Červen 2010

Šmajda splnil sen své fanynce!

14. června 2010 v 18:39 Novinky
Superstárista Miro Šmajda (21) splnil velký sen své věrné fanynce Petře Bezačincké (23) z Tichonic u Kácova, která se přišla podívat na jeho vystoupení na festivalu Votvírák. Při písni C´est La Vie si s Mirem na pódiu zatančila.
miro-smajda-daily.blog.cz
Miro Šmajda si své vystoupení na festivalu pořádně užíval. Na začátku zazpíval svoje nové písně ze svého alba, které se bude v červenci natáčet. Miro zpíval i mnoho známých hitů zahraničních kapel a ani české ucho nezůstalo ochuzeno. Na konci na přání diváků zazpíval píseň Karla Gotta C´est La Vie. "Tak která z děvčat si se mnou půjde zatancovat?" vyzval Šmajda fanynky. Ty chvíly váhaly, ale jedna přeci jen rychle vylezla na pódium. Petra z Tichonic tak byla svému idolu velmi blízko.

Pro Petru je to zážitek na celý život

"Bylo to skvělý, ani chvíli jsem neváhala a hned jsem se vrhla za ním, moc mu fandím a Superstar měl vyhrát on, myslím, že takovýhle zážitek ve mně zůstane až do konce života," řekla Blesk.cz šokovaným hlasem fanynka Petra Bezačincká.

Šmajda své fanynce za tanec také poděkoval a užil si to po svém."Bylo to výborné, bylo to z mé strany velmi spontánní, ale myslím si, že si to ta slečna užila, pak jsme se spolu ještě fotili a dal jsem jí autogram," řekl Blesk.cz Miro Šmajda.


(zdroj: blesk.cz)


Miro Šmajda smutní: Nemám se ke komu přitulit…

14. června 2010 v 16:19 Novinky
Tenhle hezoun z Česko Slovensko hledá SuperStar si sice podmanil ženské a dívčí publikum v obou republikách, přesto ale usíná a vstává sám. A je mu z toho vážně smutno…

"Moc bych chtěl dobrou duši, s kterou by mi bylo fajn. Když mám problém, nemám koho obejmout, ke komu se přitulit," smutní Miro. Sice je v situaci, kdy by mu asi stačilo ukázat prstem a jeho ložnicí by hned procházely zástupy krásných žen, Miro ale sexu na jednu noc moc šancí nedává.

"Nejsem na to stavěný. Vždy jsem měl dlouhodobější vztahy. Jen teď se bohužel nedaří. Mám sice moře práce, chystáme se na letní festivaly a v létě bych taky chtěl stihnout desku. Přesto si ale najdu čas na přemýšlení, jaké by to bylo, kdybych měl zase přítelkyni. Jen zatím nenastalo, že by mezi mnou a nějakou slečnou přeskočila ta pověstná jiskra. Dokud nepřeskočí, budu sám.

Když tedy nepočítám kamarády, s kterými se stále snažím trávit hodně času," tvrdí blonďatý fešák z Bratislavy.

I proto, že ho nelze zahlédnout po boku přítelkyně, někteří lidé spekulují, zda by raději neupřednostnil vztah s mužem. "Opravdu nejsem gay. Ale nic proti nim nemám, vím, že je jich taky hodně mezi mými fanoušky. S jedním jsem měl určité problémy, ale nakonec si naštěstí nechal vysvětlit, že spolu opravdu chodit nebudeme," směje se Šmajda.

Ten se svým zpěvem účastní soutěže Muž roku, která 27. srpna proběhne v Náchodě. V pražském k.u.baru se před pár dny uskutečnila tiskovka, na které bylo představeno šest českých a šest slovenských finalistů. Každá země pak bude mít svého vlastního vítěze.

V porotě usednou například Libuše Švormová, Agáta Hanychová a Vlaďka Erbová, akci pořadatele charitativních podniků Davida Novotného budou moderovat Eva Aichmajerová s Bořkem Slezáčkem.

(zdroj: ahaonline.cz)


Včerejší koncert v Brumově přeložen na dnešek!

13. června 2010 v 15:31
Včerejší koncert, který se měl konat v Brumově byl zrušen pro nepříznivé počasí.

Po dohodě s organizátory byl koncert přeložen a uskuteční se dnes od 17:00 v kulturním domě.

Vstup na koncert bude úplně ZADARMO a přijít může uplně každý!

Takže kdo to má blízko, ani chvilku neváhejte! :)

(zdroj: mirosmajda.wgz.cz)


Miro Šmajda: Že by konečně vážná známost?

12. června 2010 v 18:19 Novinky
miro-smajda-daily.blog.cz
V neděli vám Miro Šmajda v relaci Na streche exkluzivně představí se svou kapelou svůj nový singl, který nahrával v Irsku! Seznámíte se s každým členem jeho kapely a jak jinak, řeč bude i o lásce! Miro nikdy neměl problém mluvit na toto téma otevřeně a otevřen byl i tentokrát!

Tuto relaci lze sledovat i online na odkazu: http://video.markiza.sk/live-tv.
Takže nezapomeňte zítra od 18:00 naladit Markízu, kde se můžeme těšit na našeho Mira! :)

(zdroj: markiza.sk)


Miro Šmajda: Oběť homosexuálních fanoušků!

11. června 2010 v 18:19 Novinky
miro-smajda-daily.blog.cz
Zpěvák a stříbrný účastník Česko Slovenské SuperStar Miro Šmajda (21) je pro svou hezoučkou tvářičku a vstřícný přístup k okolí často terčem narážek na svou sexuální orientaci. Ta je dle všeho silně zaměřená na ženy, ale vypadá to, že tuto skutečnost stále někteří ještě nechápou...

,,Už se mi stalo, že jsem měl obzvláště dychtivého fanouška mužského pohlaví. Docela po mně šel a v prvních dnech jsem moc nevěděl, jak se s tím vyrovnat. Všechno jsme ale zvládli vzájemnou slušnou domluvou a pochopením. Nemám se svými homosexuálními fanoušky vůbec žádný problém. Jen ale musí vědět, že na vztah mezi námi nejspíš nedojde...," smál se Miro.

Někteří o Šmajdovi dokonce nemluví jinak než o ,,gay idolu". Spekulacím totiž nahrává i zpěvákova účast v porotě soutěže Muž roku. Tam se letos 27. srpna 2010 Miro zcela určitě objeví. Jak ale prozradil, těší se zejména na své vnadné kolegyně z poroty, což nebude nikdo jiný než Agáta Hanychová (25) nebo Vlaďka Erbová (28).

Holt to Mirovo budoucí dívčí láska s ním bude mít opravdu těžké - mužských nápadníků se totiž blonďáček asi jen tak nezbaví...

(zdroj: super.cz)


Šmajda na slunci hasil žízeň!

11. června 2010 v 16:19 Novinky
Nachytali jsme ho! Zpěvák Miro Šmajda (21) si odskočil do stověžaté Prahy. Jak jsme se dozvěděli, rocker si tam odběhl pracovně a když mu povinnosti skončily, usadil se rovnou v srdci města. Jelikož teploměr ukazoval téměř třicet stupňů Celsia, Miro se musel něčím posílit...
miro-smajda-daily.blog.cz
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Byla to jen minerální voda. V známé kavárně si dal kávu a několik lahví minerálky. Zřejmě měl hodně velkou žízeň... Poté, co ve vedru doplnil tekutiny, věnoval se svým známým a kolegům.

Dokonce mu padl do oka i pejsek, kterého si vzal hned do náruče a nedovedl se s ním jen tak rozloučit.

Jelikož Miro žije v podnájmu zatím sám, je asi načase pořídit si čtyřnohého miláčka.

(zdroj: pluska.sk)


Miro Šmajda - hlasujte pro jeho look!

10. června 2010 v 19:30 Novinky

Slovenského zpěváka, který tíhne k rockovému stylu, donutilo horko obléknout džínové kraťasy, volnější triko a na nohy nasadit žabky. Typicky turistický look. Uvolněný a pohodlný.

Já si myslím, že Miro zvolil velmi dobrou kombinaci hlavně toho trička a těch kraťasů. A ještě k tomu když se podívám na tu tašku přes rameno...prostě dokonalost :D
Co mě teda trošku děsí jsou ty žabky :D:D no ale tak...proč né, že? :D Celkově myslím, že je to v pohodě :))
Hlasujte pro tento Mirův look na odkazu výše :)

(zdroj: super.cz)


Miro na tiskovce k Muži roku 2010 (8.6.2010)

10. června 2010 v 17:29 Ostatní videa
Miro se objevil na tiskové konferenci k prestižní soutěži Muž roku 2010. Konala se 8.6. v Praze.
miro-smajda-daily.blog.cz

(zdroj: mirosmajda.wgz.cz)


Miro Šmajda v promi novinách na jojce (8.6.2010)

10. června 2010 v 16:49 Ostatní videa
Rozhovor s Mirem na akci Amfik fest v Nitre, 5.6. pro TV JOJ...
Rozhovor je hned na začátku..
miro-smajda-daily.blog.cz

(zdroj: mirosmajda.wgz.cz)


Šmajda na Amfik Festu myslel na zaplavené oblasti!

9. června 2010 v 18:39 Novinky
Slunečné počasí, které nás v sobotu opravdu mile překvapilo, vylekalo odpoledne mnoho Nitranů i návštěvníků města směrem na Zobor. Někteří se vydali na turistiku, jiní do amfiteátru pod kopcem. Po loňském úspěšném nultém ročníku festivalu Amfik Fest se i letos měli na co těšit. Tublatanka, I.M.T. Smile, No Name, Chinaski i Miro Šmajda se svou kapelou byli těmi největšími lákadly. To nejlepší na konec, a tak si na oblíbených zpěváků bylo třeba pár hodin počkat. Do 18. hodiny, kdy vyšel na pódium stříbrný superstarista Miro Šmajda, vystoupily skupiny Neverback, Borras, UKND, Post it (z České republiky) a Old School Brothers.

Miro Šmajda svým vystoupením doslova zvedl ze sedadel množství dětí i mladých lidí, kteří se přesunuli přímo pod pódium, kde si ho fotografovali. Sympatický rocker prozradil, že do Nitry přicestoval z rodných Košic, kde měl koncert. Během cesty z východu na západ měl možnost vidět oblasti postižené povodněmi, a tak se rozhodl věnovat poslední skladbu lidem, kteří v nich žijí.

(zdroj: www.patriot.sk)

Optimalizované pro Mozillu Firefox | Official www.mirosmajda.com | © miro-smajda-daily.blog.cz 2009-2017