Srpen 2010

Miro Šmajda vystoupí v Plzni!

31. srpna 2010 v 20:49 EVENTS
miro-smajda-daily.blog.cz
1.9. - Plzeň - První zvonění v Borském parku

Kde: Borský park, Plzeň

Čas: 13:00 - 18:00 hod., koncert cca 16:00 hod.

VSTUP: ZDARMA

Info:
První den školního roku odstartovat spolu se zpěvákem Mirem Šmajdou?

Miro přijede zpříjemnit první zářijový den v Plzni všem školou povinným, v rámci každoročně konané akce První zvonění v Borském parku, a to za doprovodu své vlastní kapely Rosemaid. Přes léto pro své fanoušky nahrávali vlastní autorské CD, které spatří světlo světa už teď na podzim. Album se ponese v Mirově typickém rockovém stylu a vy se tak můžete těšit na malou ochutnávku a především na dávku nejen československé, ale i zahraniční muziky.

Právě kvůli této akci nebudu zítra celý den na blogu. Vrátím se až večer a nevím, jestli budu mít čas něco přidat. Každopádně.. VY, co též jedete, užijte si to naplno!! ;)

Autor fotky vlevo: Andrew
(zdroj informace: mirosmajda.wgz.cz)


Miro facebook o.49 // 31.8.2010

31. srpna 2010 v 20:29 Facebook
miro-smajda-daily.blog.cz
no ... taakze :D plan na dnes: :D ... uzijeme si pekny vecer :D a zajtra rano paalime na koncert do Plzne :D ...
Miro Šmajda a četba?

31. srpna 2010 v 12:41 OSTATNÍ
miro-smajda-daily.blog.cz
"Mám rád všetky postavy z pera spisovateľa Alexandra Dumasa staršieho. Najviac mi vždy imponoval gróf Monte Christo. Príbeh Edmonda Dantesa je o spravodlivosti a dobrých skutkoch, čo ma vždy uchvacovalo. Okrem Edmonta som sa vždy rád pozeral aj na Troch mušketierov,  ktorí hrdinsky bojovali za dobrú vec. A ktorému chlapcovi by sa takéto niečo nepáčilo?" (smích)

Z časopisu Telemagazín

Zdroj fotky vlevo: facebook.com
(zdroj článku: mirosmajda.wgz.cz)


Videa: Miro Šmajda - Metropole Zličín - Praha (28.8.2010)

31. srpna 2010 v 10:59 Z koncertů
Pod vodou (Mirova tvorba; autor: pomnenka28)

(zdroj: youtube.com)
Miro Šmajda: I letní zamilovanost má budoucnost!

30. srpna 2010 v 16:21 Novinky
Díky letnímu teplu, slunci, uvolnění a hormonem ve vzduchu jsme všichni přístupnější lehkým letním vzplanutí. Svou zkušenost s nimi mají i známé celebrity, které v minulosti také neodolali krátkému flirtu.

KDY SI MĚ LÁSKA UŽ NAJDE?
Možná v textech svých písní zpívá Miro Šmajda i o své první letní lásce. "Měl jsem třináct let a byla velmi krásná. Líbali jsme se v dešti, což byl můj vůbec první polibek a rád na to vzpomínám, "s trochou nostalgie říká mladý zpěvák. Léto je podle něj tím pravým obdobím pro lásku, všude je pohoda, slunce, lidé jsou k sobě milejší, a to může uvolnit pocity a touhy, které se jindy potlačují. Zároveň věří, že vztah v létě nemusí být jen krátkodobá záležitost a může vydržet i déle. Čas pátrat po lásce však zpěvák nemá, neboť celé léto stráví s kapelou přípravou nového alba, který vyjde v září. "Člověk nikdy neví, kdy mu ta světluška cvrnkne do nosu a prozáří mu život," říká s úsměvem, "dám vám přesnou adresu, ať si mě ta láska už najde?" Pokud byste měli zájem pomoci mu, jeho vysněná partnerka by měla být taková jako on - originální, charismatická, usměvavá a pozitivně myslící.

(zdroj: mirosmajda.wgz.cz)

Optimalizované pro Mozillu Firefox | Official www.mirosmajda.com | © miro-smajda-daily.blog.cz 2009-2017