Únor 2010

Finalisti padajúci z neba! Miro Šmajda ako prvý!

28. února 2010 v 17:11 Scans
Pod celým článkem máte větší velikost ;)Vilo Rozboril rozpoutal Šmajdománii!

28. února 2010 v 15:09 Novinky
Na video k článku se můžete podívat ZDE.
Miro Šmajda byl určitě jedním z nejpopulárnějších SuperStáristů. Na Slovensku rozpoutal něco takového, jako kdysi rozpoutali ve světě Beatles. Tehdy se tomu říkalo beatlemánie, dnes můžeme hovořit o Šmajdománii. Vilo Rozboril totiž tvrdí, že mnoho dívek se toužilo setkat s Mirem Šmajdou, takže do Modrého z nebe přišla záplava dopisů s prosbou o splnění tohoto snu. Proto se Vilo rozhodl udělat něco, co se v Modrém z nebe nestává každý den. Splnit hromadný sen ...

Více se dozvíte v relaci Modré z nebe ve středu, 3. března ve 20.00h!

(zdroj: markiza.sk)Kauza SPY: Švédská trojka - Šmajda, Jandová, Lacho

27. února 2010 v 11:34 Scans
Pod celým článkem máte větší velikost ;)Miro Šmajda v časopise Star (23. 2. 2010)

26. února 2010 v 16:49 Novinky
Co se tam píše?

MAKÁ NA SOBĚ

Stříbrný SuperStárista Miro Šmajda (21) o vlastní budoucnost strach nemá.
,,Momentálně mám hodně vystoupení a na nedostatek práce si rozhodně nemůžu stěžovat," přiznal dívčí idol, při čemž si ale uvědomuje, že nemůže usnout na vavřínech.
,,Snažím se, aby jsem byl stále lepším zpěvákem."


( zdroj: facebook.com )


Nafoukaný Šmajda: Prý chodí s nosem nahoru!

25. února 2010 v 21:23 Novinky
Zpěvák Miro Šmajda (21) prý nějak zpychl! Alespoň se tato fáma šíří u našich sousedů. Nezadaný zpěvák ale tvrdí, že se po úspěchu v pěvecké soutěži nijak výrazně nezměnil!
"Určitě to není pravda, sláva do hlavy mi nestoupla," tvrdí Miro, který se podle mnohých po účinkování v pěveckém klání změnil. Sám ale přiznává, že je něco, co je v jeho životě jinak...

"Méně spím a mám méně času na svoje věci," řekl v rozhovoru pro televizi Markíza Šmajda, jenž chystá svoje první CD a nemá čas na nic jiného než se naplno věnovat hudbě. Zřejmě i to je důvodem spekulací, protože zatímco se někteří finalisté potkávají i v soukromí a jiní si spolu do telefonu zavzpomínají se slzou v oku (Dominika Stará a Monika Bagárová, pozn. red.), Miro svoje exkolegy nevyhledává.

"Spíš se vidíme na společných koncertech, jinak je ten kontakt dost slabý, protože se každý věnuje svým věcem," míní zpěvák, který je pořád nezadaný. "Maily sice od fanynek dostávám, ale nic víc," uzavřel Miro.

(zdroj: super.cz)


Miro LIVE s kapelou - 26.2. - Hrušovany - Disco Veset

25. února 2010 v 19:39 EVENTS
Další akce a příležitost vidět Mira LIVE na koncertu s kapelou je TADY!

Kdy: pátek 26.2.2010
Kde: Hrušovany, disco club VESET
Čas: před půlnocí
Vstupné: 120,- Kč

Info: Samotné vystoupení Mira začne před půlnocí, poté bude následovat autogramiáda. Prodej lístků na diskotéce v den vystoupení od 20:00 hod.

(zdroj: mirosmajda.wgz.cz)


O Šmajdovi se klebetí: Stoupla mu sláva do hlavy!

25. února 2010 v 16:49 Novinky
Miro Šmajda si i po skončení SuperStar pochvaluje a tvrdí: "Daří se mi. Z nabídek na koncertování si vybírám!"
A vybral si i koncert v Hlohovci už tuto neděli, na který vás nejen pozýváme, ale také nabízíme možnost vyhrát VIP lístky: Vyhraj VIP lístky na koncert SuperStáristů!

Možná právě tento úspěch ho přivedl k tomu, že přerušil vysokou školu a soustředí na svoje první vlastní skladby. V létě by totiž rád vydal první album.

Se svými bývalými kolegy-SuperStáristami se moc nepotkává, právě kvůli nedostatku času... Ten mu brání i v dalším věcech - o co jde, se však dozvíte v rozhovoru. A ten jsme začali otázkou na klebety, které jsme na jeho adresu kdesi zaslechli: Prý mu stoupla sláva do hlavy. Je to pravda?

POD CELÝM ČLÁNKEM VIDEO
(on je pořád krásnejší a krásnější) :D


Jandová spadla naschvál, trapas zachraňoval Šmajda!

25. února 2010 v 15:31 Novinky
Zpěvačka Marta Jandová (35) na udělení slovenských televizních cen ANNO se přímo na pódiu svezla na zem v dlouhých černých antických šatech. Vrhl se na ni exsuperstarista Miroslav Šmajda (21), aby ji zvedl.
Všichni se zalekli a mysleli si, že za to mohou vysoké podpatky rockerky Jandové, na které není zvyklá. Marta to však nyní vyvrací a tvrdí, že to s Mirem udělali naschvál. Rozhodli se, že právě takto na sebe upoutají největší pozornost.
"Na generálce jsem si při zkoušení duetu dělala legraci, že když spadnu, spadne i on. On se toho chytil, protože celou dobu přemýšlel, co uděláme, abychom tam jen tak nestáli, "tvrdí nyní, že celý pád byl předem připraven. Padat prý umí Jandová důvěryhodně, protože padá i v muzikálu Baron Prášil, který má už za pár dnů premiéru.

(zdroj: mirosmajda.wgz.cz)


Miro Šmajda už má partnerku!

24. února 2010 v 19:19 Novinky
Finalista soutěže Česko-slovenská Superstar Miro Šmajda už má svou partnerku na taneční parket do slovenské soutěže Let´s Dance. Je jí třiadvacetiletá kráska Katarína Štumpfová.
Miro Šmajda dostal za svou taneční partnerku sexy krásku Katarínu Štumpfovou.

Dramaturgie Let´s Dance si vybrala dobře! Aspoň co se týká Šmajdy. Tomu totiž podle informací Nového Času přidělili sexy blondýnku Katarínu Štumpfovou, která ve třetí řadě Let´s dance dovedla svého partnera až k titulu krále parketu.

Vše tedy nasvědčuje tomu, že v případě Šmajdy a Štumpfové se mají diváci na co těšit. Hříšné pohyby nebo smyslné pohledy nechybějí ani jednomu z nich. A když se to ještě skombinuje dvojnásobně, nastane zřejmě taneční exploze.

"K Let´s Dance se nebudu zatím vyjadřovat, nezlobte se," odpověděla Novému Času Štumpfová. Smlouva s televizí jí zatím zakazuje mluvit o podrobnostech ze zákulisí soutěže.

Ale Šmajda byl přeci jen více výřečnější. "Už jsme začali trénovat. Zatím mi to jde dobře, ale za tak krátký čas to neumím posoudit, ale snažím se," tvrdí Šmajda.

Sympatický Košičan má za sebou už tři tréninky, ale síly mu zatím stačí: "S kondicí nemám žádný problém. Chodím ještě i do posilovny. Musím se udržovat," prozradil se smíchem Šmajda.

TV Markíza se snaží nadále účinkující taneční soutěže tajit. "K lidem, kteří budou vystupovat v Let's Dance se zatím nebudeme vyjadřovat," řekla mluvčí Markízy Oľga Dúbravská.

(zdroj: blesk.cz)

Optimalizované pro Mozillu Firefox | Official www.mirosmajda.com | © miro-smajda-daily.blog.cz 2009-2017