosemaid
Album: Miro Šmajda - Čo sa týka lásky
Skladba: Miro Šmajda - Last forever
Videoklip: Miro Šmajda - Baby
Zpěvák: Miro Šmajda

© foto: KL HANNAH 29.8.2010 BRNO


Optimalizované pro Mozillu Firefox | Official www.mirosmajda.com | © miro-smajda-daily.blog.cz 2009-2017