Březen 2010

Šmajda se trápí: O zdravotních problémech nechce nic prozradit!

31. března 2010 v 18:40 Novinky
Nechce říct ani slovo! Zdá se, že se zpěvákem Mirem Šmajdou (21) se něco děje.
miro-smajda-daily.blog.cz
Po druhém kole Let's Dance totiž otevřeně přiznal, že prožívá těžké období. Cítí se velmi špatně a má zdravotní problémy, které však nemají nic společného s náročnými tanečními tréninky. Nový Čas zjišťoval více.

Vždy výmluvný Miro Šmajda však najednou začal být ustrašený a o svých zdravotních problémech nechtěl ani jen ceknout: "Nechci o tom vůbec blíže mluvit. Je to moje maximálně soukromá věc," šokoval blonďatý zpěvák, který přitom dosud nikdy neměl problém komunikovat s médii na jakékoli téma.

"Poslední týdny byly pro mě velmi těžké. Nemohl jsem spát a cítil jsem se velmi špatně. Měl jsem i zdravotní problémy," řekl po nedělním tanečním kole Novému Času Šmajda, který to víc nechtěl specifikovat.

Stihl však prozradit ještě něco: "Je toho na mě hodně. Přípravy na koncerty, vystoupení, stěhování po hotelech, neustále cestování, taneční tréninky." Nový Čas proto zjišťoval, co se ve skutečnosti s Mirem děje. Ten byl totiž dosud vždy vysmátý, sršal dobrou náladou a nikdy neuvedl, že by měl velké starosti. Nyní se však něco zlomilo.

Včera totiž bylo v telefonu v jeho hlase jasně slyšet smutek a obavy. "Opravdu o tom nechci blíže mluvit. Vůbec. To, co jsem řekl, je pravda, ale nechci to víc rozebírat," zmohl se na pár slov Miro, který už jen potichu dodal: "Pomalu se to zlepšuje z každé stránky."

(zdroj: css-daily.blog.cz)


Miro Šmajda v jarní znělce na Markíze

31. března 2010 v 15:31 Ostatní videa
Reklamní spoty na TV Markíza, Miro se objeví v 1:12 minutě a 1:21 minutě...


(zdroj: mirosmajda.wgz.cz)


Šmajda před zrcadlem tráví celé hodiny ...!

30. března 2010 v 19:50 Let´s dance - články
miro-smajda-daily.blog.cz
"Mirko je baba v mužském těle a já jsem chlap v ženském těle", prozradila Katka Štumpfová. Proč to řekla a jak to myslela? Přesně to jsme se ptali i my, ale v článku neprozradíme, vtipné repliky si poslechněte ve videu. Zvědaví jsme byli i na to, jakou mají taktiku na možnou výhru a zda po druhém místě v SuperStar Miro touží stát se králem tanečního parketu. A jen tak mimochodem - je Katka dobrá učitelka? Jaké jsou její metody? Chválí, křičí, nebo ho bije ...? Kdy je na Mira dobrá? A chcete vědět i to, co jeden druhému koupili? Poslouchejte ...


(zdroj: letsdance.markiza.sk)


Šmajda v Let´s: Udělali z něj ženu! Panebože proč?

30. března 2010 v 17:50 Let´s dance - články
Co si někdy nechají lidé vytvořit na hlavě, je k neuvěření! Sexy zpěvák Miro Šmajda (20) si nechal svou hřívu upravit ve stylu a la ovce! Jak vidno, udělal dobře, diváci ho v taneční horečce posunuli dál!
"Miro vypadá jako barokní přepudrovaná dáma! Tohle že je ten sexy Šmajda? To snad ne! Vážně vypadá jako žena," překvapeně komentovala jeho zjev jedna z fanynek a obdivovatelek.

Jindy rozevlátý rocker s nepřehlédnutelnou blonďatou hřívou překvapil ve druhém kole Let's Dance vlasovou kreací, která připomínala spíše ženu a ne toho Mira, kvůli kterému fanynky při SuperStar omdlévaly! Kam se poděly jeho vlasy?

Vypadá to ale, že nakonec mu změna image neuškodila a spolu se svou pohlednou tanečnicí Katkou Štumpfovou se bude vlnit v taneční soutěži i dál. Jsme zvědaví, čím překvapí příště!

(zdroj: super.cz)


Změněný Šmajda: Co to se sebou udělal?! Vždyť to není ani on!

30. března 2010 v 17:09 Let´s dance - články
Konečně ukázal svou tvář! Stříbrný finalista Česko Slovenské SuperStar Miroslav Šmajda (21) se v nedělním tanečním kole Let's Dance 4 předvedl v úplně jiném světle, než jsme byli u něj doposud zvyklí.
miro-smajda-daily.blog.cz
Mladý zpěvák Miro Šmajda, který se během pěvecké show prezentoval jako zarytý rocker, ukázal, že umí být i klasikem! V nedělním přímém přenosu markizácké taneční šou totiž vyměnil rozpuštěné vlasy "s šišatým hárem" za účes v ohonu. A tato změna způsobila, že ho téměř nikdo na první pohled nepoznal. "Ten kluk je jako z jiné doby," šeptali si diváci přítomní na přenosu, když se na parketu zjevil Miro.

Při jeho "renovaci" vzhledu se dokonce pozastavil i Martin Pyco Rausch. "Konečně vidím tvůj celý obličej," poznamenal a závoreň podotkl, že mu připomíná známého muzikanta. "Teď vypadáš jako Mozart," vyhrklo z moderátora, na což Šmajda zareagoval úsměvem.

Topky.sk zjišťovali, kdo má v Mirovo změněném image prsty. "Byl to Katčin nápad a já jsem souhlasil. Nikdo mě do ničeho netlačil. Menší změna, ale cítil jsem se v tom dobře. Po šesti letech konečně odhalená tvář, "prozradil nám zpěvák. Nechme se překvapit, jaké vlasové a zejména taneční kreace ještě mladík v taneční show předvede.

(zdroj: topky.sk)


Mirko a Katka - Takto je hodnotila porota ve 2.kole!

30. března 2010 v 16:21 Známkování
Známky: 4-4-4-4
Tanec: Quickstep
miro-smajda-daily.blog.cz
Jozef Bednárik: No já začnu, jako měl jsem jeden telefonát, ze Zelenča, z mé vesnice, okres Trnava, že "prosím tě řekni jim, že ať si jeden odekryje vlasy, protože nevím, který z těch dvou je který" . Pane Šmajdo, už teď to pochopí i v mé vesnici. Já jsem jim ale víte co řekl? Že to, co dobře tancovalo byla Katka a to co jen tancovalo, byl pan Šmajda. Ale v každém případě dneska jste tancovali, dneska jste byli důstojný Katčin partner, říkám, jdu, sbor židů: Geniální byl pan Šmajda dnes, kdyby se dal trošku víc muzikou vést, a to je asi to, co chci říct. Troška muziky, rytmusu, ještě to kdyby bylo a navíc trošku Katku vnímat, protože kdybych já měl takovou tanečnici jako je Katka, tak bych vnímal všechno a Chlopčík by mi dal už v druhém kole desítku!

Tatiana Dexler: Já se také velmi těším, že konečně vidím vaši tvář, máte opravdu krásnou tvář, a z rockera se stal houslista ve filharmonii, to je nádherné jako změna osobnosti. Kroky, všechno vynikající, akorát postavení - jste trošku vzadu, což vám ubírá na rychlosti, jako na možnosti vytvořit dostatečnou dynamiku. A já vám strašně držím palce, protože já si myslím, že máte opravdu velký potenciál! Kdybyste zkusil jít trošku usilovněji do toho!

Dagmar Hubová: Přidávám se také k tomu, věřte si více! Jste mladý, máte na to, musíte se do toho víc vložit, do toho tance, věřit tomu, co vám Katka říká a dělat to s větším přesvědčením! A bude to dobré!

Zdeněk Chlopčík: Nebát se, Mozart vlastně ve své době byl také rocker, protože se odlišoval od všech ostatních, takže to je správné. K tomu standardnímu postavení ještě trošičku více zpevnit mezi lopatkové svaly, ramena dolů, tím se vytáhne hlava nahoru, prodlouží se krk. Ten "copíček" vzadu mi trošičku vadí, i když je to lepší, než ten levíček. Uvidíme, co vymyslí příště s vašimi vlasy, každopádně quickstep byl lehoučký, lehký, trošičku rytmické nedostatky, ale v takovém rychlém tanci se to smaže.

(zdroj: letsdance.markiza.sk)


To je ale podobnost: Miro Šmajda jako génius Mozart!

30. března 2010 v 14:19 Let´s dance - články
"Normálně mám chuť komponovat," vtipkoval Miro Šmajda (21), kterému během taneční show Let's Dance 4 vytvořili na hlavě účes a la Amadeus Mozart.
miro-smajda-daily.blog.cz
Konec dlouhým vlasům! Účes Mira Šmajdy, který předvedl uplynulou neděli během taneční šou vyvolal skutečně bouřlivé diskuse.

Většina se však shodla na tom, že mladý zpěvák jakoby z oka vypadl geniálnímu skladateli Wolfgangovi Amadeovi Mozartovi.

"Konečně. Miro, dnes se mi tvoje vlasy velmi líbí. Vadí mi už jen ten ocásek vzadu, "vyjádřil se k novému looku exsuperstáristy i nejobávanější porotce Zdeněk Chlopčík. "Jak se dnes cítíš, Amadeusi," vtipkoval i moderátor večera Martin "Pyco" Rausch.

"Je to opravdu změna. Uvidíme, co bude dál, "vyjádřil se Šmajda. "Mám však chuť komponovat," narážel na svou podobnost se slavným skladatelem Šmajda, o kterém všichni vtipkovali, že mu je konečně vidět tvář. "Miro, máš nádhernou tvář. Překrásné rysy, "nešetřila komplimenty ani porotkyně Tatiana Drexler.

(zdroj: mirosmajda.wgz.cz)Miro a Katka Let's Dance 4 (28. 03. 2010) - Video

29. března 2010 v 19:20 Let´s dance - videa
Kliknutí na odkaz pod obrázkem vás přesměruje na stránku s videem. Pod ním stačí vybrat část s názvem #10 Miro a Katka a #11 částí to pokračuje. Porota byla celkem hodná ;D
miro-smajda-daily.blog.cz


Miro - Video z koncertu Kevina Costnera v Bratislavě

29. března 2010 v 18:50 Ostatní videa
Kliknutí na odkaz pod obrázkem vás přesměruje na stránku s videem. Záznam z koncertu Kevina Costnera v Bratislavě, předskokani Miro, Martin Chodúr a Jan Bendig od 0:57 minuty.

(zdroj: mirosmajda.wgz.cz)

Optimalizované pro Mozillu Firefox | Official www.mirosmajda.com | © miro-smajda-daily.blog.cz 2009-2017