Prosinec 2010

Happy New Year!! :-)

31. prosince 2010 v 17:49
http://google.cz/

Všem návštěvníkům, ať už stálým nebo i těm, co sem jen tak zabloudili, přeji jen to nejlepší do Nového roku 2011, aby pro ně byl mnohem lepší, než byl tento, aby se Vám všem jen dařilo, aby jste měli co nejčastěji úsměv nas tváři - protože ten je důležitý... :-) Všem hodně zdraví, štěstí, lásky...opatrujte se, dávejte na sebe pozor a... HAPPY NEW YEAR!!! :-)


Společně  se již tedy můžeme rozloučit s letošním rokem, kterému děkujeme za nového Československého interpreta Mira Šmajdu...!!! :-)

Velké děkuji všem návštěvníkům za podporu, za návštěvnost a za to, že jste...DÍKY Vám ještě funguju.... Hodně štěstí... :-*
http://miro-smajda-daily.blog.cz
foto: mirosmajda.wgz.cz


Miro Šmajda oslaví Silvestra koncertem v Košicích!

31. prosince 2010 v 16:10 EVENTS
...Miro spolu se svou doprovodou kapelou Rosemaid už dnes večer oslaví Silvestra na Hlavnej ulici - Immaculata v Košicích. Celý program večera bude trvat od 20:00 - 1:00 hod., čas Mirova vystoupení by měl být 23:00 hod.

Kapela Rosemaid tak spolu s Mirem zpříjemní poslední minuty letošního roku. :-)

...a ještě...nezapomeňte, že už dnes večer od 20:00 hod. na TV Nova v relaci Mejdan roku z obýváku můžete vidět hrát ve speciálním díle Ulice Mira spolu s Honzou Bendigem! :-) Jsme moc zvědaví na Mirův výkon...!

Kdo se nestihne dívat z jakéhokoli důvodu, bude se spolu s námi ostatními těšit na záznam, který se pokusíme přinést v co nejbližší možné době..! :-)

Všem krásného Silvestra..! :-)
foto: TV Nova


Miro Šmajda: V novém roce ho čeká další stěhování!

31. prosince 2010 v 15:09 Novinky
http://miro-smajda-daily.blog.czS odchodem starého a příchodem nového roku přichází tradičně čas bilancování, dávání si předsevzetí. Pro některé z nás je to dokonce čas velkých změn a nových začátků, ať už v soukromém nebo pracovním životě. Jedním z těch, které čekají zásadní změny, je i Miro Šmajda.

A není to poprvé. Už v loňském roce, kdy se z neznámého kluka z košického sídliště stal stříbrný finalista Česko Slovenské Superstar a miláček všech žen, opustil své rodné město Košice a přestěhoval se kvůli slibně nastartované kariéře do Bratislavy. Rok se sešel s rokem a zpěvák opět balí kufry. Definitivně tak opouští svůj málo využívaný podnájem v Bratislavě a míří si to rovnou do české metropole Prahy, kde ho tak budete moci už od ledna potkávat. V Česku je o něj totiž mnohem větší zájem, má zde více koncertů a více příležitostí rozvíjet svou kariéru.

8. listopadu vyšlo Mirovi Šmajdovi debutové album "Čo sa týka lásky" - Je na něm 11 písniček. Druhý singl a klip se jmenuje "Baby". Kromě jedné anglické a jedné české věcičky jsou všechny písně ve slovenštině a album je po hudební a textové stránce Mirovo dílem. Najdete na něm rychlejší rockové skladby, ale i balady, no a hlavně - celý svět se nese ve znamení lásky.

ROZHOVOR MÁTE V CELÉM ČLÁNKU


Miro Šmajda na přivítání Nového roku v Košicích!

31. prosince 2010 v 14:41 Novinky
Po Vánocích, které většina lidí vnímá jako svátky klidu, míru a mají spíše duchovní rozměr, se Košice chystají na uvítanou Nového roku.

Zábavný silvestrovský program při sousoší Immaculata připravuje město Košice na poslední den roku se začátkem od 20.00 h. V moderovaném programu Silvestr 2010 vystoupí DJ Pepo, Midas, The Clear, D. S. Studio, Marián Čekovský and Band, Miro Šmajda se skupinou Rosemaid, Pavel Janák alias Michael Jackson.

Součástí programu bude proslov primátora města Košice Richarda Raši a půlnoční ohňostroj, řekla Katarína Angelovičová z komunikačního referátu Magistrátu města Košice.

Dodala, že prodejci ve stáncích na Hlavnej ulici se mohou rozhodnout, zda budou mít stánky nadále otevřeno i během Silvestra. I během Silvestra však budou moci prodávat pouze dosavadní sortiment alkoholických nápojů, tedy vařené víno a medovinu, upřesnila Angelovičová.

Městská policie Košičanů a návštěvníků města upozorňuje, že ani během silvestrovské noci nelze přinášet a konzumovat na Hlavnej ulici alkoholické nápoje. Jedinou tolerovanou výjimkou bude šampaňské.

Příslušníci městské policie budou i v poslední noc roku chránit majetek občanů a města a také bavící se lidi, "uvedl Slavomír Pavelčák, zástupce náčelníka Městské policie v Košicích.

(zdroj: korzar.sme.sk)


Šmajda a Čekovský budou hvězdami košického Silvestra!

31. prosince 2010 v 14:09 Novinky
http://miro-smajda-daily.blog.cz/
Silvestrovský program i letos připravilo město Košice. Stane se tak navzdory tvrdým dopadům krize na městský rozpočet a ztrátě příjmů z podílových daní. Uskuteční se v historickém centru města na Hlavnej ulici u sousoší Immaculata od 20.00 hod. Hvězdami mají být Marián Čekovský a Miro Šmajda se svými kapelami.

Metropole východu i letos připravila program, kde si přijdou na své všechny věkové kategorie. "V moderováním programu vystoupí DJ Pepo, Midas, The Clear, DS Studio, Pavel Janák alias Michael Jackson, ale také Marián Čekovský and Band, či Miro Šmajda se skupinou Rosemaid," konstatovala mluvčí košického magistrátu Katarína Jantošovičová. Zábavný silvestrovský program na Hlavnej ulici potrvá do 1.00 hod. Náklady něj jsou 12 tisíc eur, z nichž část má uhradit sponzor.

Součástí silvestrovského programu bude i půlnoční ohňostroj. Jaké efekty bude mít, radnice neuvedla. Vedení městské samosprávy tvrdí, že do půlnočního ohňostroje letos neinvestovalo ani euro. Má být zdarma.

Otevřené i stánky

Zdá se, že stánky na Hlavnej ulici jejich prodejci nezavřou ini během silvestrovské noci. Radnice jejich provozovatelům dává možnost rozhodnout se, zda je otevřené nechají či nikoliv. Během něj však budou moci prodávat jen dosavadní sortiment alkoholických nápojů, tedy vařené víno a medovinu.

(zdroj: korzar.sme.sk)


Miro facebook o.108 // 30.12.2010

31. prosince 2010 v 13:49 Facebook
http://miro-smajda-daily.blog.cz
31.12. o 23:00 pozyvam srdecne vsetkych na silvestrovsky koncert a zurku na Hlavnu ulicu v KOSICIACH (pri Immaculate) ... oslavit s nami odchod stareho a prichod noveho roku :)) Vsetko dobre v roku 2011 zelaaa MIRO SMAJDA s bandou :))

Miro a Honza ve speciální silvestrovské Ulici!

30. prosince 2010 v 19:31 PHOTOS
Již zítra od 20:00 hod. v relaci Mejdan roku z obýváku na TV Nova! :-)
http://miro-smajda-daily.blog.cz
(zdroj: TV Nova)


Takto zářily pěvecké supertalenty v SuperSilvestru!

30. prosince 2010 v 15:59 Ostatní videa
Vzpomínáte si ještě na silvestrovský program před rokem? Zářili v něm zpěváci Česko Slovenské SuperStar s různými známými zpěváky či skupinami ze Slovenska i Čech. Netradiční kombinace přinesly spoustu zajímavých duetů, které si rádi zcela jistě vyslechnete ještě i dnes. Například Miro Šmajda si zazpíval se skupinou Gladiator...ostaní talenty si můžete poslechnout ZDE.

(zdroj: markiza.sk)Optimalizované pro Mozillu Firefox | Official www.mirosmajda.com | © miro-smajda-daily.blog.cz 2009-2017