Září 2010

Šmajdovci pod jehlami - Huste.TV

30. září 2010 v 18:09 Ostatní videa
miro-smajda-daily.blog.cz

...Miro Bitomsky, kytarista kapely Rosemaid má další tetování. Ve videu, které naleznete na odkazu výše se můžete podívat, jak to probíhalo.

Miro B. však není sám. Ještě jeden ze členů Mirovy kapely má tetování, které zatím zůstává utajeno. Takže kdopak to asi je? :)


Miro Šmajda v městě Poprad a Nitra!

29. září 2010 v 21:14 EVENTS
miro-smajda-daily.blog.cz
...už zítra v Areně odehraje Miro Šmajda s kapelou benefiční koncert za vítězství v osmém ročníku celoslovenské soutěži o nejlepší Lesoochranářskou školu 2010. Koncert se bude konat na Slovensku, ve městě Poprad od 11:00 hod.

Ten samý den, tzn. 30.9. 2010 Miro vystoupí na NEVEŘEJNÉ AKCI v PKO Nitra pro uzavřenou společnost, VIP party.

(zdroj: mirosmajda.wgz.cz)


Rosemaid: Rozloučení s prázdninami 2010!

29. září 2010 v 19:59 Novinky
Mnohým z vás nejspíše jméno kapely Rosemaid nic neřekne. Když však dodám, že v ní zpívá blonďatý finalista jedné televizní hudební soutěže Miro Šmajda, někteří již možná budete tušit. Poslední srpnově-nedělní odpolední akce Rozloučení s prázdninami 2010 probíhala pod záštitou brněnského primátora a její program byl, proč to hned nepřiznat, spíše pro malé děti - ostatně napovídá to už samotný název 'festivalu'. Na své si ovšem ve finále přišli jak prvňáčci, tak odrostlejší školáci i jejich rodiče.

Rosemaid jsou sice na samém začátku své hudební kariéry - na podzim plánují vydat své první album, ze kterého většinu písní hrají na živých vystoupeních -, troufám si ale tvrdit, že jakmile se kluci dostanou do širšího povědomí publika a rozjedou se na turné, jen tak lehce neskončí v bahně česko-slovenského showbusinessu jako různí Šmajdovi souputníci ze SuperStar. Předpokládám, že to bude dlouhá a trnitá cesta ke slávě, ale nic není nemožné… Všechny na debut připravované songy ovšem nestačí pokrýt celou délku show, proto se fanoušci pokaždé dočkají i několika celkem povedených coverů. Například do rockové podoby předělané písně Umbrella, Enter Sadman, nadupané již v originále - a v 'rosemaidovském' coveru tomu nebylo jinak -, největší překvapení ovšem skýtal úplný konec písně, kde Miro předvedl skvělý glamový ječák! Že na glam rock hlas rozhodně má, a kapela by tak klidně mohla uvažovat o lehké korekci svého směřování, nás frontman na sto procent přesvědčil v dalším coveru We Will Rock You. Ale jak už jsem uvedla, to odpoledne, nebo spíše podvečer, jsme od kapely neslyšeli jen předělávky, ale samozřejmě i autorské písně. Například silně chytlavou skladbu Baby, pod kůži se deroucí pomalou Last Forever nebo Pod vodou, ve které to zpěvákovi občas nemile a nepěkně ujelo, ale i mistr tesař se prý někdy utne.

Pro zobrazení kompletního článku klikněte na obrázek výše!

(zdroj: www.irockshock.net)


Druhý singl nově nasazen v rádiích již brzy!

29. září 2010 v 16:41 Novinky
...první singl s názvem Last forever si již užívá poslední dny v rádiích. Někde se propadá, někde udržuje přední příčky.. ještě můžete pomoct svými hlasy v rubrice PODPOŘ MIRA.

...již brzy bude ovšem nasazen druhý singl, jehož název.........zůstává zatím utajen :)))


Videa: Miro Šmajda - Břeclav - Svatováclavské slavnosti (25.9. 2010)

27. září 2010 v 17:19 Z koncertů
Last Forever (autorská píseň)
Autor: MartinaWeiss


Koncert v Pezinku ZRUŠEN!

27. září 2010 v 11:25 EVENTS

Koncert, který se měl konat včera, 26.9. od 18:15 hod. ve slovenském Pezinku, byl z důvodů nepřízně počasí a hlediska bezpečnosti (zvuková technika) zrušen.(zdroj informace: mirosmajda.wgz.cz)


Miro na akci s přáteli (21.9. 2010)

27. září 2010 v 10:21 Osobní fotky
Miro byl v úterý (21.9.) na akci se svými přáteli...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Miro facebook o.62 // 26. 9. 2010

26. září 2010 v 17:19 Facebook
miro-smajda-daily.blog.cz
Vsetkym ludom, ktori prisli vcera na koncert do Breclavi, by som chcel vyslovit obrovske podakovanie. Za to stanie v sialenom dazdi vam z celeho srdca dakujeme, nesmierne si to vazime ... a verim, ze sa uz najblizsie vidime za lepsieho pocasia :) Vas Mirko

Miro Šmajda - ČT 2 - Reportáž z Palkovických dožínek (25.9. 2010)

25. září 2010 v 16:59 Ostatní videa
miro-smajda-daily.blog.cz

Reportáž z Palkovických dožínek, které proběhly 21.8. 2010, relace Náš venkov, rozhovor s Mirem ke konci videa.

(zdroj: ČT 2, mirosmajda.wgz.cz)

Optimalizované pro Mozillu Firefox | Official www.mirosmajda.com | © miro-smajda-daily.blog.cz 2009-2017