Červen 2010

Tahákem Novafestu bude Miro Šmajda!

19. června 2010 v 18:19 Novinky
Konec června již tradičně patří Novafestu. Návštěvníky vždy čekají zajímavé skupiny. Může se na těšit i letos?

Autor fotky: andrew@andrewsville.cz
Organizátoři připravili novodubnický festival na 26. června v letním amfiteátru od 16.30 h. Jak však hned poznamenali, věří, že bude s tímto datem souhlasit také počasí, které je několikrát zklamalo.

Tahákem letošního ročníku bude Miro Šmajda, kterého v Česko-slovenské SuperStar dokázal porazit pouze Martin Chodúr. "Pozvali jsme i další známé skupiny. Věříme, že diváky nepotěší jen Miro, ale například i novodubnická skupina Matka Kuráž, která bude přímo na koncertní show křtít nové CD Zase dobrý album. Jeho kmotrem bude Števo Dvorský, "prozrazuje Martina Kacinová z městského úřadu.

Na festivalu se pravidelně představují skupiny i z blízkého okolí. Výjimkou není ani Novafest 2010. V podstatě všechny kapely jsou z našeho regionu, s výjimkou U.K.N.D. z Nitry.

Festival má charitativní charakter. Výtažek ze vstupenek organizátoři věnují Sdružení na pomoc lidem s mentálním postižením.

(zdroj: mirosmajda.wgz.cz)


Prošmajděná sobota s Mirem - Havířov a Český Těšín

19. června 2010 v 15:29 EVENTS
miro-smajda-daily.blog.cz
Už dnes zavítá Miro Šmajda rovnou do dvou měst, kde vás, kteří tam máte namířeno (nebo možná jste právě na cestě) unese do světa plného energie, vlastní tvorby a hlavně pořádné zábavy!

Miro na vás čeká už v 17:00 hod. v Havířově, kam se vypravila i VerX!n.Qa tak se těšte, že napíše i nějakej ten článek snad :D

No a pak vás samozřejmě ještě čeká v Českém Těšíně, kde ale nenapíšu přesně čas, protože nevíme v kolik se dostaví z Havířova a jak ho fanynky dlouho zdrží :D Každopádně kdo jedete, tak užívejte a užívejte :D a kochejte se našim úžasným Mirem :) =o*


Miro Šmajda // Votvírák - Milovice - Svět (12.6.2010)

16. června 2010 v 18:21 Z koncertů
Miro vystoupil na Votvíráku se svou autorskou písní Svět, kterou složil hlavně pro české fanoušky :)


Autor: Markétka Vlková
(zdroj: youtube.com)


Kam zmizel šoumen Šmajda? Ztratil smysl pro humor?!

16. června 2010 v 17:37 Novinky
Už to není ten spontánní šoumen, jakého si pamatujeme ze SuperStar. Miro Šmajda dostal nabídku na vystoupení v disciplíně Air Guitar, ale recesi odmítl.
Už to není ten spontánní šoumen, kterého jsme znali v SuperStar. Miro Šmajda (21) dostal vedle špičkových slovenských hudebnících nabídku na vystoupení v disciplíně Air Guitar - hře na neviditelnou kytaru. Způsob, jakým odmítl tuto světově uznávanou recesi, organizátory překvapil...

Mira oslovili organizátoři T-Music City s nabídkou, zda by se nepřidal ke špičkovým kytaristům Fefemu (Hex), Smashovi (Lavagance) či Pinovi (Puding Paní Elvisové) a neukázal, jak umí bavit lidi s fiktivním nástrojem. On se však nakonec ani neobtěžoval na nabídku odpovědět!

"Mira jsme zkoušeli oslovit, ale on už komunikuje přes asistentku. Vysvětlila jsem jí, o co jde, a že to má blíže k jeho rockové nátuře jako společenské tance, "řekla Novému Času mluvčí organizátorů Denisa Vološčuková. "Měli se ozvat, ale nestalo se. Považovali jsme to za jasnou odpověď. "Šmajda nakonec přece jen promluvil sám a bez asistentky: "Nabídku jsem odmítl. Vůbec nemám čas! "

Mnozí si vzpomenou, jak Šmajda hrál na castingu SuperStar na kytaru - a vysloužil si tvrdou kritiku poroty. Přesto ho mají lidé rádi. "Chtěli jsme ho, protože si myslíme, že se na to hodí. Během SuperStar předváděl pořádnou show. Asi ho nabídka nezaujala ... "konstatovala Vološčuková.

(zdroj: cas.sk)


Miro vystoupí na Dny města - Martin (18.6.2010)

16. června 2010 v 16:59 EVENTS

18.6. - Dny města - Martin

Kde: Divadelní náměstí, město Martin - Slovensko
Čas: 16:10 hod.

Město Martin, M'ART'IN - centrum kultury, n.o. a Kancelář Zdravé město Vás zvou na Dny města Martin 2010, které se uskuteční od 18. do 20. června 2010. Tento rok máte možnost zažít již jubilejní 15. ročník a proto jsme přesvědčeni o tom, že ho třeba náležitě oslavit.

PROGRAM NA PÁTEK 18.6. 2010

DIVADELNÍ NÁMĚSTÍ
15.00 - Martinský den Tance
16.00 - Slávnostní otevření Dní města Martin
- proslov primátora města Martin Andreja Hrnčiara
- uvítaní hostů z partnerských míst
16.10 - Miro Šmajda
17.00 - Martinský den tance
18.30 - Billy Barman
20.00 - Diego
21.30 - Puding Pani Elvisové

PĚŠÍ ZÓNA:
14.00 - Orange Drummers (pouliční show)
15.30 - Turčianske slavnosti folklóru (živá pozvánka)

ZAHRADA SNM-EM:
20.00 - 22.30 - Opera Carmen (přímý přenos z Valencie)

VÍCE INFO POD CELÝM ČLÁNKEMMiro Šmajda v relaci Na streche (13.6.2010)

15. června 2010 v 18:29 Ostatní videa
miro-smajda-daily.blog.cz

Miro Šmajda představil v relaci Na streche, která byla odvysílána na TV Markíza 13.6. svoji kapelu.

(zdroj: markiza.sk)Do Mirova auta udeřil blesk!

14. června 2010 v 19:09 Novinky
miro-smajda-daily.blog.cz
Miro v sobotu z Milovic z festivalu Votvírák mířil večer se svou kapelou na další vystoupení do Broumova. Jenže po cestě je zastihla velká bouřka a dokonce do jejich auta udeřil blesk. "No to bylo hrozné, myslel jsem, že je po nás, ale naštěstí to auto nějakým způsobem uzemnilo a nic se nám nestalo, ale všichni jsme byli pořádně v šoku," svěřil Blesk.cz superstarista Šmajda.

A to ještě chvíli před tím, než zasáhl auto blesk před ně spadla větev od stromu. "No to byla další nepříjemnost jen těsně nás to minulo, nakonec bylo zrušené kvůli nepříznivému počasí i naše vystoupení, ale odehráli jsme to druhý den v neděli a to už bylo hezky," řekl Šmajda.

(zdroj: blesk.cz)

Optimalizované pro Mozillu Firefox | Official www.mirosmajda.com | © miro-smajda-daily.blog.cz 2009-2017