Duben 2010

Let's dance: Tyto tance se budou tancovat v 7. kole!

30. dubna 2010 v 21:01 Let´s dance - články
RUMBA
Eva Máziková - Štefan Čermák (Where do I begin - Love Story)
Martina Šimkovičová - Tomáš Antálek (She's the one)

CHA-CHA
Elena Podzámska - Matej Chren (Perhaps)
Patrícia Vitteková - Milan Plačko (Suavemente)

TANGO
Miro Šmajda - Katarína Štumpfová (Reflejo de Luna)


QUICKSTEP
Nela Pocisková - Peter Modrovský (Walking on Sunshine)

(zdroj: letsdance.markiza.sk)


Miro Šmajda bez make-upu! Ukázal svoji pravou tvář!

30. dubna 2010 v 19:20 Novinky
Miro Šmajda konečně ukázal svou pravou tvář.
miro-smajda-daily.blog.cz
V zrcadle si pravidelně kontroluje nahé tělo. To je pro Mira Šmajdu stejně podstatné jako muzika, kterou, jak říká, tvoří. Dosud ji však v televizi nikdo neslyšel. Namísto toho se předvádí v Let's Dance s tanečnicí Katarínou Štumpfovou, se kterou šel do kosmetického salónu. Tam mu z tváře smyli nánosy make-upu, který nosí i v soukromí.

POKRAČOVÁNÍ V CELÉM ČLÁNKU


Let's Dance: Šmajda neshodil ani kilo!

30. dubna 2010 v 18:30 Let´s dance - články
Stres a neustálé trénování. To se podepsalo na úbytku váhy celebrit v taneční soutěži Let's Dance. Chcete vědět kolik zhubli? Čas.sk to pro vás zjistil!
MIRO ŠMAJDA
Jméno: Miro Šmajda
Povolání: zpěvák
Úbytek váhy: 0 kg

Bývalý Superstárista Miro Šmajda je zřejmě jediný ze všech celebritných tanečníků Let's Dance, kterému se nepodařilo shodit ani kilo. Jelikož Miro právě teď natáčí svůj singl v Dublinu, Čas.sk se spojil s jeho taneční partnerkou Katkou Štumpfovou. "Miro nezhubl ani kilo. Spíše bych řekla, že nabral trošku svalové hmoty a tím šla jeho váha nahoru, " práskla na Šmajdu Štumpfová.

(zdroj: cas.sk)


Šmajda: Sex jednou za měsíc, to není vztah!

30. dubna 2010 v 17:10 Let´s dance - články
Miro Šmajda byl hostem moderátorské trojice Petöová - Čírová - Hargaš v magazínu L.O.V.E Téma bylo sex a vztahy a Miro se rozpovídal.
Momentálně díky své popularitě nouzi o dívky a ženy nemá. "Zájem o mě je teď vysoký. Potkávám mnoho různých holek a nevím jak a respektivě zda si vybrat, "říká Miro, který má na poznávání dívek opravdu málo času. "Na každém koncertě je asi 1800 dívek, to se opravdu nedá."

Vztah na dálku není pro Mira to pravé. "Pokud by to mělo být tak, že se spolu vyspíme jednou za měsíc a jdeme na kávičku, tak to pro mě není žádný vztah," uzavírá Šmajda.


(zdroj: letsdance.markiza.sk)


Miro Šmajda: Radši nemám žádný vztah!

29. dubna 2010 v 19:29 Novinky
Pod celým článkem máte větší velikost ;)

Časopis SPY


Miro v TOP Star - O Simoně Krainové (28.4.2010)

29. dubna 2010 v 18:49 Ostatní videa

Miro v pořadu TOP STAR, cca kolem 8 minuty...

(zdroj: mirosmajda.wgz.cz)


Tance Banášové a Chrena: Utahovali si ze Šmajdy?!

29. dubna 2010 v 17:30 Let´s dance - články
Předtím než se Miro Šmajda objevil na párty hvězd z Let's Dance, před školou Petra Modrovského si z něj utahovala Adela Banášová s Matějem Chrenem.
Vysmívali se mu?! Miro Šmajda zatím prochází taneční show Let's Dance úplně bez problémů. Některé pohyby, které si spolu s partnerkou Katarínou Štumpfovou nacvičí, jsou však terčem posměchu. Po posledním kole taneční soutěže si z pohybů jeho rukou utahovala nejen porota, ale i další účinkující.

Bavili se na něm v jeho nepřítomnosti i během nedávné párty ve škole Petra Modrovského v bratislavské Petržalce. Zatímco dorazil i s další zásobou alkoholu, Adela Banášová a tanečník Matěj Chren se stihli na Šmajdovo pohybech dobře pobavit. Nebo žeby se jen posílení alkoholem snažili předvést nové taneční prvky? Casu.sk se je každopádně podařilo natočit přímo v akci.


(zdroj: cas.sk)


Miro Šmajda v relaci L.O.V.E. (27.4.2010)

28. dubna 2010 v 17:40 Ostatní videa
miro-smajda-daily.blog.cz

Záznam z relace L.O.V.E. na TV Doma ze dne 27.4.
Rozhovor s Mirem - 3 minuty před koncem druhého bloku a celý třetí blok...

(zdroj: mirosmajda.wgz.cz)


Šmajda: Kruhy pod očima!

28. dubna 2010 v 16:40 Let´s dance - články
Obrovské kruhy pod očima a skleněný pohled. Miro Šmajda (21) a Peter Batthyány (43) si toho nabrali na ramena více, než jejich organismus zvládne. Taneční show Let's Dance a Showdance je pořádně vyčerpávají.
miro-smajda-daily.blog.cz
I když Peter Batthyány si po pondělním vyhazovu může konečně oddechnout, Šmajda bude ještě chvíli o dobrém spánku snít s otevřenýma očima. Strhaný Batthyány krátce po vypadnutí z taneční šou Showdance však vůbec nemyslel na odpočinek.

"Budu i tak hodně pracovat, například natáčet Mafstory a mnoho nepodstatných věcí," přemýšlel o svých dalších aktivitách. Miroslav Šmajda oteklé a podlité oči vysvětlil svérázně: "Vůbec nemohu spát. Mám v hlavě velmi mnoho myšlenek." Miro, lépe to však člověku pálí, když je do růžova vyspaný...

(zdroj: pluska.sk)


Let’s Dance: Šmajdova kočička ztratila botu, Pocisková ukázala sexy tělo!

27. dubna 2010 v 20:19 Let´s dance - články
Půvabná tanečnice Mira Šmajdy (21) Katka Štumpfová si v nedělním přímém přenosu zahrála na Popelku, když ztratila svůj střevíček! Zato Nela Pocisková (19) zase jednou polechtala mužské pohledy vypracovanými svůdnými křivkami!
Nedělní taneční klání bylo plné překvapení! Nejenže modelka Simona Krainová nečekaně prý kvůli zdravotním problémům odstoupila ze soutěže a rozplakala tak publikum i porotu, tanečnice na parketě předváděly sexy křivky a jedna dokonce tančila bosa!

Katarína Štumpfová v průběhu tančení přišla o botu, ani to ale dvojici nerozhodilo a tančila dál. Miro Šmajda tak měl na chvíli v náručí novodobou Popelku. Zatímco Štumpfové scházela bota, Nele Pociskové, která v soutěži tančí s milencem Adely Banášové (29) Petrem Modrovským, neschází vůbec nic. Kolo od kola předvádí skvělé taneční výkony a vystavuje na odiv svoje vypracované křivky, ze kterých pánové už několik kol nemohou spustit oči!

Vypadá to, že talentovanou zpěvačku si už brzy zamiluje i české publikum. Už o prázdninách začne Nela v Divadle Kalich zkoušet roli Marianny v muzikálu Robin Hood!

(zdroj: super.cz)

Optimalizované pro Mozillu Firefox | Official www.mirosmajda.com | © miro-smajda-daily.blog.cz 2009-2017