Květen 2010

Mirovo představení singlu na Slovenka roka 2010!

31. května 2010 v 16:49 Novinky
miro-smajda-daily.blog.cz
Dnes večer od 20:00 vás čeká Mirovo představení svého prvního singlu s názvem Last forever!

Nezapomeňte si tedy pustit slovenskou telvizi STV 1, kde to Miro rozbalí spolu se svojí kapelou.

Nejen, že Miro představí svůj první singl, ale dokonce si střihne zamilované písně spolu s Martinem Chodúrem. Toto si nemůžete nechat ujít! ;)

STV 1 lze sledovat na satelitu nebo na odkaze zde: http://www.stv.sk/live/?1
DNES nás čeká velké finále Let´s Dance!

30. května 2010 v 16:19 Let´s dance - články
Už dnes o 20:00 hodin nás čeká velké finále taneční soutěže Let´s Dance.
Už dneska se dozvíme jméno krále a královny tanečního parketu. Stane se jimi Nela Pocisková a Peter Modrovský nebo snad energetická Eva Máziková s tanečním partnerem Štefanem Čermákem?

V dnešní závěrečné části uvidíte ty nejlepší a nejkurioznější momenty ze soutěže, dozvíte se, jaké dárečky dostali tanečníci od svých tanečních partnerů, ale i se zasmějete nad situacemi, které nasnímala kamera během posledního treninkového týdne!

Dnešní večer však bude plný překvapení. Uvidíte například vystoupení Heleny Vondráčkové, společnou choreografii vypadnutých párů a Katka Štumpfová se svým tanečním králem Jurajem Mokrým z předchozího Let´s Dance předvedou cha-chu! To ale ještě zdaleka není vše. Stále jedno překvapení na vás čeká. A pokud dnes o 20:00 naladíte Markízu, je určitě na co se těšit :)

Miro Šmajda - vystoupení v pořadu Slovenka roka 2010 (31.5.)

30. května 2010 v 14:41 EVENTS
31.5. - Slovenka roka 2010 - STV

Kde: STV (Slovenská televize)

Čas: 20:15

V přímém přenose - Miro Šmajda spolu s Martinem Chodúrem a jejich vyznání lásky v zamilovaných písničkách.

Lze sledovat online na: http://www.stv.sk/live/?1

POD CELÝM ČLÁNKEM MÁTE VĚTŠÍ PLAKÁT
Mirův singl - Last Forever

28. května 2010 v 19:39 CD - Novinky
miro-smajda-daily.blog.cz
První singl Mira je venku! Autorská píseň s názvem LAST FOREVER je tu!


Tato písnička již byla k poslechu už dřív, ale v naprosto jiném znění..

Tento singl můžete podpořit v hitparádě..vítězný hit týdne budou hrát příští týden 4x denně! Tento singl bude časem nasazen i do dalších hitparád..

Na stránce níže je oranžový formulář pro hlasování ..

(zdroj informace: mirosmajda.wgz.cz)


Miro Šmajda a Martin Chodúr spolupracují !

28. května 2010 v 18:19 PHOTOS
Miro Šmajda s Martinem Chodúrem společně pracovali ve studiu na písních o lásce, které zazpívají v STV1, 31.5.2010 o 20:00 v přímém přenosu! Nezapomeňte se tedy dívat na program Slovenka roku v hudební dramaturgii agentury Viva musica ! :)

Šmajda přichycen s blondýnkou!

28. května 2010 v 17:09 Novinky
miro-smajda-daily.blog.cz
Zpěváka Mira Šmajdu jsme potkali v úterý odpoledne v centru hlavního města. Procházel se po Starém Městě a nebyl sám. Společnost mu totiž dělala blondýnka, se kterou obdivoval krásy města. A ostatní dívky se z něj mohli zbláznit!

Jak se nám podařilo zjistit, nešlo o žádnou novou lásku. Zpěvák krátce předtím natáčel rozhovor pro jistou českou televizi a neznámá blondýnka byla redaktorka, která ho zpovídala před kamerou. Když dopracovali, šli se spolu projít. Klid jim však narušily fanynky. "Nemůžu tomu uvěřit, já snad přestanu dýchat. Miluji tě," hledala slova jedna z nich. Miro, máš to těžké...

(zdroj: pluska.sk)


Miro a Martin Chodúr: Vyznají si lásku v přímém přenose!!!

27. května 2010 v 21:10 Scans
Pod celým článkem máte větší velikost ;)

Z časopisu Star 21/2010


Miro: Pomstil se kvůli nenaplněné lásce?

27. května 2010 v 19:10 Let´s dance - články
Pod celým článkem máte větší velikost ;)

Z časopisu Rytmus života (26. 5. 2010)


Pomsta za Let's Dance? Mika lil Šmajdovi na hlavu minerálku!

27. května 2010 v 18:10 Let´s dance - články
Pomsta nebo jen spontánní žertík? Ředitel Markízy Václav Mika si totiž vybavil účty s Mirem Šmajdou po svém. Lil mu na hlavu minerálku ...
imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.

Ředitel televize Markíza Václav Mika má zřejmě obrovský smysl pro humor. Během nedělního přenosu taneční šou si v hledišti vybavoval účty s Mirem Šmajdou. A to dost originálním způsobem!

Pokuta nebo proud studené minerálky přímo na hlavu?! A právě ten druhý způsob pomsty v neděli naznačil Václav Mika. Že by se právě takto chtěl pomstít Šmajdovi, který před dvěma týdny způsobil svým odstoupením z taneční show nejen pořádný skandál, ale i problémy televizi Markíza?! Mika si totiž počkal na nehlídanou chvíli a zaútočil ...

Zatímco Šmajda vedl temperamentní rozhovor se svou taneční partnerkou Katarínou Štumpfovou, Mika si ze stolu vzal láhev minerálky a naznačil, že ji plánuje vylít na Mirovo hlavu. Ve skutečnosti však zůstal opravdu jen při překvapivém gestu. Zvítězil totiž Mikovo smysl pro humor a Mirovo trestem tak i nadále zůstává nemalá finanční pokuta. Kdo ví, co by si vybral on?! Proud čisté vody na hlavu nebo mastný průvan v peněžence?!

(zdroj: cas.sk)


Miro Šmajda: Z Let´s Dance utekl k fesťákům!

27. května 2010 v 17:02 Novinky
miro-smajda-daily.blog.cz
Finalista Československé Superstar a velký showman Miro Šmajda utekl ze Slovenska
do Česka. V Praze se alespoň na chvíli schoval před  mediálním skandálem, který způsobil, když odstoupil z taneční soutěže Let´s Dance. Z té už předtím utekla i modelka Simona Krainová, a tak se soutěž pod tíhou odchodů těch neoblíbenějších soutěžících pomalu hroutí.

Šmajda ale svého rozhodnutí údajně nelituje a v Praze se věnuje propagaci festivalu Votvírák, kterým se symbolicky otevře česko-slovenská festivalová sezóna. Šmajda už má totiž pohromadě kapelu, a tak se společně s kapelami No Name, Olympic, Čechomor nebo MIG 21 objeví na festivalovém pódiu. Votvírák se odehraje už za 17 dní, přesně 11.června v Milovicích u Prahy.

(zdroj: mirosmajda.wgz.cz)

Optimalizované pro Mozillu Firefox | Official www.mirosmajda.com | © miro-smajda-daily.blog.cz 2009-2017